آمریکا ممکن است آماده شدن برای بازی در آن تجارت کرد با اروپا


جمعه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چیزی عجیب و غریب. آن را حذف با ما تعرفه در آب آلو و جایگزین آن را با یکی در آشپزخانه و قصابان’ چاقو.

همراه با افزایش در تعرفه های اروپایی هواپیما از 10 درصد به 15 درصد جایگزینی از چاقو برای آب آلو بخشی از یک سازمان تجارت جهانی تحریم $US7.5 میلیارد دلار ($11.2 میلیارد دلار) بسته تعرفه ها به ما تحمیل شده بر اتحادیه اروپا در سال گذشته در اقدامی تلافی جویانه برای دولت های اروپایی’ یارانه برای ایرباس.

The Trump administration's US Trade Representative, Robert Lighthizer, has reportedly been contemplating a particularly unpleasant tactic to force the European Union into agreeing to a trade deal.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ما تجارت نماینده رابرت Lighthizer شده حامل فکر خصوص ناخوشایند تاکتیک به نیروی اتحادیه اروپا به توافق به یک معامله تجاری.اعتبار:بلومبرگ

همراه با تعرفه های هواپیما و آب آلو به ما سیلی تعرفه های شراب فرانسه, ایتالیایی و پنیر و زیتون, انگلیسی, whisky و طیف گسترده ای از محصولات دیگر.

سازمان تجارت جهانی اجازه داد برای وظایف پس از ساخت یافته در 15 سال اختلاف بین آمریکا و اروپا بیش از اتهامات توسط ما است که دولت های اروپایی تا به حال یارانه ایرباس دادن به آن یک مزیت ناعادلانه بیش از رقیب اصلی خود می دهند.

تبلیغات

سازمان تجارت جهانی همچنین حکومت در سال گذشته که میلیاردها دلار از ما یارانه برای بوئینگ در قالب امتیازات مالیاتی و قراردادهای دولتی بودند غیر قانونی تحت قوانین آن. تصمیم گیری در مجازات های اتحادیه اروپا می تواند تحمیل دلیل است بعد از این سال پاکسازی راه را برای اتحادیه اروپا به مقابله به مثل.

کنجکاو جایگزینی چاقو برای آب آلو که به دنبال یک بررسی از لیست کالاهای مشمول تعرفه ها ممکن است بی ضرر توضیح.

سرهم بند با لیست اعلام شده توسط ما تجارت نماینده رابرت Lighthizer. Lighthizer بنا به گزارش رسیده شده به فکر استقرار خصوص ناخوشایند و مخرب تاکتیک به عنوان اهرم در ادامه تلاش برای اتحادیه اروپا به توافق تجارت با ایران در امریکا از نظر.

“چرخ فلک تلافی” شامل تعرفه ها که به طور منظم تغییر از یک محصول گروه به دیگری ایجاد درد و عدم قطعیت و اخلال در کسب و کار و زنجیره تامین در سراسر گسترده در تعدادی از صنایع است.

به دلیل آن را مانند یک تاکتیک آن به ندرت استفاده شده است و هرگز با ما. معلوم نیست که آیا این امر می تواند نامشروع تحت قوانین سازمان تجارت جهانی هر چند که به سختی و نگرانی ما به دلیل تمسخر و تحقیر برای تجارت جهانی است که در آن صالح با مسدود کردن قرار ملاقات به قدرتمند خود تجدید نظر بدن.

دولت بنا به گزارش ها در نظر گرفته شده با استفاده از چرخ فلک تعرفه ها در دوران طولانی جنگ تجاری با چین قبل از بس که اعلام شد در اواخر سال گذشته. با توجه به این که تقریبا همه از چین-صادرات به ایالات متحده شد و در نهایت در معرض تعرفه ها و یا تهدید با آنها این است که می شده اند یک کار برکنار شده حرکت می کند.

آیا آلو-برای-چاقو سوئیچ در نظر گرفته شده بود به عنوان یک هشدار به اتحادیه اروپا و یا فقط برخی از اداری سرهم بند با فهرست کالاهای مشمول تعرفه آن را به اروپایی ها مضطرب و نگران است که آنها هنوز هم ممکن است در صورت تعرفه های است که چرخش از طریق بخش های اقتصاد.

