هزاران کیلومتر از استرالیا سواحل در معرض خطر از دریاها افزایش

بیش از 12000 کیلومتر از استرالیا سواحل شنی هستند در معرض خطر فرسایش ساحلی تا پایان قرن با بیشتر از ضرر و زیان پیش بینی شده اگر انتشار گازهای گلخانه ای باقی می ماند بالا است.

پیش بینی ساخته شده توسط محققان اروپایی و منتشر شده در طبیعت تغییر آب و هوا در روز سه شنبه با استفاده از داده های ماهواره ای که به دنبال تغییر خط ساحلی از سال 1984 تا سال 2015. آنها در بر داشت یک “توجهی” از جهان شنی خط ساحلی است که در حال حاضر فرسایش یک روند است که می تواند به بدتر تغییر آب و هوا و هل در سطح دریا.

Narrabeen در سیدنی شمالی سواحل از جمله آسیب پذیر ترین در نزدیکی بندرگاه شهر.اعتبار:Google اخبار آزمایشگاه

تحت یک “متوسط” تلاش برای محدود کردن تولید گازهای گلخانه ای – با آلودگی کربن اوج در 2040 و سپس کاهش – حداقل 12,324 کیلومتر از استرالیا ساحل شنی تهدید خواهد شد با فرسایش توسط 2100. که شمارش بیشتر از هر ملت را به مقدار حدود 40 درصد از این کشور در سواحل شنی.

باید انتشار گازهای گلخانه ای همچنان به افزایش از طریق قرن – به اصطلاح 8.5 نماینده غلظت مسیر – استرالیا شنی خط ساحلی در معرض خطر را افزایش می دهد به 15,439 کیلومتر کاغذ گفت.

تبلیغات

“شما باید یک خط ساحلی طولانی و بخشی از سواحل بسیار ملایم شیب دار” است و بنابراین در معرض فرسایش گفت Michalis Vousdoukas ساحلی اقیانوس شناس در اروپا و کاغذ منجر نویسنده.

“ملبورن بدتر از سیدنی” دکتر Vousdoukas گفت: هرالد و سن اضافه کردن بریزبین و آدلاید سواحل سقوط کرد و بین این دو از لحاظ آسیب پذیری در برابر فرسایش.

استرالیا خط ساحلی در حال حاضر دیده می شود مناطق قابل توجهی از عقب نشینی در سال های اخیر از جمله در Inverloch در ویکتوریا.اعتبار:Google اخبار آزمایشگاه

محققان گفتند جهانی سطح آب دریا شده بود افزایش “در یک سرعت در طول 25 سال گذشته و ادامه خواهد داد به انجام این کار با تغییر آب و هوا”.

تا کنون بیشتر از افزایش آمده بود از انبساط حرارتی آب گرم اما در اواسط قرن یا بیشتر افزایش سطح آب دریا خواهد به احتمال زیاد بیشتر از ذوب یخ, ورق,,,,, Dr Vousdoukas گفت.

پس از کاهش تولید گازهای گلخانه ای در مسیر جلوگیری می کند حدود 22 درصد از پیش بینی عقب نشینی ساحلی تا سال 2050 و 40 درصد از آن توسط 2100. “این مربوط به متوسط جهانی حدود 42 متر از حفظ ساحل شنی عرض تا پایان قرن” کاغذ گفت.

برخی از سازمان ملل خواهد بود سخت تر از ضربه زدن بر روی صورت نسبی از استرالیا با سورینام پاکستان السالوادور و گینه بیسائو در میان این کشورها رو به کاهش بیش از 80 درصد از سواحل شنی.

استاکتون در نزدیکی نیوکاسل در ساحل NSW است یکی دیگر از منطقه که در آن ساحل در حال عقب نشینی.اعتبار:Google اخبار آزمایشگاه

برخی از کارائیب متحده برای مثال می توانید ببینید ساحل خلوت بیش از 300 متر با “پیامدهای قابل توجهی” برای اقتصادهای وابسته به گردشگری, مقاله یافت می شود.

کاتلین McInnes, سر CSIRO ساحلی افراط و گفت کاغذ “مفید در سطح کلان” و اشاره به محدودیت های خود را دارد مانند محرومیت از “backshore” زیرساخت ها مانند دیواره های دریا که حد عقب نشینی ساحل در مناطق ساخته شده است.

این مقاله ارزیابی هر چند که اثرات طوفان بزرگ تمایل به یک “مرتبه دوم اثر” در مقایسه با پس زمینه اثر remorselessly افزایش سطح دریا “بود که بسیار قابل قبول پیدا کردن” و در خط با CSIRO تحقیقات خود Dr McInnes گفت.

هنوز عمده طوفان – که دانشمندان آب و هوا پیش بینی تبدیل خواهد شد بیشتر و شدید به عنوان فضای گرم – می تواند مهم باشد.

“طوفان فرسایش است که به طور معمول به دنبال ساحل, بازیابی, اما برخی حوادث ممکن است ترک یک رد پای طول می کشد که در دهه های بازیابی [از] اگر در همه, در حالی که بیشتر خط ساحلی عقب نشینی ارائه backshore بیشتر در معرض اپیزودیک ساحلی جاری شدن سیل و پیامدهای آن” مقاله گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در محیط زیست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>