‘قرن بیستم’: فیلم نقد و بررسی

با خود منحرف (و برخی ممکن است می گویند انحرافی) نگاه در اوایل زندگی از کانادا طولانی ترین خدمت نخست وزیر W. L. مکنزی کینگ, Winnipeg-متولد مونترال-based multi-hyphenate متی رنکین ثابت می کند خود را به مراتب بیشتر از به سادگی هنری وارث همکار کانادایی پسر Maddin. خود کم بودجه بالا-مفهوم بازگویی زندگی سیاسی در دومینیون کانادا حدود نوبه خود از قرن 20th است که هر دو طنز و زشت; بیشتر آشنا یکی با تاریخ کانادا, خنده دار تر از آن است. اما حتی بدون دانش قبلی از همسایه های ما به شمال آن لذت می برد می تواند برای آن ترکیب عالی خلاقیت فک انداختن جسارت و سرگرم کننده tongue-in-cheek گفت و گو است. پس خود را برتر جهان در سال 2019 تورنتو جشنواره فیلم آن را به نام بهترین کانادا اولین ویژگی به دست آورد و توسط ایالات متحده توزیع کننده اسیلوسکوپ که انتشار آن در ماه مه.

مانند Maddin, Rankin ransacks فیلم و تئاتر و تاریخ هنر برای خود سبک بصری. در اینجا او ایجاد فوتی و فوری تقلیدی از اکسپرسیونیسم آلمان در اوایل ملودرام های آموزشی, فیلم, علمی تخیلی, اخلال در نیمه شب جنون موقعیت (سر بریدن توسط یخ اسکیت بازی!?!), مونتی پایتون و حتی چارلز Ludlam مسخره تئاتر شرکت می باشد. بازی مردان و زنان, مردان به چه شامل خوش هیکل کانادا مردانگی به منزله عمده و اساسی در موضوع است. علاوه بر این, باهوش, انیمیشن, حواس پرت, عروسک, رنگ پس زمینه و ماسک ایجاد یک پیچ خورده فرقه جو و همچنین ادای احترام به فیلم های کلاسیک از جمله “بانویی از شانگهای”.

روایت آشکار در 10 portentously با عنوان فصل است. ساده و بی تکلف 26 ساله پادشاه (دن Beirne, “فارگو”) زندگی خود مغرور متصل به تخت مادر (Louis Negin) و مرغ-pecked پدر (ریچارد Jutras). مادر خود را به مدت طولانی پیش بینی سیاسی خود شکوه و همچنین ازدواج با زیبا, ورزش, پوشیدن تاج تاج گل بهم تابیدن و بافتن.

در قلمرو مدرسه ملیت پادشاه رقابت با دیگر مشتاق بندگان به PM نامزد در یک hilariously پوچ بررسی خصوصیات و عملکردهای بدن خواهد بود که نخست پایتون مواد. وجود دارد روبان برش, پا, کشتی, در انتظار نوبت خود را شناسایی درختان توسط خرناس خود را کنده ادرار امضا استقامت غلغلک کره گردونه و بیشتر وحشتناکی نوزاد مهر و موم چماقی. متاسفانه برای بیش از اعتماد به نفس شاه او روابط برای دوم با کینه ماچو آرتور Meighen (Brent Skagford). آن را به دوستان خود خوش تیپ برت هارپر (Mikhaïl Ahooja) که می شود نامزد و همچنین برنده قلب این زن با تاج بهم تابیدن و بافتن تاج گل بانو روبی الیوت (کاترین St-Laurent).

در ضمن شاه است که بر دوش یک راز معاون یک fetishistic وسواس برای زنان کفش. او masturbatory افراط هستند grotesquely تجسم یک ejaculating کاکتوس. امید خود را به شکستن عادت او مشورت با یک شوم چینی, دکتر, (Kee چان) که قلاب او تا به برخی از اینده به دنبال دستگاه های شکنجه. اما حتی دکتر مداخلات نمی تواند مقاومت در برابر فتنه انگیزی روش از یاقوت را منحرف خواهر بانو سوسن (امانوئل شوارتز) که بانی بن عبارتند از نظرات چنین به عنوان “کانادا فقط یک شکست خورده, ارگاسم, پس از دیگری.”

زمانی که هارپر و خانم روبی در تضاد با فرماندار کل کانادا محکومیت Boers که در حال مبارزه با مادر انگلستان بیش از امپراتوری نفوذ در آفریقای جنوبی, پادشاه می شود دیگر فرصتی برای نامزد. این همه پایین می آید به یک تنش پر از مسابقه را از طریق پیچ و خم یخ که در آن پادشاه jilted نامزد پرستار LaPointe (Sarianne Cormier) را یک بار دیگر اثبات وفاداری.

رنکین که به مطالعه تاریخچه کبک در مک گیل و دانشگاه لاوال می داند که دقیقا چگونه به بهترین سیخ شخصیت خود و دوران است. او اولین ویژگی می آید پس از 30 شلوارک که باید دریافت جوایز در گلشیری از جمله تورنتو, SXSW و انسی. از آن خشنود است که استعداد خود را و سیما به رسمیت شناخته شد این در اوایل زندگی حرفه ای و که “قرن بیستم” می شود و زندگی در خارج از کانادا به جای بیحال شدن در فرقه ابهام. آن جالب خواهد بود برای دیدن آنچه که او می پردازد بعدی.

به خوبی از بازیگران نوازندگان کاملا در هماهنگی با رنکین نیت و ضربه تمام یادداشت ها حق از منجر به کسانی که در بیت و قطعات از قبیل سل زده یتیم کمی شارلوت (ساتن اسکارلت Montaz) در خانه برای کودکان معیوب و از خود راضی پروردگار Muto (Sean کالن). دستیابی به این غیر معمول پروژه منحصر به فرد تن مدیون در بخشی به تولید و طراحان صحنه و لباس و همچنین به عنوان تیم انیماتورها و نجاران.

محبوب ترین ها در انواع

‘قرن بیستم’: نقد و بررسی فیلم

بررسی آنلاین, لندن, Feb. 28 سال 2020. (در تورنتو, برلین و جشنواره های فیلم.) مدت زمان: 90 دقیقه.

تولید: (کانادا) یک اسیلوسکوپ انتشار Voyelles فیلم تولید با حمایت از SODEC کبک, تله فیلم, کانادا, کبک, فیلم و تلویزیون اعتبار مالیاتی هارولد گرینبرگ صندوق CALQ. (Int’l فروش: بهترین دوست برای همیشه لطفا برای بروکسل.) تولید کننده: گابریل Tougas-Fréchette, Ménaïc رائول.

خدمه: کارگردان نویسنده و تدوینگر: Matthew Rankin. دوربین: Vincent Biron. موسیقی: پیتر Venne کریستف Lamarche-Ledoux.

با:
دن Beirne لوئیس Negin, Mikhaïl Ahooja, Sarianne Cormier, کاترین St-Laurent, برنت Skagford ریچارد Jutras Emmanuel شوارتز, Trevor اندرسون Kee چان شان کالن آنی St – Pierre ساتن اسکارلت Montaz. (English, French, گفت و گو)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>