‘این است که رفتن به پرل هاربر ما 9/11’: ما جراح عمومی


ایالات متحده جراح عمومی ارائه کرده است برخی از starkest هشدار در عین حال به عنوان او آماده برای آمریکایی ها بدتر شدن ذرات از coronavirus به عنوان کشور تلفات صعود گذشته 8400.

"Our Pearl Harbour, our 9/11": US Surgeon General Jerome Adams.

“ما پرل هاربر ما 9/11”: ما جراح عمومی جروم Adams.اعتبار:AP

ایالات متحده وارد یکی از حساس ترین هفته تا کنون در coronavirus بحران با تلفات انفجار در نیویورک و میشیگان و لوئیزیانا و برخی از فرمانداران خواستار ملی دستور به ماندن در خانه.

نیویورک است که سخت ترین ضربه دولتی با بیش از 4150 مرگ و میر – با 594 در 24 ساعت گذشته به تنهایی. وجود داشته است بیش از 122,000 موارد تایید شده در ایالت نیویورک توسط یکشنبه.

“این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی کاملا رک و پوست کنده” در این کشور بالا, افسر پزشکی, جروم, Adams هشدار داد در روز یکشنبه.

تبلیغات

“این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه تنها آن را نمی تواند موضعی. آن را به اتفاق می افتد در سراسر کشور است. و من می خواهم به درک که.”

اجساد قربانیان COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس انباشته شدند در کیسه های روشن و نارنجی در داخل یک سردخانه موقت در خارج از Wyckoff ارتفاع مرکز پزشکی در بروکلین با توجه به عکس های ارائه شده به مهر.

آدامز گفت: فاکس نیوز یکشنبه که بار سخت جلوتر بودند اما “وجود دارد یک نور در انتهای تونل اگر هر کس به سهم خود برای 30 روز آینده.”

مکان هایی مانند پنسیلوانیا, کلرادو و واشنگتن در حال شروع به دیدن افزایش مرگ و میر. کاخ سفید coronavirus گروه ضربت هشدار داد در برابر رفتن به فروشگاه های مواد غذایی و دیگر اماکن عمومی.

اکثر ایالت دستور داده اند که ساکنان به ماندن در خانه به جز ضروری سفر در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

اما چند کلیساها شد برگزاری اجتماعات بزرگ در پالم یکشنبه آغاز هفته دفاع مقدس در کلیساهای مسیحی.

“ما در حال هجوم قوانین به این دلیل که فرمان خدا به گسترش انجیل” گفت: تونی طلسم, پاستور در زندگی خیمه megachurch در حومه شهر Baton Rouge, لوئیزیانا.

او را به مبارزه طلبیده دستور دولت در برابر مونتاژ در گروه های بزرگ و در حال حاضر شده است با آمار شش جنحه.

لوئیزیانا تبدیل به یک نقطه داغ برای این ویروس در روز شنبه گزارش یک پرش در مرگ و میر به 409 و بیش از 12000 موارد است.

فرماندار جان ادم ادواردز گفته سی ان ان روز یکشنبه که دولت می تواند اجرا از هواکش توسط پنج شنبه.

کاخ سفید پزشکی کارشناسان پیش بینی است که بین 100000 تا 240,000 آمریکایی می تواند کشته در گیر حتی اگر جارو دستور به ماندن در خانه ها را به دنبال دارد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد در روز شنبه است که وجود دارد “بسیار وحشتناک” روز جلوتر است اما پیام های مخلوط شد و اضافه کرد که او مشتاق برای باز کردن این کشور به عقب برای کسب و کار.

فرماندار نیویورک اندرو کومو ستایش چین برای ارسال 1000 هواکش در حالی که تهمت ادعا کرد که ایالات ساخت بودند متورم درخواست برای منابع.

کومو گفت: با وجود تلخ اعداد بیرون آمدن از خود دولت وجود دارد خبر خوب: تعداد زیادی از مردم از بیمارستان مرخص شد و سه بار به عنوان بزرگ به عنوان تعداد تازگی در بیمارستان بستری مردم تسکین presssure در سیستم بهداشت و درمان.

واشنگتن فرماندار جی Inslee یک دموکرات که در دولت ثبت شده در این کشور برای اولین بار تایید کرد COVID-19 عفونت است اما از آنجا دیده می شود موارد صاف پس از اقدام اولیه برای شاتر فعالیت گفت: اگر کشورهای دیگر نیست و همچنین اعمال اقدامات سختگیرانه ویروس به سادگی گردش.

“این امر می تواند خوب به ملی, اقامت در خانه سفارش,” او گفت: ان بی سی نیوز” دیدار با مطبوعات است.

“حتی اگر واشنگتن می شود در بالای این, کاملا, اگر دولت دیگر نمی, آن می تواند به عقب آمده و در سراسر مرزهای ما دو سال از هم اکنون.”

جمهوری خواه فرماندار آرکانزاس آسا هاچینسون اما در دفاع از خود امتناع سفارش ایالت محدودیت و گفت: وضعیت در حال تماشا بود که از نزدیک و بیشتر خود را “هدفمند رویکرد” هنوز کاهش گسترش ویروس.

“ما را بیشتر به عنوان ما نیاز به,” او گفت: NBC.

آدامز خواسته شده بود در دیدار با مطبوعات اگر متحده که توصیه مستندات باید پیوستن به بقیه از کشور است.

“نود درصد از آمریکایی ها در حال انجام بخشی خود را حتی در کشورهای که در آن آنها تا به حال نشده یک پناهگاه در محل” آدامز گفت. “اما اگر شما نمی توانید به ما 30 روز فرمانداران به ما یک هفته به ما چه شما می توانید به طوری که ما نمی ما پایمال سیستم بهداشت و درمان بیش از این در هفته آینده.”

ایسنا

ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>