وجود نارضایتی تکان دهنده در سواحل ما بزرگ بندرگاه سیدنی


در اولین گزارش رسمی بازگشت به انگلستان در سال 1788 فرماندار آرتور فیلیپ بود سریع به پرده خبر بزرگ. به جای حل و فصل در poxy گیاه شناسی خلیج زده با مگس و مانگرو “ما تا به حال رضایت از پیدا کردن بهترین هاربر در جهان است که در آن یک هزار و دریانوردی از خط ممکن است سوار در امنیت کامل”. بندرگاه سیدنی!

آن بود و همچنان یکی از جهان طبیعی بزرگ jewels. این ستون در مورد باقی مانده زمین های عمومی بر روی آن است که بندر دور. در زمان های اخیر من شده اند با نزدیک شدن توسط دو گروه بسیار قوی نگرانی که این زمین است که یا در حال حاضر شده است جناح و یا در معرض خطر است. من وانمود به هیچ تخصص ویژه تنها که آنها به وضوح مردم از صداقت و نگرانی های خود را نه تنها در چین با یکدیگر اما نیاز به پخش.

Cockatoo Island on Sydney Harbour.

طوطی کاکل سفید جزیره در بندرگاه سیدنی.

“پرتگاه حفظ گروه” اختصاص داده شده است که دقیقا نگه داشتن زمین های عمومی برای حفظ ، رئیس جمهور خود را جیل L’Estrange اصرار دارد به من که “برخی از بندرگاه سیدنی نمادین ترین و تاریخی ارزشمند در مکان های تحت افزایش تهدید از نامناسب تجاری با همکاری های دراز مدت با منافع خصوصی به عنوان یک مسکوت تا دولت را نقد کنید به نظر می رسد به شدت سازش زیست محیطی و حفاظت از ارزش ها”.

پشت در ’90s, دیدن, این موضوع در اطراف وسط سر شد چه ربطی به دفاع از زمین های دیگر استفاده می شود برای دفاع از اهداف است. پس از لابی های گروه های جامعه برای حفظ زمین در مالکیت عمومی و سپس جان هوارد نخست وزیر شد, نخست تکان دهنده در ایجاد بندرگاه سیدنی فدراسیون اعتماد به نظارت و حفظ به عنوان زمین های عمومی از جمله سایت های یاد به عنوان طوطی کاکل سفید جزیره زیر پایه های انجام پرتگاه پارک (آبگوشت خلیج ژرژ ارتفاع وسط سر) شمالی سر و Macquarie نور ایستگاه.

تبلیغات

این بندرگاه سیدنی فدراسیون اعتماد عمل 2001 به اتهام اعتماد با مرمت و بازسازی طبیعی ساخته شده است و محیط اطراف بندر. و توسط بزرگ اعتماد – در حال حاضر رهبری دوست من یوسف Carrozzi – به نظر می رسد به انجام یک کار بزرگ است. ترین بخش آن است و در واقع بهبود دسترسی عمومی و ترمیم بسیاری از ساختمان های تاریخی.

اما در اینجا تکه ای از آن است. بودجه اجرا شده باعث بندر اعتماد به درخواست موریسون دولت 200 میلیون دلار به 300 میلیون دلار به صندوق بیشتر کار می کند. دولت در پاسخ به سفارش یک بررسی.

پرتگاه حفظ گروه: 1) می خواهد شفافیت بیشتر از اعتماد به همین دلیل آن را می خواهد پول زیادی و 2) دارای نگرانی های زیادی است که به بررسی دستور دولت می خواهد به تمرکز بر چگونه اعتماد می تواند تبدیل به “خود-بودجه”.

The view of the 2017 Sydney to Hobart Yacht Race from North Head.

