‘آنها پس از من است که شب’: Watene-Zelezniak را برای بیشتر مارماهی مجازات


Bulldogs بیمارستان Dallin Watene-Zelezniak خوب به یاد مشقت بار درد جسمی او احساس آخرین بار او در بازی برابر Parramatta.

با Port Macquarie رسوایی جنسی شمعی کانتربری باشگاه با Jayden Okunbor و کوری Harawira-Naera ایستاده بود پایین و بقیه بازیکنان باید به سرعت دوباره برای پنج بازکن در برابر رقبای تلخ Parramatta.

و برای Bulldogs’ No. 1 Watene-Zelezniak او را برمی گرداند به Bankwest ورزشگاه برای اولین بار از او کوبید توسط مارماهی, بروشور, Maika Sivo در مسلما مقابله با از سال پس از آن مجروح شانه خود را هنگام اتو کردن وحشیانه, Nathan Brown شانه شارژ. آمار به دست آورده قهوه ای دو مسابقه تعلیق و ناشی از یک در میدان درگیری در آن زمان است.

“وجود دارد یک کمی دست انداز بر روی شانه من من فراموش نخواهد شد هر بار که در آینه نگاه” Watene-Zelezniak گفت. “آنها پس از من آن شب. این فوتبال است. شما صدمه دیده است. من تا به حال خیلی بدتر در زندگی حرفه ای من.

تبلیغات

“[Nathan Brown] است که رهبر خود را با پرخاشگری و آن را خوب به کسی که. ذهنیت من [همان] و آن را ‘من و یا آنها را.”

Nathan Brown's shoulder charge on Dallin Watene-Zelezniak.

ناتان براون شانه شارژ در Dallin Watene-Zelezniak.اعتبار:کانال نه

Watene-Zelezniak رشد در پنریته و آموخته به نفرت رقیب تلخ Parramatta, تنها به سوئیچ به Bulldogs و کشف وجود دارد حتی بیشتر از نفرت نسبت به مارماهی.

“رقابت با مارماهی است و حتی قوی تر در اینجا” بیمارستان گفت. “از آنجا که من اینجا بوده ام به من آموخته زیادی در مورد تاریخ این باشگاه و رقابت. من نمی دانستم چقدر مردم را دوست ندارم ما. به عنوان یک فن پنترز شما همیشه می دانستم که زمانی که شما بازی Doggies طرفداران خواهد به شما. اما در طرف دیگر شما متوجه چگونه وفادار آنها به شما و چه مقدار از آن را به آنها به عنوان یک باشگاه است.”

در حالی که Watene-Zelezniak آمد از طریق نسبتا صدمه ندیده از دور-23 روبرو می شوند در برابر Eels – ریگ 12-6 پیروزی برای Bulldogs – سخت-در حال اجرا کیوی نشان داد وجود دارد ترس او ممکن است شکسته پشت او در طول همه ستاره بازی در ماه گذشته.

Watene-Zelezniak بازی برای مائوری همه ستاره اما نمی بازگشت در نیمه دوم و بعد با عجله به ساحل طلا بیمارستان برای اسکن.

“آن را به پایان رسید تا بودن یک هماتوم اما من می ترسم در نیمی از زمان زمانی که آنها گفت: من ممکن است شکسته پشت من” Watene-Zelezniak گفت.

“من نشان داد doc و گفت: doc, آنچه در پشت من?’. او گفت: “همسر شما نباید بروید پشت در” و هنگامی که او گفت: آن را می توانست یک شکستگی من در زمان یک گام به عقب. ترسناکترین قسمت بود رفتن به بیمارستان و آنها انجام این آزمایش ها با پنبه و پر کردن پاهای من و من فقط امیدوار بود احساس می کنم همه چیز را.

“من نشان داد که پسران آنها همه ترسیده بودند من در آینه نگاه کرد و پس از آن من می ترسم. من با ارسال یک عکس به من و او گفت: من مانند شتر. این یک توده بزرگ.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>