انجمن ملی تئاتر صاحبان کرده است هشدار داد studios در برابر کوتاه انتشار فیلم پنجره با اشاره به یک مطالعه نشان می دهد کاهش پتانسیل درآمد برای استودیو.

ارنست & Young مطالعه به سفارش ناتو با عنوان “رابطه بین خانه آزادی پنجره طول و فروش فیلم.” این مطالعه نشان داد که با افزايش طول پنجره آزادی و طول تئاتری اجرا تا به حال یک “معنی داری” تاثیر بر تئاتر درآمد و به خانه درآمد.

این مطالعه نشان داد که یک فیلم که تا به حال تئاتر اجرا از 100 روز و در دی وی دی منتشر/دیجیتال پس از 108 روز را در $1.75 میلیون بیشتر درآمد از یک فیلم یکسان با یک تئاتر اجرا از 100 روز اما یک صفحه اصلی پنجره آزادی از 98 روز. این مطالعه محاسبه شده است که 67 درصد از کل اثر می آید از جعبه دفتر فروش و باقی مانده از فروش خانه.

این مطالعه همچنین گفت که به طور متوسط, فیلم, تمایل به منتشر می شود به صفحه اصلی در همان زمان که آنها را ترک تئاتر اما اضافه کرد که استودیو شده اند از بین بردن عناوین از تئاتر بیشتر به سرعت: “در سال 2012 متوسط تئاتر اجرا شد 102 روز و صفحه اصلی پنجره آزادی بود 112 روز است. در سال 2017, متوسط تئاتر اجرا شد 94 روز و صفحه اصلی پنجره آزادی بود 85 روز است.”

گروه تجارت اشاره کرد که با سینما تعطیل با توجه به COVID-19 pandemic studios باید شتاب صفحه اصلی انتشار برای برخی از عناوین که در حال حاضر در تئاتر آزاد که صنعت تعطیل.

“بدون سینماهای موجود انتشار پنجره بود به طور موقت بی ربط برای کسانی که فیلم” ناتو گفت. “این شرایط منحصر به فرد نیست سیگنال تغییر به اکران مدل. سه عنوان منتشر نشده در زمان shutdown را انتخاب کرده اند برای رفتن مستقیم به صفحه اصلی و در عین حال اکثریت قریب به اتفاق تئاتری انتشار برنامه ریزی شده از مارس تا ژوئن موکول شده است برای آزادی تئاتر — 37 از آنها با شش تاخیر با تنظیم تاریخ انتشار — و نه با عجله به خانه است.”

فیلم از محدوده “شاخ” از Fox Searchlight (ثابت نشده) به “مولان” از دیزنی (جولای 24) و “هیچ وقت به مرگ” از ایالات هنرمندان (25 نوامبر) این گروه اضافه شده است. “استودیو به وضوح بر این باورند که در آنها منافع مالی به منحصر به فرد تئاتر منتشر شده است. داده ها با پشتیبانی از این باور است.”

ناتو منتشر شد و مطالعه یک روز پس از دیزنی به تعویق افتاد اکران از “روح” یک انیمیشن ماجراجویی از پیکسار پس از سینما هنوز هم بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس. این فیلم در اصل مجموعه ای برای باز کردن در ژوئن 19 و در حال حاضر اولین on Nov. 20. این استودیو همچنین اعلام کرد در روز دوشنبه که “رایا و آخرین اژدها” اصلی, فانتزی, فیلم رانده شده و از نوامبر. 25 تا مارس 12.

با برنامه ریزی شیفت برای “روح” اصلی فیلم نیست و مجموعه ای برای باز کردن در تئاتر تا پایان ماه ژوئیه هنگامی که “مولان” هنوز هم مجموعه ای برای باز کردن. در حال حاضر هر استودیو به تعویق افتاد tentpoles — نصب یک لیست که شامل سونی “Morbius” و “Ghostbusters: زندگی پس از مرگ,” برادران وارنر’ “Wonder Woman 1984” و “در ارتفاعات” پارامونت “Top Gun: ماوریک” و جهانی را “F9.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de