تسالونیکی متحرک Live Streams زمین فروم در پاسخ به کروناویروس تعویق

در ثبت جهانی صنعت فیلم در حال حاضر در حال تطبیق با یک واقعیت جدید به تسالونیکی, مستند, جشنواره, شروع به زندگی می کنند جریان تبادل فروم از آن سالانه Agora Doc بازار در روز دوشنبه تنها چند روز پس از جشنواره 22nd نسخه به تعویق افتاد در میان نگرانی های رو به رشد در سراسر جهانی شیوع کروناویروس.

با صدها نفر از مهمانان از سراسر جهان قادر به حضور imperilling یک تخته سنگ از رویدادهای صنعت در راستای حمایت از جدید فیلمسازان و افزایش تولید در جنوب شرقی اروپا و مدیترانه و خاورمیانه سازمان درهم برای قرار دادن با هم یک پلت فرم آنلاین به میزبان این هفته جلسات تبادل.

تسالونیکی برگزار 40 تولید کنندگان و مدیران راه اندازی سردبیران جشنواره برنامه نویسان و دیگر متخصصان صنعت در سراسر 16 کشور روز دوشنبه فروم آنلاین. “این سخت بود برای هماهنگ کردن همه این افراد در بسیاری از کشورهای مختلف اما همه آنها در پاسخ واقعا (به سرعت) و خوشحال بودند به انجام آن می گوید:” Yianna Sarri رئیس جشنواره صنعت بازوی Agora.

هفته گذشته سازمان مجبور شدند برای به تعویق انداختن جشنواره امسال به عنوان coronavirus شروع به رفت و برگشت از اروپا است. آنها در بیانیه ای گفت: در آن زمان: “ایمنی کار کارکنان مخاطبان ساکنان شهر و جشنواره مهمانان از یونان و خارج از کشور ما هستند درجه یک اولویت است.”

تسالونیکی دیجیتال نوآوری عبارتند از حرفه های مشابه در فیلم و تلویزیون صنعت در پشت coronavirus مرتبط با تعویق و لغو شد. هفته گذشته پس از جشنواره کن-تنظیم بازار تلویزیون MipTV لغو تعدادی از توزیع کنندگان نشان داد آنها خواهد بود راه اندازی مجازی ویترین برای خریداران.

دوازده فیلم مستند پروژه در مراحل اولیه توسعه در روز دوشنبه تسالونیکی تبادل فروم. یازده فیلم مستند پروژه نیز ارائه خواهد شد بیش از دو روز آینده به عنوان بخشی از جشنواره اسناد در پیشرفت تبادل جلسه. جوایز و جوایز نقدی اعلام خواهد شد در روز پنج شنبه در حالی که در سازمان باقی می ماند و امیدواریم این جشنواره هنوز هم می تواند محل در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است.

سازمان دهندگان می گویند این اولین بار است که چنین تبادل فروم صورت گرفته است به طور کامل آنلاین. به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان باعث بیشتر جشنواره صنعت و تجمعات را لغو یا به تعویق انداختن, رویدادهای دیگر مطمئن هستید که به دنبال در پی آن است.

“این تصمیم آسانی بود برای ما چون ما نمی خواهید به دست این فرصت را برای همه این پروژه ها که قرار بود ما را به حضور در تسالونیکی” می گوید Sarri. “این بسیار مهم است برای ما به (فیلمسازان) این فرصت را به ارائه فیلم های خود را به دلیل…آنها سپردن پروژه های خود را به ما. ما باید یک تعهد.”

به تسالونیکی, مستند, جشنواره بود که میله میله به اجرا مارس 5-15 است در میان موجی از جشنواره های فیلم به تعویق افتاد و یا لغو در روزهای اخیر با توجه به رشد بهداشت جهانی بحران. روز جمعه SXSW کشیده پلاگین در آن سال 2020 edition.

پیشتر در روز دوشنبه در پکن جشنواره بین المللی فیلم که در اصل برنامه ریزی شده برای اواخر ماه آوریل اعلام کرد این امر می تواند به تعویق افتاد تا ناشناخته بعد از آن تاریخ به عنوان مقامات چینی همچنان در تقلا برای مهار آن کشور شیوع کروناویروس.

در مجموع 73 مورد از coronavirus تایید شده است در یونان تا کنون با دولت مقامات بهداشت هشدار این آخر هفته که تعدادی است که انتظار می رود در روزهای آینده. مدارس توقیف شده اند در این کشور سخت ترین-آمار مناطق غربی و دولت اعلام کرد اقدامات جدید در روز یکشنبه به تلاش برای مهار این ویروس از جمله از یک ماه ممنوعیت در تمام کنفرانس ها و دو هفته مهلت قانونی برای مخاطبان زنده برای رویدادهای ورزشی.

این کشور برای اولین بار مورد 38 سال از بازگشت از شمال ایتالیا ثبت شد در تسالونیکی در فوریه. 26.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>