‘سه درصد’: چگونه فدرر امتیاز شانس خود را در ضرب و شتم جوکوویچ


مجروح راجر فدرر فکر کردم او تا به حال سه درصد شانس از ضرب و شتم نواک جوکوویچ در تنیس آزاد استرالیا در مرحله نیمه نهایی. اما او این شانس و بازی ناموفق بود و او تا به حال هیچ چیزی برای از دست دادن.

او فکر خروج قبل از بازی به دلیل مصدومیت اما احساس او را به خود یک فرصت است.

Roger Federer speaks about his semi-final loss to Novak Djokovic.

راجر فدرر صحبت می کند در مورد خود را در مرحله نیمه نهایی از دست دادن به نواک جوکوویچ.اعتبار:گتی ایماژ AsiaPac

“امروز وحشتناک بود به رفتن را از طریق آنچه که من انجام داد. زیبا, ورودي, خوب ارسال و در بین یکی برای فراموش کردن (زمانی که) شما می دانید که شما یک سه درصد شانس را به نفع خود. شما می دانید که من به آن بروید. شما هرگز نمی دانید. اما هنگامی که شما می توانید آن را در آینده که در آن است رفتن به کار هر بیشتر آن را دشوار است,” او گفت:.

“(سه درصد شانس برنده شدن) بهتر بود که از صفر به شما می گویم.”

تبلیغات

آن را نیز به معنای او با رها کردن در یک مجموعه برای اولین بار است که او باید برنده پس از رفتن به یک 4-1 سرب با سه شکستن امتیاز به رفتن 5-1 تا قبل از eventualy از دست دادن این مجموعه در یک tiebreak.

“من فکر نمی کنم من می رفته اند در دادگاه اگر من احساس من تا به حال هیچ شانسی برای برنده شدن. ما تو را دیدم من هنوز هم قادر به ایجاد یک مسابقه خارج از آن. که شاید می داند که چگونه او احساس می کند به عنوان” فدرر گفت.

وی با تمجید جوکوویچ برای وحدت از پشت به نفع خود تنظیم و مطابقت.

“من مطمئن هستم که شاید او احساس کمی ناراحت کننده در آغاز اما او قادر به پیدا کردن یک راه وجود دارد” فدرر گفت.

وجود داشته است قوی شک در روز پنج شنبه بعد از ظهر که آیا فدرر خواهد بود مناسب برای بازی و ممکن است مجبور به پرداخت تاوان اولین گرند اسلم مسابقه پس از حفظ یک آسیب در طول یک چهارم نهایی مقابل آمریکا Tennys Sandgren در روز سه شنبه.

Roger Federer struggled with injury during the match.

راجر فدرر دچار آسیب در طول مسابقه.اعتبار:گتی ایماژ AsiaPac

“من برای یک اسکن که همان شب همه حق بود. پس از آن ما نیست, آن را فشار دهید. من نمی داد. من در زمان یک روز بعد” او گفت:.

“من معتقدم که وجود دارد چیزی است که می تواند امروز انجام می شود و همچنین باید احساس حداقل آن را احتمالا نمی خواهید برای دریافت بدتر است. اگر آن را به این شده اند که من برای اولین بار بازنشستگی امروز.

“ما از صحبت کردن در مورد آن را با این تیم چقدر بد است که این اجازه را به احساس و تمام چیزهای که. اما رفت و هرگز وجود دارد به طوری که خوب است. اما شما در حال بازی مراقب بدیهی است.”

او همچنین اعلام کرد که با وجود آسیب توقف خود را wearying 38 ساله بدن او تا به حال هیچ برنامه ای برای بازنشستگی در نظر گرفته شده و به پشت در اپن استرالیا در سال 2021.

“شما هرگز نمی دانید چه آینده نگه می دارد. اما به خصوص من سن شما را نمی دانم. من با اعتماد به نفس. من خوشحال هستم که چگونه من احساس به صداقت. من از طریق یک خوب خوب آموزش بلوک. هیچ برنامه ای برای بازنشسته,” او گفت:.

“از آن نظر ما را ببینید که چگونه سال می رود, چگونه همه چیز را با خانواده است. ما از وجود دارد. البته من امیدوارم که به پشت است.”

فدرر گفت که او نمی تواند خواسته اند برای بیشتر از خود در این مسابقات پس از مبارزه خود را با پیروزی بر استرالیا جان Millman و آمد-from-the-dead پیروزی بر Sandgren.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر