‘این یک استقلالی’: توپ را Hawks لینک را منحرف نمی کند و پادشاهان صاحب از بازی مسائل کلیدی


سیدنی پادشاهان صاحب Paul Smith نمی خرید به اعتیاد به مواد مخدره اطراف LaMelo توپ پتانسیل خرید Illawarra Hawks.

در عوض صریح پادشاهان مالک برچسب داستان یک “استقلالی” که گرفته شده با توجه به دور از طیف وسیعی از مسائل NBL چهره ها در آینده بسیار نزدیک.

“من نه نشستن در این نقطه در زمان در نظر LaMelo توپ نشسته در آینده صاحبان نشست NBL” اسمیت از وی خواست تا در مورد گزارش توپ تا به حال خریداری شاهین در روز جمعه.

“من بیشتر نگران در مورد وضعیت لیگ به عنوان یک کل. من بیشتر نگران به مرور رایگان آژانس های من بیشتر در رابطه با چگونه ما در حال رفتن به حرکت coronavirus من بیشتر در رابطه با چگونه ما در حال رفتن به یک معقول مدل در محل با بازیکنان ارتباط در مورد پرداخت.

تبلیغات

“این یک استقلالی و آن را باعث انحراف از مسائل بزرگتر که در مقابل لیگ امروز. هیچ کس به نظر می رسد به صحبت کردن در مورد آن است.”

استرالیا طرفداران ورزش در روز جمعه بیدار شد به گزارش ESPN که ادعا توپ – که با بازی در 12 بازی برای شاهین در این فصل قبل از بازگشت به آمریکا به آماده شدن برای آینده NBA draft – خریداری کرده بود شاهین.

Sydney Kings owner Paul Smith is wary of reports that LaMelo Ball has purchased the Illawarra Hawks.

سیدنی پادشاهان صاحب پل اسمیت است که با احتیاط از گزارش که LaMelo توپ خریداری کرده است Illawarra Hawks.اعتبار:Dominic Lorrimer

این NBL رد توپ را عامل این دیدگاه که به نظر می رسید برای نشان دادن این قرارداد امضا شده بود مهر و موم شده و تحویل داده شده است.

و در حالی که اسمیت در توصیف این داستان به عنوان “نظری در بهترین حالت” او نیز تردید چگونه توپ و مدیریت خود را برای اجرای این تیم از طرف دیگر از جهان در حالی که به طور همزمان تعقیب او NBA رویا.

“من از نوع نشستن در بهت و فکر می کنم وای LaMelo توپ و این افراد باید فوق العاده باهوش اگر آنها می تواند اجرا Illawarra Hawks و موفقیت آن را در حالی که آنها در لس آنجلس و در حالی که LaMelo تعقیب یک حرفه ای NBA” اسمیت گفت.

“من خوش آمدید. من فکر می کنم آن را یک آزمایش شگفت انگیز و من مشتاقانه منتظر دیدن نتایج و نگاه به جلو به ساختمان قوی و قوی رقابت با Illawarra – به عنوان ما همیشه به حال در سیدنی پادشاهان است.”

برای کسانی که دو دلیل اسمیت نیست آماده به فشار flesh با توپ در آینده NBL صاحبان نشست.

“من سعی به انجام این کار – و من می دانم که [ملبورن ایالات صاحب کریگ Hutchison] تلاش می کند برای انجام این کار نیز این است – سعی کنید برای کمک به باشگاه های دیگر بهتر است. اگر این کمک می کند تا Illawarra بهتر ، مسائل از طرف من” اسمیت گفت.

“اما من نمی نشستن در این نقطه در زمان در نظر LaMelo توپ نشسته در آینده صاحبان نشست NBL.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>