The Weeknd نشان می دهد, تاریخ انتشار آلبوم هنر برای بعد از ساعت

The Weeknd نشان داده است که آلبوم جدید او “پس از ساعت” منتشر خواهد شد در مارس 20. منجر به انتشار این هنرمند که نام واقعی است آبل Tesfaye انجام خواهد شد در “شنبه شب زنده” در مارس 7, سوم خود را در ظاهر نشان می دهد. شنیدن این آهنگ تیتراژ اینجا.

XO / جمهوری سوابق کامل به شرح زیر Weeknd را Platinum-certified بازدید “بی عاطفه” و “خیره کننده چراغ” دومی بود که او برای اولین بار در انگلستان نمودار-شکوه تک. دو آهنگ کاهش یافته است در عرض چند روز از یکدیگر در پاییز گذشته و هر دو در اوایل ’80s, پرنیان با دردار-برای تلفن های موبایل درام و اکو خیس سینت سایزر. هر دو آهنگ نیز بسیار شادمان تر از این آهنگ در سال گذشته EP “عزیز من سودا.”

The Weeknd ساختمان شده است تا به انتشار این آلبوم در هفته های اخیر با اجرای زنده در “Late Show With Stephen Colbert” و “Jimmy Kimmel Live!” “خیره کننده چراغ” نیز soundtracked مرسدس بنز EQC کمپین که Weeknd ستاره دار در و در خدمت به عنوان مدیر خلاق برای. او گفت: به تازگی در توییتر که او را در “حالت آلبوم کامل اثر است.” او را عقب افتاده: با وجود چندین مهمان حضور سال گذشته EP و یک واحد از “بازی تاج و تخت” موسیقی متن فیلم به نام “قدرت در قدرت” آخرین نسخه اصلی بود و 2016 را در تمام طول “Starboy.”

The Weeknd به تازگی بازی خود را در آدام سندلر بازیگران فیلم “جدا نشده سنگهای.” “او دوست ماست و او را واقعی cinephile گفت:” همکاری مدیر جاش Safdie, صحبت کردن با انواع پس از اکران در تلورید. “املاک cinephile. مانند یکی از مورد علاقه خود فیلمسازان است (دیوید) کراننبرگ و که باعث می شود حس چون او را از تورنتو است. اما او به تماشای بسیاری از فیلم است.”

دیدن این آلبوم کاور زیر کلیک کنید:

The Weeknd After Hours
ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>