برای همه شما سرد گربه ها و بچه گربه ها که نیاز بیشتر “ببر پادشاه” Netflix تحویل یک پاداش قسمت از مصاحبه روز یکشنبه صبح.

توسط Joel McHale, “ببر پادشاه و من” aftershow آورده مورد علاقه های شما مانند جان فینلی اریک Cowie و Kelci “Saff” Saffery. این “ببر پادشاه” خدمه صحبت در مورد چگونه آنها استفاده می شود به جدید خود را, افراد مشهور, وضعیت و نشان داد یک چند به اسرار است که نمی توان آن را به نشان می دهد.

در اینجا نکات برجسته از مصاحبه.

جو عجیب و غریب است که وحشت زده از گربه های بزرگ

نشان می دهد بهترین ذخیره مصاحبه برای آخرین بار به عنوان تولید کننده تلویزیون ریک کیرخم کاهش یافته است چند bombshells از جمله این که او سرحال ستاره تلویزیون بود ترس از حیوانات است. جو عجیب و غریب (که نام واقعی یوسف Maldonado-عبور) به طور منظم در برخواهد داشت با دو ببر که کور و tranquilized نما هیچ تهدیدی برای او.

جو کشته شدن یک اسب و تغذیه آن را به ببر

کیرخم مشترک یکی دیگر از وحشتناک داستان در مورد Maldonado-پاساژ جایی که او وانمود به اسب های قدیمی از یک زن که در بازدید از باغ وحش خود را. مالدونادو-پاساژ دستور کیرخم به نگه داشتن دوربین های نورد به عنوان او موافقت کرد برای مراقبت از اسب اما سپس آن را به ضرب گلوله مرده که زن چپ گفت: “من نمی مراقبت از هیچ کس حیوانات. در حال حاضر آنها در حال ببر گوشت است.” او سپس خرد کردن اسب بدن و تغذیه آن را ببر و با توجه به کیرخم.

Saff ببر حمله مورد استفاده قرار گرفت در باغ وحش ایمنی تصویری

مدیر باغ وحش Saffery نمی هر گونه مشکل صحبت کردن در مورد حمله ببر که mauled دست خود گفت: “فیلم از این حادثه بود مورد استفاده در ایمنی تصویری در باغ وحش. مالدونادو-پاساژ هرگز به او هر گونه پول بعد از تصادف یا به او صحبت کرد و در مورد آن دوباره. Saffery اضافه شده که او اعتماد به ببر حمله کردند که او را بیش از او تراست رئیس سابق خود.

جو صحبت به یک شمن پس از تراویس’ مرگ

پس از تراویس Maldonado از درگذشت یک اتفاقی خود وارد گلوله Maldonado-پاساژ بازدید shaman برای کمک به آمدن به شرایط با از دست دادن با توجه به جاشوا شماره گیری نمایید. سابق مدیر کمپین گفت که Maldonado-عبور وضعیت بدتر شده پس از شمن مراجعه کنید.

Jeff Lowe می داند که دلیل واقعی جیمز Garretson کار برای FBI

جیمز Garretson اول به نظر می رسد به عنوان Jeff Lowe دوست و شریک کسب و کار بود اما به زودی نشان داد به یک خبرچین اف بی آی که به پایین Maldonado-گذشت. Garretson مدعی شد اف بی آی مول چرا که آنها حاضر به بخشش او به صورت غیر قانونی داشتن یک لمور اما لاو ادعا وجود دارد بیشتر به داستان. متاسفانه لاو نمی استادانه درست شده در مورد آنچه که او می دانست.

جف صاحب 60-70 رنج پیراهن

به عنوان اگر آن را ناگفته قانون لاو تقریبا همیشه دیده ورزشی رنج تی شرت در “ببر پادشاه است.” او ادعا کرد که او متعلق به بین 60 و 70 از گرافیک كم و اضافه کرد که او فقط شروع به پوشیدن کت چرم پس از او در این باغ وحش به دلیل اسلحه خود را خراشیده.

هیچ کس نمی داند که چرا آلن بود در وان حمام

یکی از standout مصاحبه از “ببر شاه” انجام شد در یک وان حمام با لاو و Maldonado-پاساژ را هیتمن آلن Glover. وجود دارد متاسفانه هیچ توضیح و یا زمینه نشان می دهد که چرا گلوور در وان shirtless و نه حتی لاو می داند.

مردم بازیگران “ببر پادشاه” فیلم

بسیاری از مردم در حال حاضر تصور که بازیگران خواهد بود مناسب برای “Tiger King” دانلود فیلم و چند تا از مصاحبه شوندگان به انتخاب خود. سابق باغ وحش مدیر جان Reinke انتخاب Matthew McConaughey; کیرخم گفت: Billy Bob Thornton; و Saffery می خواستم “جانی سونامی” بازیگر Brandon Baker یا شوخی Ken Jeong ممکن است مناسب است. جان فینلی گفت: تنوع که چنینگ تاتوم, Shia LaBeouf یا تام هاردی خواهد بود خود را بر میدارد.

وجود ندارد بسیار همدردی جو

مالدونادو-پاساژ بود محکوم به 22 سال زندان برای سوء استفاده از حیوانات و توطئه قتل-برای-استخدام و هنوز بسیاری از مردم می خواهید برای دیدن شده است. باغ وحش کارمند Cowie گفت: “خوب است رهایی” و این که او به احتمال زیاد در زندان است. بسیاری از مردم به یاد می آورد صاحب خلق و خوی بد و ظلم و ستم به حیوانات و Cowie و کیرخم تاسف تا کنون او را ملاقات. Saffery تنها به می گویند که او امیدوار است Maldonado-پاساژ نیست مرگ در زندان است.

بیشتر از “ببر پادشاه”:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im