مشاهده 2017 سیدنی به هوبارت قایق بادبانی مسابقه از شمال ، اعتبار:James Brickwood

“برای رسیدن به ” خود-بودجه’,” L’Estrange اشاره “به نقد و بررسی این است که به دنبال اصلاح این اعتماد عمل برای تولید بیشتر منابع مالی خصوصی و خیریه سرمایه گذاری. این کلمات به نظر می رسد بی ضرر اما آنها باز کردن درب به منافع چه کسی می تواند بهره برداری ما باارزش دارایی های عمومی.”

پریما نظر من کاملا با شما موافقم. این راه نهفته است جنون و تجاری خزش که دقیقا چیزی است که ما نمی خواهیم برای باقی مانده بندرگاه زمین. در چنین موضوع مهمی با وزیر محیط زیست سوسن, Ley باید جواب: دقیقا چه تغییراتی می کند دولت قصد را به قانون; آیا دولت می خواهند افزایش محیط زیست ساخته شده و آیا شما می خواهید برای آب کردن موجود محیط زیست و میراث فرهنگی, حمایت? اگر اجازه دهید آن را بشنوند املای!

گروه دوم که به من نزدیک است دوستان از Platypus یک گروه عمیقا نگران توسعه تجاری که در حال حاضر صورت گرفته در سابق زیردریایی پایه در خنثی بای.

آن رئیس جمهور Lorretta ممکن است می گوید: آنچه که تا کنون اتفاق افتاده است فاجعه است و اصرار دارد: “ما در برابر قدرت و دولت است که … ساخته شده یک کسب و کار پارک انبوه جناح عمومی اسکله زمین و نادیده جامعه نیاز برای باز کردن فضا … آنها گفت: این امر می تواند یک پارک اما در حال حاضر یک دفتر تجاری واحد پارک. آن است که مرده و بی روح و هیچ یک با استفاده از سایت. آن است که یک فیل سفید.”

شما می توانید بیش از نگرانی های خود را در www.friendsofplatypus.org.au.

The former HMAS Platypus base in North Sydney.

سابق HMAS Platypus پایه در شمال سیدنی.

در پاسخ به دو گروه بندرگاه اعتماد رئیس Carrozzi انتخاب کلمات خود دقت کنید. “من تحسین پرتگاه حفظ ، آن بود که مردم دقیقا مانند آنها که تحت فشار John Howard 20 سال پیش به توزیع زمین به مردم است. من درک می کنیم نگرانی های خود را در مورد overcommercialisation اما اگر معلوم راه آنها از ترس من بود راهپیمایی با آنها.”

همانطور که به دوستان Platypus: “من رد نگرانی های خود را. ما باز بوده است و صادقانه. که محل دارای یک سابقه و ما نمی توانیم آن راز.”

در روز پنج شنبه Carozzi را هاربر اعتماد منتشر شده خود را ارسال مقاله به نقد و بررسی که شما می توانید به عنوان خوانده شده آنلاین. به منظور “آدرس پایداری مالی بندرگاه اعتماد” آن است که به دنبال تخصیص 49-سال اجاره به بخش خصوصی نگرانی. این نیز نگرانی پرتگاه حفظ گروه در زمینههایی که اجاره برای مدت طولانی است که به عنوان خوب است به عنوان از بین بردن آن را از حوزه عمومی است.

در حالت ایده آل, Ley قادر خواهد بود برای پاسخ به برخی از این پرسش ها و نگرانی های خود را در یک انجمن عمومی برگزار شد این شنبه شب در سیدنی ماسونی مرکز در Goulburn خیابان از 6pm.

همه به این دلیل بیشتر برای صدای

گوش دادن به کلمات اسکات موریسون در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه به عنوان او دست پایین “صریح و جدی” 12th بسته شدن شکاف گزارش. “برای 12 سال من نشسته در این اتاق و گوش به بسته شدن شکاف سخنرانی” از ظ گفت.

