صادر شده در: ویرایش:

ایرلند آرا در انتخابات پارلمانی روز سه شنبه با نخست وزیر لئو Varadkar امید به امن یک دوره جدید در پشت Brexit اما رای دهندگان به احتمال زیاد به قضاوت او را بیشتر در داخلی خود را ضبط.

تبلیغات

آغاز رای گیری در سراسر کشور در 0700 GMT اگر چه تعداد کمی از جزایر سواحل غرب رای در روز جمعه اجازه می دهد تا برای دریاهای خشن است که می تواند اخلال در حمل و نقل از آراء توسط قایق.

برخی از 3.3 میلیون نفر واجد شرایط برای رای دادن برای انتخاب 159 اعضای Dail کاهش مجلسی مجلس در دوبلین.

Varadkar خوب Gael شده است در قدرت پس از سال 2016 اما رای گیری نشان می دهد آنها در حال فرار از مرکز-راست رقبای Fianna شکست و خواهان Sinn Fein.

روز دوشنبه Sinn Fein – سابق سیاسی ایرا گروه شبه نظامی بودند در مقابل 25 درصد Fianna شکست در 23 درصد و خوب Gael بر 20 درصد است.

“این انتخابات باز” Varadkar گفت: در نهایی کمپین توقف در غرب شهر انیس در روز جمعه. “این یک سه اسب مسابقه سه طرف همه در فریاد فاصله از یکدیگر.”

یک Brexit انتخابات’

Varadkar راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود پس از موفقیت در کمک به کارگزار معامله cushioning انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا در ژانویه 31 توسط اجتناب از سخت مرز با اجرای ایرلند شمالی است.

مرز باز شد و یک نیاز اساسی در سال 1998 توافقنامه صلح که تا حد زیادی به پایان رسید سه دهه از خشونت بیش از حکومت بریتانیا در شمال که در سمت چپ بیش از 3000 مرده است.

Varadkar به رای دهندگان هشدار داد که مبارزه با تروریسم در اروپا است “انجام نشده است” به لندن آماده برای مذاکرات با بروکسل به امنیت دراز مدت معامله تجارت در زمان ثبت قبل از پایان این سال است.

عدم انجام این کار می تواند در حال حاضر یک “تهدید وجودی” به اقتصاد ایرلند است.

اما کارشناسان نشان می دهد او ممکن است اشتباه محاسبه خلق و خوی عمومی با نظرسنجی ها نشان می دهد Brexit شد یک کم از نگرانی در میان مردم است.

دیگر احزاب باید با چکش خوب Gael بیش از نقایص در بهداشت و درمان ، مسکن و بی خانمانی. Varadkar اذعان کرد او می دانست که در روز جمعه.

“شما می خواهید ما در طول سه سال آینده به تمرکز بر روی مسائلی مانند بهداشت و مسکن با همان شور و شوق و شدت است که ما با تمرکز بر مبارزه با تروریسم در اروپا در سه سال گذشته” او گفت:.

Varadkar است ایرلند برای اولین بار از نژاد مخلوط و آشکارا همجنسگرا برتر که آمده است برای نشان دادن یک مطلب اجتماعی مترقی ایرلند پس از سالها تسلط توسط کلیسای کاتولیک روم.

اما با وجود Brexit و نقطه عطفی رای برای سرنگونی سخت سقط جنین قوانین و معرفی ازدواج همجنسگرایان برخی از پیش بینی او می تواند در راه خود را.

“Varadkar جوان است, او, گی, او به نظر می رسد بخشی از جدید ایرلند” Eunan O’Halpin از کالج ترینیتی دوبلین به خبرگزاری فرانسه گفت.

“و در عین حال شخصی خود را در محبوبیت به نظر می رسد به غوطه ور و از خود حزب نیز با کاهش بسیار قابل توجهی است.”

مذاکرات

نظر سنجی در 2200 GMT و آرا شروع به شمارش در 0900 به وقت تهران در روز یکشنبه.

سه راه نژاد به رهبری جناح چپ Sinn Fein جدید پویا برای جمهوری که در آن دولت بوده است در طول تاریخ تحت سلطه خوب Gael و Fianna شکست.

پس از سال 2016 Fianna شکست لبه پنجره رساند تا خوب Gael در دولت با اعتماد به نفس و عرضه ترتیب است که می تواند دلالت آنها را در درک نقایص دولت است.

“(برای نوجوانان) سرزنش دولت فعلی و ائتلافی از احزاب در دولت برای این ظروف سرباز یا مسافر گفت:” O’Halpin در مورد کمبود مسکن است.

با وجود آن نظر سنجی سرب Sinn Fein – که می خواهد به اتحاد ایرلند شمالی با جمهوری – تنها فیلدینگ 42 نامزد و نمی توانند تشکیل یک دولت اکثریت حتی اگر همه آنها برنده شوید.

هر دو Varadkar و Fianna شکست رهبر مایکل مارتین در حال قاطعانه آنها را تشکیل ائتلاف با مری لو مک دونالد ،

روز جمعه مارتین گفت: Sinn Fein بود که یک بار به رهبری جری آدامز “باید تمیز نشده خود از خود گذشته خونین”.

“تنها حزبی که می تواند یک جایگزین دولت است Fianna شکست او گفت:” در خانه اش در شهر کورک.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de