‘وجود دارد وحشت’: اولین پرواز از ایتالیا, لمس کردن در پرت پس از سفر بان کی مون اعلام کرد


استرالیا بازگشت به پرت از ایتالیا در دو پرواز در شب چهارشنبه دستور داده شده است تا به خود منزوی به عنوان دیگر غیر-ساکنان در هواپیما بودند تبدیل دور در اتصال توقف در دبی و دوحه است.

مسافران می شده اند میدوی را از طریق سفر خود را هنگامی که دولت فدرال اعلام کرد ممنوعیت هر گونه مسافران از ایتالیا بودن مجاز به استرالیا با توجه به coronavirus نگرانی.

The flight touched down in Perth on Wednesday afternoon, with many on board wearing masks.

پرواز لمس کردن در پرت در بعد از ظهر چهارشنبه با بسیاری از در هیئت مدیره با پوشیدن ماسک.اعتبار:هدر McNeill

در میان صدها نفر از مسافران پس از رسیدن به فرودگاه پرت شد ده ها تن با پوشیدن ماسک.

ایتالیایی-ملی لورا که او را نمی خواهم نام خانوادگی منتشر شده وجود دارد گفت: اغتشاش در میان کارکنان فرودگاه هنگامی که او وارد فرودگاه دبی از رم.

تبلیغات

“آنها به من متوقف در دبی وجود دارد و یک نوع وحشت هر چند زمانی که آنها به عنوان خوانده شده من ملیت اما من به آنها گفتم من یک مقیم دائم استرالیا و آنها به من اجازه رفتن” او گفت:.

“من رفتن به خانه و من خواهد بود کاملا جدا برای دو هفته در اتاق من و خود من ،

“من نمی خواهید به قادر به دیدن خانواده من است.”

با پوشیدن یک ماسک و دستکش به او دادند و او چمدان چرخ های 26 ساله گفت: زمانی که او فرود آمد در پرت استرالیا, مقامات بررسی درجه حرارت خود را قبل از او اجازه راه رفتن به پروازهای بین المللی.

او تا به حال سفر از جنوب ایتالیا است که در قفل پایین همراه با بقیه کشور برای چند روز.

تحت ممنوعیت سفر که به گسترش چین, کره جنوبی و ایران, شهروندان استرالیا و اقامت دائم در پرواز خواهد بود قادر به پیاده در پرت اما مورد نیاز خواهد بود برای خود جدا برای دو هفته.

این می آید به عنوان 168 نفر در ایتالیا درگذشت از ویروس شبه آوردن تعداد کل متوفی به بیش از 630 و افراد آلوده به حدود 10 000 است.

از نه تایید coronavirus موارد در وا دو در هیئت مدیره همان EK420 اتصال دبی به پرت پرواز که روز چهارشنبه تبدیل ایتالیایی مسافران دور در دبی.

کسانی که در مورد سفر در مارس 2 و 8.

یک فرودگاه پرت سخنگوی گفت: هواپیمایی جنوبی چین تا به حال لغو خدمات به پرت تا پایان ماه ژوئن و محاکمه یک سرویس مستقیم بین پرت و شانگهای قطع شده بود ،

دیگر شرکت های هواپیمایی را کاهش پروازهای خود را.

در روز چهارشنبه است نازل شد پرت Wildcats شد در هیئت مدیره پرواز با تایید coronavirus مورد از سیدنی به پرت.

A number of flights into Perth Airport were cancelled on Wednesday as the Federal Government enforced further travel bans.

تعدادی از پروازها به فرودگاه پرت لغو شد روز چهارشنبه به عنوان دولت فدرال اجرا بیشتر ممنوعیت سفر. اعتبار:فرودگاه پرت

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>