‘Thirtysomething’ پیگیری خلبان در ABC بازیگران Odette Annable در نقش سرب

Odette Annable امضا برای نقش سرب در ABC درام خلبان “Thirtysomething(دیگری).”

این پروژه ادامه کلاسیک درام “Thirtysomething.” آن را دنبال خواهد کرد یک گروه از چهره های جدید بازی, grown-up, 30-چیزی است که کودکان از اصلی بازیگران reprised توسط Ken Olin (مایکل daisy mason), Mel Harris (امید مرداک), Timothy Busfield (الیوت وستون) و پتی Wettig (نانسی وستون). کریس وود قبلا بازیگران به عنوان امید و مایکل پسر لئو.

Annable بازی خواهد کرد Janey امید و مایکل پدر و لئو ، او به عنوان پرشور رانده فرد برخوردار از آنچه او دوست پسر, براد, تماس با یک موتور در یک ماشین کوچک است.

همراه با چوب Annable در حال حاضر دوم “Supergirl” زاج سفید برای پیوستن به خلبان. او همچنین شخصیت سامانتا آریاس یک.k.یک. سلطنت در دو ده قسمت از سری CW به تاریخ. او دیگر اعتبارات عبارتند از: “به من بگویید یک داستان” “خانه” “خالص نابغه” و “اکتبر جاده ها است.”

او repped توسط UTA و بدون عنوان سرگرمی.

“Thirtysomething(دیگری)” را تحسین کرد از سری اصلی سازندگان مارشال Herskovitz و ادوارد زیک. هر دو را در خدمت به عنوان showrunners خود را تحت بدفورد فالز Co. بنر همراه با MGM Television. زیک مستقیم. ABC Studios تولید خواهد شد.

اصلی “Thirtysomething” فرار از 1987-1991 در ABC. نشان می دهد ثابت فوق العاده محبوب در طول اجرای آن برنده 13 جایزه امی و دو گلدن گلوب از جمله بهترین سریال درام. نشان می دهد جشن 30 سالگرد خود را در سال 2017.

ABC نیز پیش از اقدام به انجام نسخه به روز شده از هر دو “نیویورک مخفی” و “NYPD Blue.” هر دو از این پروژه ها دستور داده شد به خلبان در فصل گذشته بودند اما در نهایت در گذشت.

مهلت اولین گزارش Annable ریخته گری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>