‘این یک ویروس مرگبار’: اورژانس قوانین به سرعت شیوع در کوئینزلند


اورژانس قوانین معرفی به پارلمان کوئینزلند در شب چهارشنبه اجازه خواهد داد که پتانسیل تاخیر در آخر هفته آینده انتخابات دولت محلی و اعطای قدرت های اضافی به رئیس بهداشت افسر.

مجلس به حالت تعلیق در حدود هفت ساعت در روز چهارشنبه به قانون گذاران اجازه می دهد برای نوشتن اضطراری اصلاحات مربوط به بهداشت عمومی مصوب سال 2005 تا دولت بهتر می تواند پاسخ به شیوع رمان coronavirus.

Health Minister Steven Miles.

وزیر بهداشت استیون مایلز.اعتبار:AAP تصویر/ Dan Peled

برتر Annastacia Palaszczuk گفت: “راه ما تعامل با یکدیگر باید تغییر کند و باید آن را تغییر امروز”

“زندگی ما و زندگی ما عاشق-آنهایی که بر روی آن بستگی دارد,” او گفت:.

تبلیغات

“این یک ویروس مرگبار – اشتباه نکنید و این است که در اینجا در استرالیا و ما در این مبارزه از زندگی ما است.”

“این است که نمی توان در کوتاه مدت بحران است. این رفتار ما و کشور ما و دولت ما کار می کند متفاوت خواهد بود حداقل برای شش ماه آینده است.”

Ms Palaszczuk گفت: قانون تغییرات موجود احتمالی در نظر دارد به تعیین تاریخ دیگری اگر مارس 28 انتخابات باید به تعویق افتاد.

“آن را فراهم می کند که اگر این اتفاق سرپرست مقررات بس تا زمانی که حکم صادر شده است” او گفت:.

“ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که انتخابات در ادامه در یک محیط امن, اما برنامه های احتمالی در محل هستند اگر به آن نیاز دارد به تعویق افتاد.”

این لایحه همچنین اجازه می دهد برای انتخابات دولت محلی انجام می شود و به طور کامل توسط پستی رای گیری و تضمین دولت موقت از ایپسوییچ شورای شهر و لوگان شورای شهر ادامه خواهد داد اگر انتخابات به تعویق افتاد.

وزیر بهداشت استیون مایلز گفت: تغییرات صورت گرفته انتظار می رود به تصویب مجلس اواخر چهارشنبه شب خواهد بود و به کوئینزلند ارشد افسر بهداشت و اورژانس افسران قدرت به ممنوعیت تجمعات عمومی.

“کوئینزلند شده است سریع به عمل بی سابقه ای در سراسر این رویداد جهانی و پس از آن موفق به ماندن بگیرید پیش از این ویروس تا کنون اما ما می دانیم که تغییر خواهد کرد” دکتر مایلز گفت.

“ما باید همچنان به پرتاب همه چیز ما باید در این و پشتیبانی خط مقدم ما کادر پزشکی برای انجام حیاتی خود کار می کنند.”

تحت این قانون جدید رئیس بهداشت مسئول خواهد بود صدور بهداشت عمومی جهت ممنوعیت غیر ضروری تجمعات در مناطق آزاد بیش از 500 نفر و غیر ضروری تجمعات از 100 نفر در داخل خانه.

این تاثیر می گذارد مکانهای تفریحی عملکرد مراکز بارها و باشگاه های بزرگ و رستوران ها.

آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار, فرودگاه, حمل و نقل عمومی تجهیزات پزشکی, اورژانس, خدمات مراقبت از سالمندان و زندان و دادگاه های ما, مجلس, سوپر مارکت ها, ادارات, مدارس, دانشگاه ها و سایت های ساخت و ساز.

کوئینزلند ارشد بهداشت افسر Dr جانت جوان نیز قادر به پیشنهاد کسب و کار و امکانات باز بماند و یا نزدیک.

“برای مثال رئیس افسر بهداشت توصیه میکند که در سوپر مارکت ها باید باز برای ساعت های طولانی تر و محدود کردن ورود به مشتریان در برخی از شرایط از جمله برگزاری ویژه خرید دوره برای افراد با بازنشسته امتیازی کارت” یک سخنگوی دولت گفت.

اورژانس افسران که ممکن است شامل بهداشت عمومی افسران نیز داده می شود قدرت های اضافی تحت قانون تغییرات.

“مردم ممکن است به کارگردانی ماندن در خانه و یا محل دیگری تصمیم اضطراری, افسر, برای مثال, یک بیمارستان و یا دیگر انزوای منطقه” دکتر مایلز گفت.

“اورژانس افسر نیز ممکن است مستقیم مالک یا اپراتور از هر کسب و کار و یا تسهیلات برای بستن یا محدود کردن دسترسی بازدید کنندگان به این مرکز برای یک دوره مشخص شده است.”

او گفت که عدم پایبندی به جهت تحت این قانون می تواند متحمل جریمه تا $6672.50 برای کسب و کار و $1334.50 برای افراد است.

“ما پس از مشاوره از دولت استرالیا و کارشناسان بهداشت و درمان به عنوان ما در پاسخ به این شیوع. اقدامات در حال تغییر هستند و روزانه به تعداد موارد تایید شده افزایش در سراسر جهان,” او گفت:.

دکتر جوان اضافه شده که قوانین بود “لازم به نجات آسیب پذیر زندگی مردم”.

“بیشتر ما می توانید محدود کردن گسترش بیشتر ما محافظت می تواند ما را آسیب پذیر از جمله افراد مسن و کسانی که با شرایط مزمن,” او گفت:.

“من مردم را تشویق به رعایت اجتماعی فاصله شیوه تا حد امکان و توان 1.5 متر از هم جدا هر جا که عملی برای محدود کردن گسترش ویروس.

“بیشتر از همه به پیروی از توصیه به شستن دست های خود و ماندن در خانه زمانی که آنها بیمار کمتر مردم را گرفتن رمان coronavirus.”

رهبر مخالفان Deb Frecklington گفت: دولت تغییرات قانون نمی تواند به اندازه کافی دور به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی.

“متاسفانه این اقدامات اعلام شده توسط Annastacia Palaszczuk به مقدار 1 درصد از 2.3 میلیارد دلار دستیار بسته اعلام شده توسط New South Wales, دولت,” او گفت:.

“به عنوان یک نسبت در این سال مالی به طور کلی درآمد دولت برتر Annastacia Palaszczuk صرف تنها 0.05 درصد در کوئینزلند coronavirus بسته محرک.

“این ناراحت کننده است برای دیدن که Palaszczuk کار امتناع دولت به صندوق حمایت کافی بسته در طول این بحران است افزود در عین حال بار دیگر در کوئینزلند کارگران است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>