‘جادوگران’ ستاره وینسنت Marzello می میرد در 68

بازیگر وینسنت Marzello بهترین و شناخته شده برای نقش خود را در “جادوگران” “سوپرمن” و “جاسوسی که مرا دوست داشت,” درگذشت. او 68.

Marzello همسر “ناتینگ هیل” بازیگر Lorelei پادشاه, توییتی, اخبار.

“عشق زندگی من, my darling, شوهر, Vincent Marzello درگذشت,” او نوشت. “به کسانی که او را می دانستند من متاسفم برای ارسال اخبار به جای تماس با شما شخصا اما من غرق. قلب من شکسته است.”

Marzello اخیرا لنت صدای خود را برای سال 2017 مجموعه تلویزیونی “جادویی جعبه موسیقی.” او به طور منظم در انیمیشن نشان می دهد “باب سازنده” از سال 2000 از طریق 2016.

اهل بروکلین, n. y., Marzello زندگی با شاه در لندن است. او بازیگری او اولین بار در سال 1976 در یک قسمت از مجموعه تلویزیونی “برادران.” او به نظر می رسد در دو James Bond فیلم “جاسوسی که مرا دوست داشت” و “Never Say Never Again.” Marzello است بهترین راه حل برای بازی لوقا پدر در Nicolas Roeg را در سال 1990 فیلم اقتباسی از رولد دال را “جادوگران.”

در سال 2009 در حالی که تحت درمان برای سرطان Marzello شد مبتلا به زوال عقل. در ماه فوریه در یک وبلاگ نوشته شده برای زوال عقل انگلیس در روز جهانی سرطان, شاه نوشت: “در سال 2009 من هرگز تصور نمی کرد که من می بینم یک حرکت صعودی به شوهرم تشخیص سرطان — اما من سپاسگزار است که در نهایت منجر به تشخيص خود جوان-شروع زوال عقل است.”

“اما در طول درمان سرطان, پزشکی, حرفه ای شد و در نهایت رعایت او بسیار نزدیک بود و روشن بود به آنها که چیزی اشتباه بود. ‘آیا او زوال عقل?’ آنها خواسته — اولین کسی که به من و به عنوان هولناک آن را به عنوان به شنیدن آن به ارمغان آورد یک نوع تسکین چرا که ما در نهایت آن را به نام.”

“ما به تعویق افتاد رسمی تشخیص دلیل اول ما مجبور به خاموش کردن آتش بود که درست در جلوی ما: سرطان” شاه نوشت. “این درگیر عمل جراحی, عوارض فاجعه بار تر عمل جراحی ماه از شیمی درمانی — یک فرایند دشوار است به اندازه کافی برای رفتن از طریق ساخته شده است با زوال عقل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>