با توجه به اینکه آمریکا هشدار داده است که آن را بلافاصله بررسی تعرفه های آن اگر اتحادیه اروپا به شرح زیر از طریق خود پیش بینی تعرفه های ما محصولات یک بار به سازمان تجارت جهانی اعلام کرده است که مقیاس مجازات آن می تواند تحمیل بوئینگ یارانه آنها ممکن است به دلیل عصبی است.

اتحادیه اروپا درگیر شده است در بحث و گفتگو با همتایان آمریکایی خود در مورد آنچه که به عنوان یک “مینی” معامله تجارت; یکی که برگ به آینده مسائل هسته ای ما مانند دسترسی به تازه های کشاورزی تولید و بازار و است که در آن ما نمی استقرار بزرگترین سلاح در آن تجارت زره تعرفه ها در اروپا خودرو-صادرات به ایالات متحده. وجود ندارد و در عین حال اما به نظر میرسد هر گونه پیشرفت واقعی.

وجود دارد برخی از طنز در ایالات متحده با استفاده از عبا سازمان تجارت جهانی به سیلی تعرفه های اتحادیه اروپا محصولات با توجه به آن اهانت به سازمان و اقدامات آن را گرفته و به روده سازمان تجارت جهانی توانایی عمل.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که مواردی چند ملیتی و موسسات به طور کلی توصیف کرده است سازمان تجارت جهانی به عنوان “بدترین معامله تجارت تا کنون” و با مسدود کردن قرار ملاقات به آن استیناف دادگاه و ترک آن را بدون رسیدن به حد نصاب است کنار نهایی adjudicator در اختلافات تجاری بین المللی.

آمریکا نیز تهدید کرد – و تولید پیش نویس یک فرمان اجرایی – به خارج از سازمان تجارت جهانی دولت تدارکات توافق را قادر می سازد که کاربران توانایی به پیشنهاد برای قراردادهای دولتی. این یک تجارت چند جانبه توافق برای یک بازار که اندازه تخمین زده می شود که بیش از $US1.5 تریلیون دلار در سال است.

The US is not a big fan of the World Trade Organisation.

ما طرفداران بزرگ از سازمان تجارت جهانی است. اعتبار:گتی

آمریکا نشان دهنده حدود نیمی از این بازار پس از خروج خود از این توافق را یک تأثیر عمده ای به پیمانکاران خارجی بودند مانع از مناقصه برای دولت ایالات متحده کار می کنند. برعکس البته ما قرارداد نمی قادر خواهد بود به پیشنهاد برای نیمی دیگر از بازار اگر بقیه اعضای انتقام.

با این وجود, تهدید خروج قطعه دیگری از اهرم برای یک دولت که ترجیح مذاکرات دو جانبه که در آن می توانید با استفاده از آن اقتصادی عضله برای استفاده بیش از چند ملی موافقت نامه به دریافت یا تجارت جهانی قوانین تغییر در آن نفع و یا آنها را وادار به پاره کردن.

در حالی که کشورهای دیگر سعی کرده اند برای قرار دادن در محل کار-در سراسر – اتحادیه اروپا و چین و کره جنوبی و دیگران به توافق موقت ایجاد سیستم برای پر کردن این خلاء و نگاهی بر عملکرد ناتوان تجارت جهانی استیناف بدن – ما حفظ آن جاه طلبی یا از بین بردن سازمان تجارت جهانی و یا “اصلاح” آن و آن را به شهوت و میل.

اکثر اقتصادهای توسعه یافته همچنین طیف وسیعی از مسائل با سازمان تجارت جهانی – از جمله راه که در آن است و نه در پاسخ به این وب سایت از یارانه ها و در سطح دولت جهت در چین – و می خواهم به آن را ببینید اصلاح و مدرن. تعریف خود از اصلاحات ممکن نیست اما کاملا مشابه به عنوان برگ برنده دولت است.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>