تسلا نیروی عظیم منهدم کننده رول به عنوان سهام افزایش 20 درصد


تسلا سهام بسیج برای پنجم روز دوشنبه اضافه کردن بیش از $US100 هر سهم به عنوان یک تورنت از اخبار خوب بیشتر افزایش تمایلات سرمایه گذار.

سهام افزایش یافت تا آنجا که 21 درصد به $US786.14, بالاترین قیمت و سهام بهترین معاملات روزانه افزایش از ماه مه سال 2013 است. این بسته در $US780.00, افزایش 19.9 درصد است.

Tesla shares have tripled in value since mid-October.

تسلا سهام سه برابر در ارزش از اواسط ماه اکتبر.اعتبار:AP

اوایل روز دوشنبه پاناسونیک که باعث می شود باتری های تسلا در آن به طور مشترک اداره می شود باتری نیروگاه در نوادا گفت: کسب و کار تبدیل سود در سه ماهه منتهی به دسامبر 31. افزایش سریع تسلا خروجی کمک فشار است که کسب و کار به سیاه و سفید, پاناسونیک, رئیس امور مالی Hirokazu امدا به خبرنگاران در توکیو در روز دوشنبه کاهش به چهره های خاص.

یکی دیگر از افزایش در آمد از آرگوس تحلیلگر لایحه Selesky که افزایش قیمت هدف در تسلا به یک خیابان بالا از $US808 از $US556 منعکس کننده رشد درآمد از میراث مدل S و مدل X اتومبیل و همچنین افزایش تقاضا برای مدل های جدید 3 که حساب برای بیش از 80 درصد از سه ماهه چهارم تولید.

تبلیغات

“با وجود گذشته تاخیر تولید قطعات با کمبود نیروی کار سرریز هزینه و مشکلات دیگر ما انتظار داریم تسلا برای بهره مندی از موقعیت غالب خود در صنعت خودرو الکتریکی و به منظور بهبود عملکرد در سال 2020 و فراتر از آن” تحلیلگر نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. Selesky تصریح کرد یک خرید امتیاز.

همچنین بیش از آخر هفته سرسخت تسلا گاو کاترین چوب از کشتی مدیریت سرمایه گذاری گفت: در مصاحبه با بلومبرگ که سهام است که هنوز هم “فوق العاده کم ارزش.” با توجه به ارک آخرین یادداشت منتشر شده در ژانویه 31, خود را تا سال 2024 انتظار می رود ارزش هر سهم برای تسلا است $US7,000.

در نهایت Baillie Gifford و شرکت تسلا بزرگترین خارج از سهامداران پس از مدیر عامل Elon Musk, افزایش سهام خود در این شرکت با توجه به نظارتی تشکیل پرونده اوایل امروز. Baillie Gifford در حال حاضر دارای یک 7.67 درصد سهام در این شرکت از 7.46 درصد قبلا.

پس از لگد زدن 2019 در جای پای مطمئن نیستید با شک و تردید در مورد تقاضا و سودآوری چرخش و وزن در سهام تسلا سهام منعکس در نیمه دوم سال و گرفته در طول چند ماه گذشته به این شرکت ارسال شده سود برای سه ماهه سوم و چهارم تحویل را تحت تاثیر قرار سرمایه گذاران و کارخانه چین آمد آنلاین سریع تر از انتظار می رود.

تسلا سهام در حال حاضر افزایش یافته است 85 درصد فقط در سال 2020 به تنهایی سه برابر شده اند در ارزش پس از سه ماهه سوم نتایج گزارش شده در اواسط ماه اکتبر.

واشنگتن پست

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر