وجود خواهد داشت موارد قبل از بازی های المپیک است که شوک مردم’ می گوید دو و میدانی یکپارچگی واحد

حتی با سابقه کار در بزرگترین رسوایی دوپینگ به اعتصاب فوتبال استرالیایی شامل بیش از 30 Essendon بازیکنان که داشت به تزریق عملکرد-افزایش مواد مخدر و برت Clothier اذعان می کند او شده است ناگهان توسط مقیاس مواد مخدر-مصرف که دو و میدانی یکپارچگی واحد پیدا کرده است پس او بیش آژانس ضد دوپینگ در سال 2017.

“بسیاری از جنبه های دوپینگ است که رفتن در سراسر جهان را به عنوان یک شگفتی آمده” استرالیا سابق ورزش وکیل می گوید: در حالی که نشسته در AIU دفاتر مشرف به لنگر قایق بادبانی در موناکو بای. “من احتمالا خالص – من نباید شده است. آن را به همه جهان است. آن را بسیار متنوع جمعیت گروه, بنابراین من نمی خواهم به رنگ هر کسی با یک برس اما بسیاری از دوپینگ است به دلایل اقتصادی. وجود دارد پول می شود ساخته شده است. مردم از خیلی کشورهای فقیر. تست وجود ندارد و یا ناکافی است.

“و مردم را پیش بینی کردن. اما در حال حاضر این وضعیت احتمالا به عنوان خوب به عنوان آن را تا به حال بوده است. ما نشان می دهد که ما می توانیم گرفتن مردم است.”

واحد تاسیس شد و سه سال پیش در پی رسوایی مالی در اطراف لامینه Diack سابق رئيس جمهور از انجمن بین المللی دو و میدانی فدراسیون.

Diack شد ادعا شده اند درگیر در فساد مالی و پول شویی اتهامات این مقام سابق را رد کرده است در دادگاهی که پرونده او در حال انجام است. این آسیب اعتباری به دو و میدانی شدید بود اما باعث لامینه جانشین خداوند کو به جای IAAF ضد دوپینگ بخش با AIU به امید بازگرداندن ایمان در ورزش.

تبلیغات

با بودجه سالانه حدود €8 میلیون ($13,461,548) واحد داده شد دو بودجه از بخش. غیر منتظره برای یک ورزش بین المللی تمامیت بخش آن را نیز وعده داده استقلال کامل از حاکم بدن در حال حاضر به نام دنیای دو و میدانی.

این است که در همان ساختمان به عنوان AIU اما Clothier, می گوید: پروردگار کو نگه داشته است به کلام او و نه با دخالت های واحد کار می کنند.

“که واقعا مهم بود,” او گفت:. “این به ما یک پلت فرم بزرگ است.”

با اولیه تیم از پنج واحد در حال حاضر گسترش یافته و به 30 کارکنان به طور گسترده شامل تست, آموزش و پرورش, حقوقی و تحقیقی تیم است. متناسب صحبت شد در فینال بخش که AIU سرمایه گذاری خود را بیشتر منابع قابل توجهی خروج از مجموعه معمولی از یک آژانس ضد دوپینگ – بسیاری از کار خود را تا به امروز بوده است در اطراف مواد مخدر با طرح جریان به گسترش تمرکز خود را به زودی.

“ما کلید اول تصمیم این بود که ما قصد داریم برای انجام تست های بیشتر” Clothier می گوید. “ما نیاز به ساخت هوش قابلیت. راه مبارزه با دوپینگ انجام شده موثر بوده است.”

این نوع تست و در آن زمان نیاز به دقت بیشتر انتخاب برای گرفتن بازی به جای تصادفی امتحانات گسترده در تست ویندوز. نبود تولید کافی نتایج. “ما به استخدام افرادی که استفاده می شود به کار دشوار و پیچیده محیط” Clothier می گوید. “در حقوق بین الملل و یا سرویس های امنیتی زمینه افرادی که توانایی رفتن به خصمانه مکان و قادر به درک آنچه در جریان است و جمع آوری اطلاعات به طوری که آن را عملی می شود.”

با همکاری با دانشمندان او می گوید: محققان می تواند “هدف” مشکوک ورزشکاران است. “آنها برنامه ریزی, تست, در, ویندوز, به روز, به ساعت اگر ما نیاز به اطمینان حاصل شود ما حق آزمون برای حق ماده در حق ورزشکار است.” نتایج بسیار چشمگیر بوده است. به استثنای موارد مربوط به مجدد تاریخی نمونه IAAF ضد دوپینگ بخش آورده 32 تحریم ها در سراسر دو و میدانی در سال 2016. AIU تا به حال 65 چنین مواردی در سال گذشته عمدتا مربوط به مدال امیدوار است.

احتمالا بزرگترین پرونده به تاریخ است که اتهامات مربوط به Danil لیسنکو روسیه و جهان در داخل سالن بالا-پرش قهرمان. داده بود پیدا شده است با دستکاری منجر به تعلیق موقت برای ورزشکار رئيس جمهور از فدراسیون دو و میدانی فدراسیون و چند تن از مقامات آن است. بسیاری از اتهامات مناقشه است. این موارد در حال بررسی است.

AIU انتخاب کرده به کانال منابع خود را به هدف قرار دادن ورزشکاران نخبه است. سپس می توانید این انتظار می رود موارد مربوط به المپیک امیدوار قبل از توکیو بازی در تابستان امسال ؟ “بیش از یک سوم از موارد ما هستند در مسابقات قهرمانی جهان یا المپیک medallists یا عمده ماراتن برندگان بنابراین بر اساس آنچه که در گذشته اتفاق افتاده بله برای اطمینان وجود خواهد داشت موارد قبل از بازی های المپیک است که شوک مردم است.”

تلگراف لندن

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>