که به تعویق انداختن انگلستان تور با توجه به Coronavirus نگرانی اما وعده می خواهد ‘قطعا اتفاق می افتد’

که پنج شنبه اعلام کرد که این گروه به تعویق انداختن آن به انگلستان تور بود که برنامه ریزی شده برای شروع روز شنبه در منچستر, اما وعده داده است که نشان می دهد خواهد شد “قطعا اتفاق می افتد.”

این گروه اخیر به تعویق انداختن تاریخ و یا یک تور در روزهای اخیر به عنوان بیماری همچنان به گسترش است. Pearl Jam و نیل جوان هر دو به تعویق افتاد تاریخ های متعدد این جشنواره Coachella منتقل شده است تا اکتبر و رقص-موسیقی-محور فوق العاده و موسیقی زمستان همایش باید هر دو لغو شده و در روزهای اخیر.

“پس از توجه جدی این است که با تاسف که این است که آنها به تعویق افتاد انگلستان تور با توجه به شروع بعدی شنبه مارس 16 در منچستر در منچستر عرصه و در پایان در ومبلی SSE Arena, در مارس 8th,” هرزه برای این گروه در بیانیه ای گفت. “تاریخ خواهد بود موکول به بعد از آن در سال. تمام بلیط افتخار بود. طرفداران ایمنی میباشد و با توجه به توسعه Coronavirus نگرانی این گروه احساس کردند که آنها تا به حال هیچ گزینه ای جز به تعویق انداختن را نشان می دهد به عنوان یک احتیاط.

“خواننده Roger Daltrey اطمینان طرفداران که می خواهد ‘قطعا اتفاق می افتد و ممکن است آخرین بار که ما را به یک تور از این نوع پس نگه داشتن آن بلیط به نشان می دهد فوق العاده خواهد بود.’ Pete Townshend گفت: گروه ;نمی رسید این تصمیم به راحتی اما با توجه به نگرانی در مورد مجامع عمومی ما نمی تواند پیش بروید.’

“متاسفانه که همچنین می خواهد قادر به نظر می رسد در رویال آلبرت هال در مارس 28th به عنوان بخشی از سالانه Teenage سرطان اعتماد را نشان می دهد اما قصد reschedule که نشان می دهد همچنین با اخبار بیشتر به دنبال.”

در ایالات متحده شهرهای سیاتل و سان فرانسیسکو هر دو ممنوع اجتماعات بزرگ از مردم است. واشنگتن فرماندار جی Inslee را ممنوع کرده است تجمع بیش از 250 نفر در سه شهرستان در ایالت سیاتل-تاکوما منطقه از طریق “حداقل” تا پایان ماه مارس گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر روز سه شنبه. ساعت بعد از سان فرانسیسکو صادر مشابه ممنوعیت تجمع بیش از 1000 نفر است.

“این یک بی سابقه ای بهداشت عمومی وضعیت و ما نمی توانیم صبر کنید تا زمانی که ما در وسط آن به سرعت آن را” Inslee گفت: با توجه به King 5 News. “ما به اون جلوتر از منحنی. یکی از اصلی دفاع است به کاهش تعامل مردم در زندگی ما است.”

چندین سالن هستند تحت تاثیر این ممنوعیت شامل 3000-ظرفیت پارامونت تئاتر و 1000-محدوده Showbox و نپتون تئاتر است که همه نشان می دهد که به احتمال زیاد خواهد شد به تعویق افتاده و یا لغو شود.

نگاه به آینده دو مارس کنسرت در تاکوما گنبد آرنا — Billie Eilish و Celine Dion — می تواند تحت تاثیر قرار و در فصل تابستان در 27,000-ظرفیت آزاد تنگه سالن آمفی تئاتر شروع می شود که در ماه مه می تواند تعویق یا لغو به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>