‘باتلاق’ نقد و بررسی: یک مستند HBO درباره سه ‘تخلیه باتلاق!’ جمهوری خواهان که نمی تواند خود را ببینید باتلاق

اگر شما می خواهید برای دیدار با یک سیاستمدار جمهوری خواه که نهایی پوستر پسر برای خودت اپل-پولیش — نوع مشتاق محافظه کار وفادار که خزیدن در سراسر شیشه های شکسته به درخشش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کفش — شما باید به سازمان دیده بان “باتلاق” جدید مستند HBO و یک بار از مت Gaetz یک نماینده کنگره از ایالت فلوریدا که جاروب به مجلس نمایندگان ایالات متحده با مغلوب ساختن پیشی جستن موج جزر و مدی.

Gaetz یک قطعه واقعی از کار. در 38 اون نوزاد رو خوش تیپ-اما-نه-خیلی-بی باک لبخند-توسط-کمیته به نظر می رسد و آسان-صحبت کردن تسهیلات از یک سوار کار ماهر فرض که محبوب در دبیرستان و در حال حاضر در سطح میانی مدیریت بانک. اگر شما تا به حال به توصیف آنچه کار او این است که دقیق ترین چیزی که می گویند ممکن است که Gaetz یک کنگره که نقش کنگره در تلویزیون. با Chris o’donnell immaculateness او حضور ثابت در فاکس نیوز و سی ان ان mouthing خود صحبت نقاط معکوس در دستور کار خود جناح راست اربابان و در همان زمان ساخت آن نقطه “قر” به لیبرال ها. در این فیلم ما می بینیم او صحبت می کنند و چندین بار در تلفن به رئیس جمهور تهمت که همیشه گفته که مت “بزرگ” که او “نگاه” که همه برگ مت پاسخ مانند یک مشتاق توله سگ.

خوب مت Gaetz است telegenic او جمهوری خواه الفاظ. پس چه ؟ خوب جالب دلیل است که او یکی از چهره های مرکزی در “باتلاق” است که او بنا کردن موقعیت یک “شورشی” در استقرار جمهوری خواه یکی که قد می ایستد در برابر فساد از واشنگتن است. موقعیت رسمی خود را این است که او را کاملا در برابر لابی فرهنگ است که کنترل همه چیز را — به ویژه منافع آن تبدیل شده تاریک پول به این مهم سوخت که گریس چرخ ها و لثه ها بالا روند.

او در یک بازی خوب و لحظاتی وجود دارد که او به نظر می رسد به راه رفتن راه رفتن. او سوگند یاد فدرال تایید شده پول در اوایل این سال و teaming تا با دموکرات کالیفرنیا تشکر. Ro Khanna او همکاری اسپانسر لایحه ای را برای محدود کردن جنگ قدرت از رئيس جمهور. در عین حال حتی اگر Gaetz در ذهن خود یک جنگهای صلیبی که می ایستد برای بازگرداندن یکپارچگی سیاسی آمریکا روند خمیازه تناقض از همه این است که او را در رختخواب با یک رئیس جمهور که در مبارزات انتخاباتی خود وعده به “تخلیه باتلاق” — هنوز است در واقع آماده در برابر این هدف در هر اندازه گیری از راه. Gaetz خواهد شیون و زاری در مورد پول های کثیف اما او در برابر نظارتی از طرف دولت (او نمی نیاز به خرید با لابی; او در حال حاضر پشتیبانی از بسیاری از آنچه که برای ایستادن) و وقتی که می آید به گفتن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coziness با سوخت فسیلی صنعت او می گوید: هیچ چیز. به او تماس بگیرید انتخابی اخلاق خواهد بود نوع است. او یک تلویزیون هک ساخته شده است که “اصلاحات” خود را (جعلی) با نام تجاری.

آخرین مستند به کارگردانی دانیل DiMauro و مورگان Pehme “دریافت من راجر سنگ” یک پرتره واقعی-بال zealot به عنوان مقاومت sleaze. آن اسیر متناوب مقیاس راجر سنگ نهفته است و لام (و مجنون غرور او طول می کشد در آنها) نمایشگاه سنگ به عنوان حلقه مفقوده بین Roy کوهن و لی آتواتر. فیلم وقایع پشت اتاق نفوذ و reveled با برخی lip-smacking, glee, در ناخواسته باز کردن فساد از شخصیت او را.

در “باتلاق” DiMauro و Pehme سعی کنید برای تنوع در همان استراتژی تنها در این زمان آنها در حال خرید و فروش — طراحی — جزئی-لیگ منافقان. این فیلم در مورد فرهنگ از پول است که شکسته است واشنگتن به عنوان دیده می شود از طریق لنز از سه جمهوری خواه کنگره که ادعا می کنند به لغات آن است.

در علاوه بر این به Gaetz فیلم پروفیل تشکر. توماس Massie از کنتاکی که راه خود را از صحبت کردن در یک بازی خوب او لزوما زندگی است. او یک “سبز” جمهوری خواه بود که آموزش به عنوان یک مهندس در M. I. T. که از خانه رعیتی در حیات وحش کنتاکی است که به طور کامل با انرژی خورشیدی. در عین حال او معتقد است که انتشار دی اکسید کربن یک مشکل هستند. حتی با علم پس زمینه نظرات خود را در تغییر آب و هوا یک راه مناسب از المل لی با سوخت فسیلی بنیادگرایی از برادران کخ ویژه بهره تیتان که تهدید هر جمهوریخواه با تکفیر اگر آنها منحرف بیش از حد دور از ungreen مسیر. در عین حال dammit, توماس Massie می خواهد برای به دست آوردن پول از سیستم!

