هزاران نفر از مهاجران جمع آوری در ترکیه-یونان مرز میان اردوغان تهدید

برخی از 13,000 مهاجران را جمع آوری کرده اند در طول ترکی-یونانی مرز ترکیه رئیس جمهور تهدید به اجازه می دهد برخی از بسیاری از پناهندگان در کشور عبور به اروپا و سازمان ملل متحد روز شنبه گفت.

تبلیغات

“هزاران نفر از مهاجران از جمله خانواده ها با فرزندان جوان در حال عبور از یک شب سرد در امتداد مرز بین ترکیه و یونان” سازمان بین المللی مهاجرت در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که کارکنان خود را تا به حال مشاهده شده “حداقل 13000 نفر جمع آوری شده در طول 212 کیلومتر (125 مایل) مرز طولانی.”

یونانی پلیس در روز شنبه با هزاران نفر از مهاجران که در حال حاضر در حال جمع آوری در مرز سعی کنید برای ورود به اروپا در حالی که ترکیه و روسیه که نیروهای مخالف در سوریه برگزار شد گفتگوها سعی کنید برای خنثی کردن تنش است.

>> اروپا فاقد اهرم’ رییس جمهوری ترکیه در میان اردوغان تهدید مهاجر

ترکیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان روز شنبه قول داد اجازه می دهد تا مهاجران را به سفر به اروپا از ترکیه است که او گفت دیگر نمی تواند مسئولیت رسیدگی به امواج جدید از مردم در حال فرار از جنگ زده سوریه است. آن را در حال حاضر میزبان 3.6 میلیون پناهجوی سوری است.

نظرات خود را برای اولین بار پس از ترک 34 سرباز کشته شدند از روز پنج شنبه در شمال سوریه استان ادلب که در آن مسکو-حمایت سوریه نیروهای رژیم در حال مبارزه برای گرفتن آخرین شورشی holdout منطقه است.

“آنچه ما انجام دیروز (جمعه)? ما باز درب” اردوغان گفت: در استانبول. “ما نمی خواهد دید از آن درب …چرا ؟ چرا که اتحادیه اروپا باید به وعده های خود.”

او با اشاره به یک سال 2016 مقابله با اتحادیه اروپا برای جلوگیری از پناهنده جریان در مقابل میلیاردها یورو کمک.

در آتن یونان نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis برگزار شد جلسه اضطراری برای بحث در مورد تنش در مرز با ترکیه است.

رهبر ترکیه گفت: 18,000 مهاجران انباشته اند و در ترکیه در مرز با اروپا از جمعه و افزود که این تعداد می تواند به عنوان بسیاری از 30,000 در روز شنبه.

هزاران نفر از مهاجران که باقی مانده گیر ترکی-یونانی مرز بودند در درگیری با پلیس یونان در روز شنبه که با شلیک گاز اشک آور آنها را به فشار به گفته عکاس خبرگزاری فرانسه در غرب استان ادرنه.

مهاجران فراوان در Pazarkule عبور از مرز در پاسخ به پرتاب سنگ به سوی پلیس است.

‘نقض مرزهای ما’

در سال 2015 یونان شد اصلی اتحادیه اروپا نقطه ورود برای یک میلیون مهاجر بسیاری از آنها پناهندگان فرار از جنگ داخلی سوریه. فشار برای مقابله با هجوم تقسیم اتحادیه اروپا است.

“یونان دیروز تحت یک سازماندهی توده غیر قانونی حمله… تخطی از مرزهای ما و تحمل آن” سخنگوی دولت Stelios Petsas گفت: شنبه پس از جلسه اضطراری با Mitsotakis.

“ما برطرف بیش از 4000 تلاش های غیر قانونی از ورود به سرزمین ما مرزها.”

یک منبع پلیس گفت نیروهای امنیتی و شلیک گاز اشک آور صبح روز شنبه در برابر مهاجران انبوه در طرف ترکیه به دلیل مهاجران بود آتش زدند و باز سوراخ در مرز نرده ها.

پلیس مسلح و سربازان در حال گشت زنی در Evros سواحل رودخانه — مشترک عبور از نقطه — و در حال هشدار با بلندگو وارد قلمرو یونانی.

مقامات یونانی نیز با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت بر مهاجران حرکت می کند.

وزیر دفاع نیکوس Panagiotopoulos گفت Skai تلویزیونی وضعیت تحت کنترل

“من باور دارم که مرزهای محافظت شده,” او گفت:.

با توجه به گارد ساحلی یونان از اوایل جمعه تا اوایل روز شنبه 180 مهاجران درباره جزایر شرقی دریای اژه نر و ساموس در دریای گذرگاه.

سازمان ملل متحد گفت: نزدیک به یک میلیون نفر — نیمی از آنها را کودکان — آواره شده اند و در هوای سرد با جنگ در شمال غربی سوریه از دسامبر.

‘پرداخت’

ترکیه گفت که ترکیه نیروهای تخریب یک “جنگ شیمیایی تاسیسات” در جنوب حلب در تلافی آن سربازان کشته شده توسط رژیم سوریه آتش در ادلب.

“از شب گذشته ما منفجر انبار مسکن هفت محصولات شیمیایی” اردوغان گفت. “ما نمی خواهد می خواهید همه چیز برای رسیدن به این نقطه, اما آنها به عنوان نیروی ما به آنها خواهد پرداخت.”

اما ناظر حقوق بشر سوریه که متکی بر منابع داخل کشور جنگ زده گفت که ترکیه به جای آن به یک فرودگاه نظامی در شرق حلب که در آن گروه نظارت می گوید هیچ سلاح شیمیایی.

سی و سه سرباز ترک کشته شدند در حمله هوایی روسیه از حمایت سوریه نیروهای رژیم در ادلب در پنجشنبه بزرگترین ارتش ترکیه از دست دادن در میدان جنگ در سال های اخیر است. یک 34th ترکی سرباز آنجا درگذشت.

آخرین حادثه افزایش بیشتر تنش ها بین آنکارا و مسکو که رابطه تست شده توسط نقض 2018 مقابله برای جلوگیری از یک رژیم توهین آمیز در یمن است.

به عنوان بخشی از توافق آنکارا راه اندازی 12 مشاهده پست های در این استان اما رئیس جمهور سوریه بشار اسد-با حمایت نیروهای هوایی روسیه قدرت — فشرده اند با مبارزات بی امان را به تکه های باقی مانده از این سرزمین است.

روز جمعه اردوغان صحبت تلفنی با همتای روسی خود ولادیمیر پوتین در یک پیشنهاد به مقیاس پایین تنش با کاخ کرملین گفت: دو ابراز “نگرانی جدی” در مورد وضعیت.

اردوغان ممکن است در سفر هفته آینده به مسکو برای مذاکره با توجه به کرملین.

با وجود اینکه در مقابل جنگ ترکیه که پشت چندین گروه های شورشی در سوریه و کلیدی رژیم متحد روسیه در حال تلاش برای پیدا کردن یک راه حل سیاسی است.

ایالات متحده و سازمان ملل باید برای پایان دادن به نام به سوریه حمله در ادلب و مرگبار عود بالا بردن نگرانی های تازه برای غیرنظامیان گرفتار در تشدید هشت سال جنگ داخلی.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>