‘هیچ کس وجود دارد در اینجا’: Coronavirus نگرانی تاثیر خریداران و فروشندگان


تاثیر مالی از شیوع کروناویروس است شروع به احساس به عنوان خرده فروشان در عمده مرکز خرید گزارش یک افت در فروش و ابراز نگرانی در مورد آینده کسب و کار خود را.

تعدادی از خریداران و مغازه داران در Macquarie Centre در روز شنبه وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک کاهش قابل توجهی در ترافیک پا.

Shoppers at the Macquarie Centre take their own precautions to avoid the spread of coronavirus.

خریداران در Macquarie Centre خود را به اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش coronavirus. اعتبار:Steven Siewert

در مقابل, Coles و Woolworths به نظر می رسد به انجام خروشان تجارت در کاغذ توالت بافت و بزرگ کیسه های برنج – با خوشحالی و بدون خشونت بین مشتریان که فوران کرده است در دیگر Sydney سوپر مارکت ها.

این Macquarie Centre واقع در شمال غرب سیدنی که در آن چندین coronavirus موارد کشف شده در اپپینگ پسران دبیرستان راید بیمارستان دانشگاه مک کواری و Macquarie Park.

تبلیغات

Coronavirus آلوده بیش از 105 ، 000 در سراسر جهان است و به کشته شدن نزدیک به 3600 نفر است. دولت فدرال در حال انتظار برای اعلام میلیاردها دلار هزینه به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی از کروناویروس که می تواند ترک های اضافی 100,000 استرالیایی ،

چند خریداران می تواند دیده می شود در مرکز مد, حوزه, در حالی که کارکنان در بسیاری از رسانه های مواد غذایی, برخی از پوشیدن ماسک صورت منتظر بیهوده برای مشتریان.

Cloris Jiang waits to serve customers at the Koomi yoghurt drink outlet at the Macquarie Centre.

Cloris جیانگ منتظر به خدمت به مشتریان در Koomi ماست نوشیدنی خروجی در Macquarie Centre.اعتبار:Steven Siewert

یکی از خریداران که کاهش یافته است به نام برد و گفت: آن را به او سوء ظن است که coronavirus نگرانی به حال منجر به “قابل توجه” کاهش بازدید کنندگان به مرکز خرید.

“من را دیده اند و نه هر گونه حوادث نژادپرستی نسبت آسیایی, مردم,” او گفت:.

سندی ژانگ که عمل Koomi ماست نوشیدنی خروجی گفت که او نگران بود در مورد آینده کسب و کار خود را که او گفت: تا به حال دیده می شود 70 درصد کاهش مشتریان. “این خیلی ساکت تر از ماه گذشته,” او گفت:.

اعضای هیات پوشیدن ماسک در نزدیکی پادشاه چای خروجی نیز گزارش کسب و کار “بسیار آرام” و ابراز نگرانی در مورد آینده شغل خود را.

آمپر سرمایه که مدیریت 28 مراکز خرید از جمله Macquarie Centre کاهش یافته است به ارائه به مشتری و یا آمار فروش.

“در طول هفته گذشته ما شاهد افزایش اندکی در ترافیک پا و ما در حال شنیدن مخلوط گزارش از خرده فروشان در مورد فروش” یک سخنگوی گفت. “این است که مطابق با دارایی های دیگر ما را مدیریت کند.”

او گفت: مرکز مدیریت شد و پس از مشاوره از مقامات بهداشت و درمان اما تا به حال موفق به دریافت هیچ دستورالعمل در رابطه با Macquarie Centre: “با این حال ما همچنان سخت کوش ما در فرایند تمیز کردن.”

“بهداشت و ایمنی از همه از دیدن و کار در Macquarie Centre است که تمرکز اصلی ما به عنوان ما همچنان به ایجاد یک محیط امن و تجربه استقبال,” او گفت:.

Ferrie Alinoori که به اجرا در سبد غذایی فروش غذاهای مکزیکی گفت: این مرکز خرید بسیار ساکت تر با کودکان کمتر از قبلی آخر هفته.

“وجود دارد هیچ کس در اینجا,” او گفت:. “امروز از صبح تا حالا من اصلا به فروش هر چیزی است.”

آقای Alinoori گفت: او در حال آماده شدن برای حرکت خود را در سبد غذایی و “من اعتقاد دارم که آن بد خواهد شد در ماه آینده”.

واقع در نزدیکی دو سوپر مارکت آقای Alinoori گفت که او تا به حال دیده می شود تعدادی از خریداران که تا به حال خریداری مقادیر زیادی از اقلام مانند کاغذ توالت.

قفسه های خالی استقبال مشتریان در Coles که به نظر می رسد به فروش می رسد از کاغذ توالت بافت ها و حوله کاغذی و همچنین برنج و ماکارونی و رشته فرنگی. در مقابل بزرگ پالت کاغذ توالت پارک شده بودند در راهرو در Woolworths.

هل دادن چرخ دستی پر از کاغذ توالت بافت و یک کیسه بزرگ برنج رونالد Kwong گفت که او تجدید آیتم های خانگی به جای وحشت از خرید.

با این حال آقای Kwong گفت که او و شریک زندگی خود را هر دو با پوشیدن یک ماسک صورت “فقط برای coronavirus برای محافظت از خودمان”.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>