‘جمع آوری مالیات’ نقد و بررسی: بیشتر وجود دارد جنون از روش Shia LaBeouf آخرین شدید شخصیت

شما نمی دانید آن را از کمپین بازاریابی اما Shia LaBeouf است نه ستاره “جمع آوری مالیات.” و برای یک بار بازیگر نیست جالب ترین چیزی که در مورد یک فیلم او را درگیر با — با وجود این واقعیت است که او را جذب مقدار زیادی از فشار بیش از گرفتن سینه اش خالکوبی برای این قسمت. جالب اینجاست که وجود دارد فقط یک صحنه — آخرین نظر LaBeouf — که در آن مخاطبان می تواند نقطه جوهر. در غیر این صورت “Creeper” (یک نام مستعار در حال حاضر به طور دائم جوهر در شکم خود) می آید در سراسر شوم تر در این منظمی فشرده آکسفورد پیراهن کراوات و بانکدار جلیقه او می پوشد برای بسیاری از آخرین جنوب لس آنجلس جرم حماسه از نویسنده و کارگردان دیوید آیر است که خونین به سختی منسجم و مورد به عنوان سرگرم کننده به عنوان داشتن صورت خود را کشیده در سراسر آسفالت از یک حرکت SUV.

ستاره واقعی از “مالیات” — به دنیای جنایتکاران “مالیات” از این فیلم به عنوان — است که تازه وارد نسبت بابی صوت. تصویر یک جوان, Che Guevara با مرتب metrosexual ریش و شما را در درک آنچه دیروز دیدم در این بازیگر که به راحتی می تواند تبدیل به یک خیمه نام. در حال حاضر او می آید در سراسر به عنوان فقط یک چهره زیبا ذکراست به عنوان مرد سخت. دیوید همچنین دارای یک خال کوبی است که بار خوانده شده “familia” در همه کلاه خود را در سراسر pecs — یک هیچ یک بیش از حد ظریف سرنخی که در شخصی خود را در سلسله مراتب اهمیت خانواده تقدم بیش از خود را غیر متعارف روز ،

مانند پدرش قبل از او دیوید جمع آوری پول حفاظت از تمام Latino باندهای خیابانی در جنوب مرکزی اگر چه او تمایل به نماینده بیشتر ناخوشایند اجرای وظایف خود را خونسرد ستوان خزنده. که باعث می شود کل حس از صوت دارای هیچ یک از LaBeouf را وحشی, هر چیزی می تواند اتفاق می افتد انرژی, در حالی که خود شرکت ستاره به ارمغان می آورد مارپیچ-مخالف بالقوه گرگ یک خرده دور از فوران به full-moon حالت berserker. عصبی اراذل و اوباش باید فقط خیره به ادم متملق و مرموز چشم به ببینید که چگونه آنها می میرند — و یا حداقل به نظر می رسد که این غرور از چند خشونت cutscenes در این bizarrely ویرایش فیلم اکشن که باعث می شود Ayer استودیو-دوباره “Suicide Squad” به نظر می رسد کاملا زیبا مقایسه.

برای نزدیک به دو دهه این شهری بارد معامله شده در شهرت او با تاسیس “آموزش های بعد.” آیر نمی مستقیم که فیلم (Antoine Fuqua بود) اما این اسکریپت خود و کسی که او را بر روی نقشه به عنوان یک شخص سفید با جنوب مرکزی خیابان cred. پشت دوربین Ayer ادامه داد: به خدمت L. A. جرم و جنایت داستان است که تقریبا همه او را گفت: از نقطه نظر پلیس است. آیا کسانی که شخصیت های واقعی هستند-آبی قهرمانان (“پایان تماشا”) و یا فاسد به هسته (“Harsh Times”) اخلاقی خطوط به وضوح کشیده شده با توجه به اطاعت از قانون است. وجود دارد هیچ پلیس در “جمع آوری مالیات” — است که هیچ کدام که بسیار به عنوان یک زبان نقش و تنها قوانین است که مهم هستند مجموعه توسط اربابان جنایت و کارتل که اجرای داخلی شهرستان محلات که در آن فیلم می گیرد.

