‘Tiger King’ صفوف به عنوان تلویزیون محبوب ترین نشان می دهد در حال حاضر با توجه به گوجه فرنگی فاسد

Netflix یک ببر داستان است که منگنه شده به زمانه با “ببر پادشاه” مواجه نگردند با بازیگران زندگی واقعی شخصیت های عجیب و غریب و شیطانی تاب طرح.

“ببر داستان” واقعی-جرم سبک docuseries که عرضه 20 مارس در Netflix صفوف به عنوان محبوب ترین تلویزیون فعلی نشان می دهد با توجه به گوجه فرنگی فاسد است. آن 97% منتقد امتیاز و 96 درصد مخاطبان نمره — قرار دادن آن در بالای سایت محبوب تلویزیون نشان می دهد, لیست جلوتر از Netflix بکشد “اوزارک” فصل 3; “ملکه جنوب” فصل 4 و “گناهکار” فصل 3.

و با توجه به Netflix بکشد خود را روزانه رتبه بندی “ببر پادشاه” است که در شماره 1 پربیننده ترین عنوان در ایالات متحده برای ماه مارس 29 در خدمات — هر دو به طور کلی و در میان تلویزیون را نشان می دهد — و شده است در بالا 10 هفته گذشته.

نشان می دهد تا مطمئن شوید که هر کس در فنجان چای. توجه داشته باشید که تصویر به صورت “ببر پادشاه” بسیار متفاوت است بیش از در آمازون IMDb. این مجموعه در حال حاضر دارای محترم متوسط 8.1 (از 10) امتیاز از نزدیک به 5,300 کاربران — اما این به معنی آن نیست حتی در top 250 تلویزیون نشان می دهد در سایت های که متریک.

مربوط به: ‘Tiger King’: چه جو عجیب و غریب, Carole, Baskin و Doc Antle در حال حاضر انجام

در “ببر پادشاه” فیلمساز ریک کیرخم به بررسی جهان از صاحبان گربه — محور در جو عجیب و غریب مالک یک اوکلاهما کنار جاده باغ وحش است که یک “mulleted اسلحه toting مرد چند زنه و کشور های غربی خواننده” در Netflix بکشد شرح docuseries. همه چیز به نوبه خود تاریک پس از فعال حیوانی کارول Baskin صاحب یک گربه بزرگ محراب در تلاش برای تعطیل کردن این گربه پرورش دهندگان منجر به جو عجیب و غریب بازداشت در ارتباط با قتل-برای-استخدام طرح.

در بررسی از “ببر پادشاه” انواع منتقد کارولین Framke به نام هفت-قسمت سری محدود “کثیف و در عین حال قانع کننده است.”

“برای کسانی که عشق Netflix خاص طعم واقعی جرم و جنایت و docuseries که به شدت بستگی به وحشی شخصیت و اعتیاد آور قدم زدن در جهت حفظ couchbound مخاطبان سرگرم ‘Tiger King’ بدون شک ابتدا خاص خارش” Framke نوشت.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>