تئاتر صاحبان رئیس کنگره: تصویب Coronavirus نجات بیل یا ما ورشکسته

آن می تواند چراغ را برای این فیلم کسب و کار اگر کنگره عبور نمی کند تریلیون دلار coronavirus نجات بیل. که استارک پیام از جان Fithian جمهور و مدیر عامل شرکت از انجمن ملی تئاتر صاحبان (ناتو).

“وضعیت این است که وخیم” Fithian گفت: تنوعگرفتن یک استراحت از کار های همراه در واشنگتن دی سی جایی که او مشغول فشار دادن صورت خود را به نمایندگان مجلس.

“شبانه ما از یک صنعت است که باعث می شود 15 میلیارد دلار در سال — 11 میلیارد دلار در فروش بلیط و 4 میلیارد دلار در امتیازات — به یکی که رفتن به یک پنی برای سه یا چهار ماه,” او اضافه شده است.

Fithian که منجر نمایشگاه صنعت اصلی لابی بازوی امیدوار است که نهایی قانون شامل مقررات مربوط به وام های فدرال تضمین می کند و همچنین گسترش مزایای بیکاری و پرداخت های نقدی به 150,000 سینما کارگران شده اند که furloughed.

این نخستین سفر دبیرکل جدید ناتو گفت: تئاتر در حال تلاش برای باقی می ماند حلال و بدون هر گونه درآمد. حتی اگر کارگران شده اند اجازه رفتن این تئاتر هنوز هم مجبور به پرداخت اجاره و آب و برق و آنها ممکن است در صورت ورشکستگی بدون کمک دولت.

بانک Fithian گفت: تمایلی به گسترش خطوط اعتباری به سینما زیرا آنها مطمئن نیستید که چگونه بحران سلامت گذشته و تئاتر نیاز به باقی می ماند بسته شده است. این یک سناریوی تلخ که بازی کردن به صورت عمده زنجیره ای مانند AMC و ریگال به عنوان به خوبی به عنوان کوچکتر مدارات و خانواده-اجرای سالن. اما این یکی است که می تواند به رفع اگر دولت فدرال موافقت خود را با بازگشت وام تئاتر نیاز است.

“بسیاری از این تئاتر نه همه آنها اما بسیاری از آنها ورشکست خواهند شد اگر این عبور نمی کند” گفت: Fithian. “اگر این می رود از طریق آن ارائه خواهد شد یک کل بسیاری از کمک به صنایع است که به آن نیاز دارند مانند رستوران ها و کافه ها و کوچه بولینگ و خرده فروشان.”

تئاتر صاحبان نیز درخواست نمایندگان مجلس را کسب و کار کوچک وام های بیشتر به راحتی در دسترس کوچکتر تئاتر زنجیره ای و به طور مستقل متعلق به سینما.

“ضمانت وام هستند به معنای واقعی کلمه چه می توانید نگه دارید شرکت زنده به طوری که ما می توانید به کارگران هنگامی که این ویروس بیش از” گفت: Fithian. “ما می خواهیم دولت برای کمک به کارگران به طور مستقیم به طوری که آنها می توانید پرداخت اجاره و خرید مواد غذایی در حالی که این جریان است اما ما نیز نیاز به کمک برای زنده ماندن پس از ما خواهد بود وجود دارد در طرف دیگر با یک کار برای آنها است.”

Fithian گفت او خوشبین است که این قانون را تصویب و ستایش روح bipartisanship که او شاهد. او اشاره کرد که مجلس نانسی پلوسی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل شده اند در هماهنگی نزدیک با وجود نقطه از احزاب مختلف سیاسی.

“من هرگز دیده می شود یک فرآیند شبیه به این گفت:” Fithian. “این بر خلاف شکسته دولت از چند سال گذشته و تمام تعصب است که ما دیده ایم اتفاق می افتد. این واقعا تاریخی است. اعتماد به نفس من در حال رشد است که آنها را کنار هم قرار دادن چیزی است که به معنای واقعی کلمه صرفه جویی در بخش های زیادی از اقتصاد آمریکا است. اگر آن خواهد شد که یکی از proudest روز دیده ایم برای دولت آمریکا.”

ناتو نیز غالب در استودیو برای ارتکاب به انتشار خود را به فیلم های آینده بر روی صفحه نمایش بزرگ است. محصولات عمده مانند دیزنی “بیوه سیاه” و “مولان,” جهانی “عوامل” عاقبت و پارامونت “یک محل آرام بخش دوم” که قرار بود برای اولین در این بهار یا تابستان به تعویق افتاده اند. تنها یک استودیو فیلم جهانی “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” تصمیم گرفته است به چشم پوشی از یک تئاتر آزاد به طور کامل خواهد شد و به جای کچ بر روی تقاضا.

“ما نیاز استودیو به ما کمک کند” گفت: Fithian. “ما نیاز به فیلم های خود را به نمایشی منتشر شد بعد از این سال. ما نیاز به چیزی به بازی بر روی صفحه نمایش ما هنگامی که ما آمده است.”

سریع در حال حرکت, طبیعت, ویروس و تحول آن اثر در آمریکا زندگی کرده است شوکه Fithian. او اشاره کرد که چند هفته پیش او عمدتا متمرکز بر اینکه آیا یا نه CinemaCon نمایشگاه صنعت سالانه نشان می دهد تجارت خود را در مارس و یا مجبور به بستن. در حال حاضر او با وجودی نگرانی.

“چند هفته پیش فکر می کردم که این واقعا استرس زا'” گفت: Fithian. “‘ما باید نگه دارید ما نشان می دهد یا نه؟’ که به نظر می رسد بسیار کوچک. در حال حاضر سوال این است که: آیا یک فیلم تئاتر صنعت زمانی که این ویروس بیش از?'”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>