The Weeknd آغاز بکار آهنگ جدید با انجام دوجا گربه در طول 3D Infinite رویداد

The Weeknd در زمان Infinite بینندگان به یکی دیگر از ابعاد و استعداد آنها را با یک قطعه از یک آهنگ با نام تجاری جدید — طول “The Weeknd تجربه” یک واقعیت افزوده تعاملی livestream برگزار شد بر روی پلت فرم جمعه شب (Aug. 7).

با صنعت موسیقی در حال حاضر هولناک با کشت جریان رویدادها و اجراهای The Weeknd رکورد برچسب XO همراه با جمهوری سوابق و موج Scooter Braun مجازی کنسرت, راه اندازی, پیوسته با هم در امید دادن به بیننده یک تجربه واقعا منحصر به فرد. آگهی های Infinite به عنوان “اولین بار در-برنامه عبور از واقعیت تجربه” 20 دقیقه عملکرد ویژه دولت از-هنر سه بعدی تصاویری و چند تعاملی اجزای اجازه می دهد مخاطبان بیش از 230,000 به تاثیر نتایج خاص.

نتیجه این بود هیجان انگیز تجربه همهجانبه است که بسیاری از مجازی حوادث موفق به بیرون کشیدن. هر چند عملکرد کوتاه بود — تنها شامل پنج آهنگ ها — آتشین, مربوط به اینده, جهنم, جهان مانند آن صورت می گرفت جالب بود به اندازه کافی برای نگه داشتن بیننده راضی و گرفتار است.

The Weeknd به نظر می رسد در مرحله آواتار فرم در حال ظهور از یک آتشین فروغ و ورزشی به اندازه عینک آفتابی و کت قرمز تبدیل شده اند که مترادف با آخرین آلبوم “پس از ساعت.” سه بعدی شهاب سنگ سقوط کرد در اطراف او به عنوان ضربان مصنوعی از “دعا کنید برای من” همکاری خود را با Kendrick Lamar برای “پلنگ سیاه موسیقی متن فیلم” زد بیرون. به عنوان آهنگ بازی سریع به نظر می رسد برای بینندگان برای پر کردن گپ زدن با نظرات و چند را انتخاب کنید انتخاب شدند به نور تا آسمان تاریک در مقابل یک افق شهرستان.

طرفداران شدند و سپس درمان به 30-دومین قطعه از یک untitled آهنگ جدید که یادآور زودتر خود را بیشتر stripped-down پروژه ها. اما مخاطبان به زودی پریشان جدید سریع و پرسیدن اینکه آیا یا نه Weeknd باید لیسیدن یک قورباغه است که تا به حال به طور ناگهانی به نظر می رسد در دست خود را. (برای کسانی که ناآشنا وزغ زهر حاوی خواص روانگردان علت که کسانی که مصرف آن به گرفتار اوهام و خیالات.) به طور طبیعی, چت پر با اتفاق آرا “بله” و Weeknd آواتار به دنبال کت و شلوار. هر چند این جریان به نظر می رسد که اجرای روان اکثر چند Infinite کاربران ادعا شده که در این مرحله برنامه سقوط کرد با توجه به این مقدار عظیم از مردم اقدام به رای قورباغه سوال.

وزغ سفر segued حق را به “خیره کننده چراغ” The Weeknd به ضربه سر و صدا که سر به فلک کشید بیشتر شهرت در Infinite با یک رقص ویروسی چالش است. بازگشت به بالا, رقصنده به نظر می رسد در پشت Weeknd و انجام چالش به عنوان فن نظرات گچ بری بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی اطراف خواننده. 3D تصاویری رفت و به اثر کامل عنوان The Weeknd سفر از طریق hyperspace در تبدیل خوانده شده احاطه شده توسط گیج کننده لیزر که روشن دنیای مجازی.

یک وقفه در عملکرد به زمان برای بینندگان برای انتخاب موضوع برای آهنگ بعدی: “آتش” یا “جرقه.” زمانی که برنده شد نشان داد به “جرقه” The Weeknd آواتار زده بود توسط یک میله رعد و برق تبدیل شده است که عینک خود را از قرمز به آبی و جهان را از گودال آتشین الکتریکی دریا به عنوان “در چشم” شروع به بازی. هنگامی که آن زمان برای همکار Infinite hitmaker دوجا گربه آیه او همچنین به نظر می رسد در مجازی فرم لباس پوشیدن و در لباس گربه از سر تا پا.

“صرفه جویی در اشک خود را” آخرین آهنگ از تجربه و منجر به توقف ناگهانی با یک بی درنگ درخواست بینندگان به کمک Weeknd “انفجار” با اظهار نظر در چت. پس از زوم کردن از طریق فضا در تبدیل خوانده شده یک بار دیگر ماشین را به توقف آمد و شد در سمت چپ معلق در هوا با Weeknd هیچ جا یافت می شود. در عوض بزرگتر-از-زندگی نسخه از خواننده پدید آمده به جای آواتار تماشای بیش از یک شهر سینمایی پایان دادن به این جریان.

“The Weeknd تجربه” خواهد بود پخش در Infinite بین المللی برای بینندگان در طول تعطیلات آخر هفته streaming on Aug. 8 در 9 a. m. PT (در @infinite.کوالالامپور و @tiktokmean_live); Aug. 9 در 5 p. m. PT (@tiktok_malaysia و @tiktokSG), 8 a. m. PT (@tiktok_russia) و 7 p. m. PT (@theweeknd); و اوت. 10 در 4 p. m. PT (@tiktok_japan).

کالا منحصر به فرد به این رویداد نیز موجود است در Weeknd وب سایت با تمام درآمد حاصل از بهره برابر عدالت ابتکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>