واشنگتن: رئیس جمهور سابق باراک اوباما سکوت خود را شکسته است در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه به تایید سابق خود را در حال اجرا همسر جو بایدن اعلام کرد که آمریکا “آینده آویزان در این انتخابات”.

اوباما تایید تحویل در 12 دقیقه ویدیو آنلاین یک روز پس از رقیب سابق برنی ساندرز حمایت بایدن به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ماه نوامبر.

Barack Obama has officially endorsed his former vice president Joe Biden.

باراک اوباما رسما تایید معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن.اعتبار:AP

“انتخاب جو به من معاون رئیس جمهور یکی از بهترین تصمیمات من تا کنون ساخته شده و او یکی از دوستان نزدیک” اوباما گفت: در این ویدئو.

“و من معتقدم که جو دارای تمام ویژگی های ما نیاز به یک رئیس جمهور در حال حاضر.”

تبلیغات

وی آمریکایی ها به “متحد در یک بیداری بزرگ در برابر یک سیاست است که بیش از حد اغلب تعریف شده توسط فساد و بی دقتی خود در برخورد با دروغ و جهل و فقط ساده پستی”.

“این بحران به ما یادآوری است که دولت مسائل” او با اشاره به بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا کرده بیش از 20 ، 000 آمریکا زندگی می کند.

اوباما گفت: بایدن را اطراف خود را با کارشناسان و دانشمندان و مقامات نظامی که می دانند چگونه برای اجرای یک دولت و همکاری با امریکا و متحدان.

“جو دارای شخصیت و تجربه برای هدایت ما از طریق یکی از تاریک ترین زمان ها و درمان با ما از طریق یک بازیابی کنیم.

رئيس جمهور سابق ماند بالاتر از نزاع در مقدماتی حزب دموکرات و حزبی مسابقات به نامزدها خصوصی مشاوره اما امتناع علنا دخالت در مسابقه.

در جلسه هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن سوال که چرا اوباما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تایید معاون سابق رئیس جمهور.

“هنگامی که آن اتفاق افتاد ؟ چرا او ؟ او می داند که چیزی که شما نمی دانید – که من فکر می کنم من می دانم, اما شما نمی دانید که” او گفت:.

در بیانیه خود با اوباما اشاره نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن با نام اما تحویل داغدار انصراف از حزب جمهوری خواه.

او گفت که “یک چیز همه آموخته است در حال حاضر این است که جمهوری خواهان اشغال کاخ سفید و سنای آمریکا علاقه مند به پیشرفت آنها علاقه مند در قدرت”.

“آنها داده ام آلوده قدرت نامحدود به سم ما آب و هوا و محروم علوم از تغییر آب و هوا – فقط به عنوان آنها را رد علم از بیماری های همه گیر” او گفت:.

“بارها و بارها آنها نادیده آمریکا اصول حاکمیت قانون و حق رای و شفافیت – هنجارهای اساسی که دولت های قبلی مشاهده شده بدون در نظر گرفتن حزب است.”

اوباما ستایش ساندرز در طول توصیف او به عنوان یک “آمریکایی اصلی” که به صرف زندگی خود را به مبارزه برای طبقه کارگر است.

“او و من همیشه به توافق روی همه چیز, اما ما همیشه یک اعتقاد است که ما باید به امریکا عادلانه تر بیشتر فقط عادلانه تر جامعه” او گفت:.

بایدن گفت: در یک صدای جیر جیر: “باراک – این حمایت به معنای جهان به [همسر] جیل و من”.

“ما قصد داریم برای ساخت در پیشرفت ما ساخته شده و هیچ کس جای من می خواهم ایستاده در کنار من.”

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de