“با وجود نیات سرمایه گذاری در برنامه های جدید آمریکا حسن نیت بستن شکاف واقعا هرگز شده است با همکاری مردم بومی. ما تداوم یک ریشه دوانده راه تفکر گذشت بیش از دو قرن و بیشتر شد و این باور که ما می دانستم که بهتر از ما مردمان بومی. ما نمی. ما همچنین فکر می کنیم درک مشکلات خود را بهتر از آنها انجام داد. ما نمی. آنها زندگی می کنند آنها را. ما باید ببینید که فاصله ما مایل نیست ما از ديدگاه اما از ديدگاه بومی استرالیایی.”

سخنرانی خوب, بله, ساخت خوب ، من برای یکی فکر می کردم. اما نیست که همان احساسات یکی که تقویت سابق لیبرال مجلس فرد Chaney مورد برای داشتن یک اول ملت “صدا” به فدرال مجلس مندرج در قانون اساسی: مردم بومی به سادگی می خواهید “صدای در مسائلی که بر مردم بومی”.

Minister for Indigenous Australians Ken Wyatt and Prime Minister Scott Morrison during his Closing the Gap statement on Wednesday.

وزیر بومی استرالیایی کن وایت و نخست وزیر اسکات موریسون در طول بسته شدن شکاف بیانیه ای در روز چهارشنبه.اعتبار:SMH

شوخی هفته

در طول Jacko فیزیکی این Goulburn دکتر از او می پرسد در مورد سطح فعالیت روزانه. “خوب Doc” Jacko پاسخ “دیروز بعد از ظهر من waded در امتداد لبه از یک دریاچه نوشید هشت, آبجو, فرار از سگ های وحشی در سنگین قلم مو شروع به پریدن کرد به دور از تهاجمی قهوه ای, مار, راهپیمایی بالا و پایین چند تپه های سنگی ایستاده بود در یک پچ پیچک از crawled از ریگ روان و در زمان چهار نشت پشت درختان است.”

دکتر gasps. “شما باید یک جهنم از یک outdoorsman!”

“نوح” Jacko پاسخ “فقط یک زباله گلف باز است.”

به نقل از هفته

“این فوق العاده است, بدون شک وجود دارد, وجود دارد, چهره های خندان در همه جا در حال حاضر از یک آتش دیدگاه به دیدن این باران است.” – NSW روستایی خدمات آتش کمیسر شین Fitzsimmons.

“با وجود ادعای یکی از شهرستان درونی لیبرال MP در آسمان, اخبار امروز صبح, موریسون لیبرال-ملی دولت در ارائه بودجه به coal-fired power پروژه ها عمدتا به دلیل آنها را فراهم پایدار و قابل اعتماد baseload عرضه است.” – Queensland اتباع جورج کریستنسن امتناع از بازگشت انرژی های تجدید پذیر.

“ما هرگز تصور این که تا به حال اتفاق می افتد, ما بسیار خوشحال هستیم. من احساس بسیار بهتری لحظه در تاریخ اتفاق می افتد در حال حاضر.” – انگل تولید Kwak گناه-ae از طریق یک مترجم پس از جمع آوری اسکار برای بهترین تصویر. کره جنوبی, هیجان انگیز بود برای اولین بار به زبان خارجی فیلم برنده بهترین فیلم اسکار.

“ما منتقدان نمی تواند مانند این. این bushfires تقاضا همه ما جلوگیری از تظاهر و چهره حقایق است. و بله, آن شروع می شود با من. بنابراین من اعتراف: این سیاره گرم است … انسان و تولید گازهای گلخانه ای احتمالا نقش دارند.” – مقاله نویس اندرو بولت ، Apres لیو لو سیل.

“به صداقت یک ویروس قوی تر است [در] ایجاد, سیاسی, اجتماعی و اقتصادی تحول بیش از هر حمله. از خواب بیدار و در نظر گرفتن این ویروس به عنوان دشمن عمومی شماره 1 است.” – سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که به شدت از شیوع کروناویروس به معنی آن باید به عنوان شبیه به یک حمله تروریستی است.

توییتر: @Peter_Fitz

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>