“آنها هرگز ذکر coronavirus’: اولین بیمار روبی شاهزاده مسافر


یکی از دو اولیه مسافران در روبی شاهزاده به نشان دادن علائم کروناویروس می گوید او هیچ ایده چگونه او قراردادی این بیماری است.

آنتونی Londero, 62 گرفته شده از کشتی کروز توسط آمبولانس در 19 مارس به سلطنتی شاهزاده آلفرد بیمارستان پس از گذراندن سه روز در بوش بیمارستان بخش در انزوا.

آقای Londero رفت کروز به نیوزیلند با همسر و دیگر زن و شوهر یکی از این دو نفر را در حال حاضر با مسائل تنفسی قبل از کشتی فاجعه تخلیه در سیدنی.

قتل کارآگاهان اعلام کرده اند آنها منجر خواهد شد یک پرونده جنایی به چه تقریبا 2700 مسافر اجازه داده شد به پیاده روی 19 مارس ، بیش از 600 باید پس از آزمایش مثبت برای coronavirus و 11 نفر فوت کرده اند.

تبلیغات

آقای Londero گفت که او شروع به احساس ناخوشی با “یک بیت از یک گلو درد آمد که به تدریج بر” در روز قبل از کشتی بازگشت.

“سپس من شروع به دریافت علائم دیگر من شروع به دریافت عضلانی و کمر درد,” او گفت: هرالد از خانه اش در شمال غربی NSW.

The Ruby Princess docked in Port Kembla on Monday.

روبی شاهزاده لنگر انداخت در Port Kembla در روز دوشنبه.اعتبار:نیک Moir, مدیر

او هیچ ایده چگونه او قراردادی ویروس. داشتن نگه داشته و یک چشم در اخبار ویژه وحشتناک آمار در حال ظهور روزانه از ایتالیا, Mr Londero همسر و دوستان خود تصمیم به خود منزوی در هیئت مدیره.

“من شروع به احساس ناخوشی و شروع به احساس می کنید چیزی وجود دارد بسیار نگران است.”

سه روز قبل از آن بود که با توجه به حوض در سیدنی, کاپیتان کشتی به اطلاع همه مسافران است که هر کسی احساس ناخوشی شد به گزارش به کشتی بیمارستان کارکنان توسط چهار پرستار و یک پزشک ملی آفریقای جنوبی Dr Ilse فون Watzdorf.

Dr فون Watzdorf کرده شاهزاده Cruises برای پنج سال و نیم با توجه به پروفایل LinkedIn.

“زمانی که من به این کشتی در بیمارستان, آنها فکر کردند که من با داشتن یک حمله قلبی – از آنجا که از virus باعث استرس در قلب من,” او گفت:, توصیف سطح مراقبت به عنوان عالی است. “آنها هرگز ذکر coronavirus من فکر کردم آن چیز دیگری بود.”

آقای Londero می گوید او همچنان در انزوا در کشتی بیمارستان با یک زن دیگر که پس از درگذشت او گرفته شد به سلطنتی شاهزاده آلفرد بیمارستان.

“هنگامی که آنها گفت: من مثبت بود, این یک بیت از یک امداد زیرا من می دانستم که چه چیزی اشتباه است با من,” او گفت:.

پس از اقامت او در رویال پرنس آلفرد آقای Londero منتشر شد به یک “بیمارستان مجازی” در سیدنی متل با همسرش که او نیز قراردادی بیماری رنج می برند نیست از جمله علائم شدید.

به عنوان بحث بر که مسئول اجازه کشتی مسافران به جامعه با شدت گرفتن آقای Londero گفت که او بیش از حد می خواهد پاسخ.

“من می خواهم به می دانم که چگونه من مریض شدم خیلی سریع. همه من می دانم این است که من بسیار بد بسیار به سرعت و من نمی دانم که چگونه من آن را کردم” او گفت:, و اضافه کرد که کارگران پزشکی هر دو در هیئت مدیره و در بيمارستان “فرشتگان” که او نمی تواند با تشکر از کافی است.

او هنوز به تماس گرفته شود توسط پلیس, او گفت:.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

“هر آنچه که شما انجام دهید, خانه بمانند, تمیز و منزوی خود را به دلیل این که یک چیز وحشتناک است.

“هفته دوم در من بسیار بیمار – اول بود فقط درد و درد و متوسط. هفته دوم آن را تحت تاثیر تنفس من.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>