Massie یک “جنگ ستارگان” و “ارباب حلقه ها” چرم گاومیش در مقایسه با کنگره به مرگ ستاره و نام مستعار خود را در کنگره پین برگردان “گرانبها” گفت: “من فکر می کنم در نهایت آن را به نوبه خود من از یک هابیت به Gollum.” من فکر نمی کنم او متوجه می شود آن را در حال حاضر اتفاق می افتد. فیلم دیگر شکل اصلی است Rep. کن باک از کلرادو عضو موسس آزادی انجمن گروه تشکیل شده در سال 2015 به “وفادار مخالفت در درون حزب جمهوری خواه.” (Gaetz و Massie هر دو عضو دارد.) جفتک انداختن رای هاردکور جناح راست حزب خط (کاهش مالیات برای شرکت های بزرگ و غیره.), و یکی از حامیان سرسخت لابی اسلحه که در ذهن خود می شمارد به عنوان یک ایدئولوژی به طوری که آن را نه یک علاقه خاص است. آن را دریافت ؟

این سه آمده به عنوان عقاب پیشاهنگی مسئولیت مالی اما در اصل آنها ایستاده به صورت انتزاعی, ایده آل است که اجازه می دهد آنها را به احساس خوب در مورد خود است. آنها در حال تخلیه خود را در باتلاق و خوردن آن را بیش از حد. “باتلاق” است در معرض از فروش خارج از واشنگتن و بخشی از offbeat راه فیلم با cozying تا به این سه نفر و به دست آوردن دسترسی به آجیل و پیچ و مهره های خود را در کنگره شغل تنها به درخشش نور سخت در نفاق خود را. در عین حال در لحظه وجود دارد تا به پایان زمانی که مستند خرید خود را به مبارزه با فساد موضع با استفاده از آنها به عنوان سخنگویان. و رک و پوست کنده است کمی سخت به یک ثابت در. آن را به عنوان اگر کسی تا به حال ساخته شده است یک فیلم مستند در مورد کشتار گوسفند بازیگران بازیگران گرگ همه آنها ادعا می شود در برابر کشتار گوسفند.

“باتلاق” پر است از بینش و خوشمزه جزئیات بیشتر در مورد چگونه فرهنگ واشنگتن عمل می کند. Lawrence Lessig از دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد استاد ادعا می کند که مهم ترین شخص در تاریخ کنگره پس از جیمز مدیسون شد نیوت گینگریچ که او می گوید: “نابود کنگره است.” در اواسط دهه 90 پس از او رئيس مجلس گینگریچ منتقل کنگره مرکز ثقل از وضع به صندوق جمع آوری گفتن تازه انتخاب اعضای مجلس به حتی زحمت حرکت خانواده خود را به واشنگتن پس از حاکم خواهد بود در حال حاضر قرار داده شده در پشت رایتر.

ما در مورد چگونه اعضای کنگره باید برای خرید مکان خود را در کمیته (با پرداخت 300.000 دلار به $500,000 هر چرخه انتخابات). آنها به اذیت کردن, اسپرم به K خیابان فقط به نگه داشتن شنا. و این فیلم باعث می شود نکته بسیار مهم است که سیاست نفرت — این شوهای نبرد گلادیاتوران سیاست قرمز در مقابل آبی درگیری که بازی را به صورت روزانه در کابل خبر آنلاین — یک فوق العاده صندوق جمع آوری ابزار. (بنابراین استیضاح شد.) روابط آن کنگره در دائم gridlock اما تولید آن boatloads از حزبی پول نقد.

در عین حال “باتلاق” است و در نهایت یک فیلم مستند در مورد بیش از حد بسیاری از چیزهای مختلف و حتی اگر بخشی از پیچیدگی آن است که بدانیم چگونه آن چیزهایی که به هم متصل هستند. به نظر می رسد در سبد واشنگتن توسط شرکت های بزرگ پول و سمی gridlock بیش از حد تعصب. در آن طول می کشد بیراهه به مدرسه تیراندازی و تغییر آب و هوا. این مورد جدید ضد جنگ احساسات است که گرفته شده را نگه دارید در میان برخی از جمهوری خواهان (در بسیاری از راه های احیای قدیمی انزوا). آن را در مورد جنگ در حزب جمهوری خواه بیش از هویت خود را. در بالا از آن فیلم ما کشیدن یک بار دیگر از طریق استیضاح از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک رویداد بیش از حد اخیر به نیاز به تکرار مکررات نیست و به اندازه کافی دور به دست آوردن از چشم انداز خوبی مستند ارائه می دهند.

در پایان هر چند “باتلاق” است که به خوبی ارزش دیدن, در بخش, برای بی بها کلیپ های مانند این یکی که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک سال 2016 کمپین تجمع مذاکرات به جمعیت مورد که چگونه زمانی که او برای اولین بار با استفاده از عبارت “تخلیه باتلاق” او معتقد بود که بستنی قیفی اما “محل رفت و دیوانه” پس او نگه داشته و در استفاده از آن و پس از آن — او می گوید این کار را با یک گربه Cheshire grin — “من شروع به گفتن آن مانند من به معنای آن!” (و بله محل دیوانه می رود.) شما رو به آن دست به تهمت: هر نامزد ریاست جمهوری که می تواند به عنوان یک بی باک حقیقت گوی, اعتراف به یک جمعیت که یکی از مرکزی کمپین اصول چیزی است که او باور ندارد و در آغوش بودن خیلی صریح در مورد خود دروغ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>