زود واکنش های برچسب فیلم “نژادپرستانه” و در حالی که درست آن وجود دارد عملا هیچ غیر جنایتکاران در فیلم آن را کوچک فکر نشان می دهد که Ayer است بنحوی که هر کس در جنوب مرکزی این است که برخی از نوع گانگستر یا این که راه هر یک از این شخصیت ها صحبت کنید — از جمله Chicano لهجه mumblings از تنها پسر سفید LaBeouf, اختصاص از کسانی که در اطراف او — نشان دهنده همه Latinos. (فیلم نمی دهد خزنده صریح و روشن backstory اما ارائه می دهد مبهم سرنخ مانند گل کلم گوش است که نشان می دهد او را گرفته یکی بیش از حد بسیاری از ضربات به سر و یا cheekbone زخم این بازیگر داد خود را در ayer’s مخزن WW2 فیلم “خشم.”) چند مدیران پرداخت جنوبی L. A. هیچ توجه; اجازه دهید مخاطبان تصمیم می گیرید که در آن اصالت به پایان می رسد و بهره برداری آغاز می شود.

زمانی که فیلم معرفی داود آن را از طریق احترام-به دنبال پرتره خانواده که آویزان در بالای منتل خود upper-middle-class صفحه اصلی. او بیدار در کنار همسرش (Cinthya Carmona) می خورد صبحانه با خانواده اش و سر به “کار” که در آن او را گرفتن پول حفاظت از چند سطح پایین محلی “تجار و بازرگانان.” یکی فقط می توانید تصور کنید که چگونه او را توصیف شغل خود را در “پدر خود را به مدرسه” روز و در عین حال وجود دارد بی تردید تمامیت چگونه او می رود در مورد آن. در سنت “سوپرانوها” و “Scarface,” “جمع آوری مالیات” با تمرکز بر یک خرده فرهنگ است که می بیند جرم و جنایت به عنوان یک مسیر جایگزین به رویای آمریکایی — غیرقانونی راهحل است که (برخی از) مهاجران استفاده کنید برای سرعت بخشیدن به تعقیب خود را از ثروت و وضعیت.

به جای ستایش جنایی رفتار Ayer به نظر می رسد برای جبران ویژگی در افرادی که ممکن است احساس مجبور به این ترتیب. هنگامی که تفاوت بین “بچه های خوب” و “بد” در حال نسبی Ayer نشان می دهد که برخی از مجرمان بهتر از دیگران هستند. در یک صحنه دیوید سفارشات خزنده به مسائل یک هفت تیر به گلو از یک دو بیتی گانگستر که برگزاری, اما زمانی که او می یابد که مرد شده است دستکاری به پرداخت برای دختر خود لوسمی درمان دیوید میبخشد رفتار و داوطلبان برای پوشش مرد و به اشتراک گذاری خود را. در یکی دیگر از دیوید defuses اختلاف بین خود مشتریان و عضو Bloods که سیاه, رهبر (Cle Sloan) تماس او را “یک شمع در تاریکی.”

از خزنده, Ayer می خواهد ما را به این باور مخالف است. “من شما را بشنود شیطان” stammers کسی. اما مدیر زحمت نیست به توسعه این ایده از آنجا که قوی تر بد در حال افزایش است. فیلم تبه کار معلوم می شود بلند پروازانه جدید رئیس جرم و جنایت (مکزیکی رپ آمریکایی Conejo) آنها Ayer نه مسخره نشان می دهد تمرین شیطانی, آداب و رسوم, از جمله, اما نه محدود به یک قربانی در افسون خود را altar. وجود دارد هیچ چیز مبهم وجود دارد: او بدترین پسر بد.

دیوید سفارشات خود را از عمویش لوئیس (جورج لوپز جذاب اگر نه به طور کامل موثر در برابر-نوع مصاحبه قمار) که در پاسخ به سایه رئیس کارتل به نام جادوگر فراخوانی عکس از پشت میله های زندان. هنگامی که دیوید کاهش Conejo پیشنهاد برای تغییر طرف فقط قبل از کودتای مرگبار, ادای سوگند وفاداری به خانواده اش به جای عواقب زشت در هر راه قابل تصور است. زمان برای ریگ حمام خون “مالیات جمع آوری شده است اذیت کردن, همه, همراه, اگر چه اوایل تنش واقعا کار و ناگهانی تغییر به جنگ تمام بیشتر احساس بی منطق از درگیر شدن. یک زن و شوهر از شخصیت های کلیدی مرگ خاموش, دوربین, در حالی که عجیب قرار داده مونتاژهای و حتی عجیب و غریبتر متقاطع برش آزمایش اشتباه زمانی به چنین درجه ای که ما چپ با دو چالش: تلاش برای مراقبت در مورد آنچه اتفاق می افتد به دیوید و تلاش برای کشف کردن چه جهنم در جریان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>