موجی از همبستگی در coronavirus-آمار فرانسه

صادر شده در: اصلاح:

به عنوان فرانسه ماندگار خود در هفته سوم مستند برای مبارزه با گسترش COVID-19 همبستگی پله یک دنده. از خانه ساخته شده ماسک صورت و سپر حفاظتی به توزیع وعده های غذایی به آسیب پذیر ترین طرح های ابتکاری برای کمک به دیگران هستند springing تا در سراسر کشور است. در پاریس و نرماندی خبرنگاران ما کلوویس Casali و جولی Dungelhoeff رفت و به دیدار با مردم فرانسه که در حال حاضر به نظاره نشست و می خواهید برای کمک به کسانی که بیشتر تحت تاثیر این بحران بی سابقه ای.

تبلیغات

Coronavirus همه گیر است و اختلال در زندگی روزمره برای مردم فرانسه پس از اجرای بی سابقه مستند در 17 مارس است. در سراسر کشور, طرح های اجتماعی در حال افزایش برای جبران گاهی خودنمایی نمایند.

به عنوان ماسک صورت وعده داده شده توسط مقامات وقت برای رسیدن به برخی از مردم شروع به ماسک خود و ارائه آنها به هیات های پزشکی به خصوص در بیمارستان ها. رسانه های اجتماعی نقش مهمی در سازماندهی این تلاش ها و تجمع تخصص. خبرنگاران ما کلوویس Casali و جولی Dungelhoeff رفت و به نرماندی شهرستان از Lisieux, که در آن زنان از NGO “Graines d’Idées” (دانه از ایده ها) در حال ساخت ماسک بر روی صورت داوطلبانه است. آنها در ابتدا در پاسخ به یک درخواست از Lisieux بیمارستان و در حال حاضر حتی برای تولید آنها به نیروهای پلیس دستور داد که خانه خود را ساخته و ماسک.

این مستند نیز منجر به بسته شدن تمام غیر ضروری کسب و کار مانند کافه ها و رستوران ها. برخی از سرآشپزها با این حال تصمیم به پخت ادامه دهید بنابراین به عنوان نه به پرتاب کردن خود مازاد سهام. آنها در حال آماده سازی وعده های غذایی برای بی خانمان ها که دیده می شود سازمان های غیر دولتی خود را کاهش دهد معمول توسعه کار به دلیل خطر گسترش ویروس. خبرنگاران ما به دنبال آنتوان صاحب رستوران “Les Bols d’Antoine” (آنتوان را در کاسه) در منطقه بلویل پاریس. او criss صلیب مناطق اطراف آن را به وعده های غذایی به بی خانمان که در حال حاضر بیشتر منزوی تر از همیشه.

این طرح های اجتماعی همراه با گسترده حمایت خود از کل جمعیت. هر شب در ساعت 8 بعد از ظهر مردم در سراسر کشور سر خود را به پنجره یا بالکن به تحسین کار کارکنان پزشکی که در خط مقدم به صرفه جویی در زندگی می کند.

به عنوان خبرنگاران ما در بر داشت کشور به نظر می رسد متحد در سختی و کشف مقادیر همبستگی. در حالی که مردم فرانسه همه برابر در برابر ویروس برخی از امید است که با ذهنیت را تغییر دهید یک بار نامرئی دشمن است که در نهایت شکست خورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>