Thyrocare Tech, Dr لعل مسیر Labs افزایش pvt آزمایشگاه برای انجام Covid-19 آزمون

بهداشت و درمان سهام از جمله دکتر لعل مسیر آزمایشگاه و Thyrocare فن آوری افزایش یافت تا آنجا که 17.7 در BSE روز دوشنبه در غیر این صورت ضعیف بازار پس از دولت اجازه خصوصی laboritories به انجام آزمایش خون برای کوروناویروس (Covid-19).

با توجه به دستورالعمل صادر شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند بیش از آخر هفته تمام آزمایشگاه های خصوصی که دارای مجوز رسمی ملی هیئت مدیره برای تست و کالیبراسیون آزمایشگاه اعتباربخشی به صورت real-time pcr assay برای RNA ویروس تنها مجاز به انجام Covid-19 انجام شد.

به صورت جداگانه Thyrocare فن آوری تقویت 17.15 درصد از روز را به پایین به آمار بالا از 574 تومان در روز به داخل تجارت است. علاوه بر Dr لعل مسیر Labs پرید 17 درصد به 1,650 تومان به ازای هر سهم Ipca Labs بزرگنمایی 17.7 درصد و شهر بهداشت و درمان به دست آورد 6.43 درصد است.

روز شنبه ICMR صادر دستورالعمل تصریح شده است که تمام تجاری کیت به صورت real time PCR بر اساس تشخيص Covid-19 یا باید غذا و داروی آمریکا تایید شده یا باید meetEuropean گواهینامه استاندارد و یا هر دو. همچنین گفت که تمام Covid-19 نمونه های مثبت نیاز به حمل و نقل به ICMR ملی موسسه ویروس شناسی پونا زیر مناسب ایمنی زیستی و امنیت زیستی احتیاطی. عدم تطابق با هر یک از این دستورالعمل ها می تواند منجر به اقدام قانونی دستورالعمل اضافه شده است.

که از هم جدا آزمایشگاه های ملی نیز مجاز به انجام تست بالینی Covid-19 به عنوان تعدادی از موارد اینچ به سمت 400 در هند.

در مجموع 396 نفر را تا کنون تایید شده است امتیاز مثبت در هند با توجه به آخرین به روز رسانی توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR). مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus همه گیر در هند افزایش یافت و به هفت در روز یکشنبه.

با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت داده Maharashtra گزارش شده بیشترین تعداد Covid-19 مورد در سال 89 به دنبال کرالا در 52. دهلی نو گزارش 29 مورد مثبت در حالی که اوتار پرادش ثبت 27 نفر. Telangana به گزارش 22 مورد راجستان 24 و کارناتاکا 26 coronavirus بیماران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>