‘Tiger King’: که در آن هر کس در این سری است که در حال حاضر

مانند یواشکی ببر بالشتک از طریق جنگل هیچ کس را دیدم Netflix بکشد “ببر پادشاه” در حال آمدن است. هنگامی که کلمه شروع به گسترش به خانه نشین بینندگان گرسنه برای یک جاذب قرنطینه سازمان دیده بان آن را خیلی دیر به سازمان ملل متحد-دیدن مشکوک شرایط حیوانات نگهداری می شدند و طعم مشکوک در خالکوبی از تقریبا همه درگیر. نیلسن گفت که بیش از 34 میلیون نفر به تماشای این مجموعه در 10 روز اول — بیش از فصل 2 از “غریبه همه چیز” و تقریبا به عنوان بسیاری از بینندگان به عنوان “غریبه همه چیز” فصل 3.

این بود که بیشتر در توییتی-در مورد نشان می دهد در کشور هفته پس از آن بیرون آمد با افراد مشهور مانند Chrissy Teigen, کیم کارداشیان و جارد لتو وزن در. موجی از الگوهای رفتاری به دنبال پس از اعلام یک aftershow توسط Joel McHale و TMZ را “ببر پادشاه: واقعا چه رفت پایین؟” ،

در زمان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود goaded به گفته او “نگاه کنید به” عفو جو عجیب و غریب “ببر شاه” بود بصورتی پایدار و محکم سیمانی به آگاهی عمومی به عنوان اولین پدیده فرهنگ پاپ از coronavirus عصر.

اگر شما بیش از حد می تواند به توقف فکر کردن در مورد جو کارول و Doc و شرکت در اینجا یک به روز رسانی در آنچه که آنها تا به حال حاضر و چه پیگیری نشان می دهد را نشان داده است.

جان Finlay: جو شوهر سابق بود که همچنین داشتن روابط با چندین زن در پارک حیوانات به پایان رسید خود را به “ازدواج” با جو عجیب و غریب در سال 2014 و می گوید او هرگز از نظر قانونی ازدواج. او از آن زمان تا به حال دندان های خود را ثابت و در حال کار به عنوان یک جوشکار و زندگی با او نامزد Stormey. او شروع به یک Facebook صفحه برای مقابله با آنچه که او را دوست ندارم در مورد “ببر پادشاه” سری. (او است که به ویژه بخار است که فیلمسازان را انتخاب و به او نشان می دهد جدید خود را با دندان.)

چیزهایی که شما نمی دانید در مورد جان: پس از جو تا به حال جان دستگیر شده برای حمله, در نتیجه پایان دادن به رابطه خود او بازگشت و مدتی بعد به مدیریت جو صفری نوار پایین جاده از باغ وحش و جان کمک کرد جو زمانی که او پریشان پس از اتفاقی تیراندازی مرگ خود, دیگر, شوهر, تراویس مالدونادو. Finlay گفت مختلفی که انجام می دهند نشان می دهد “یک درمان چیزی که برای من” از آنجا که وجود دارد “بسیاری از مقید کردن خشم, خشم, هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید.”

کارول Baskin: جو عجیب و غریب رئیس nemesis, Carole, Baskin با انتشار بیانیه ای پس از “ببر پادشاه” برای اولین بار خواستار آن “شهوت پرست و پر شور است.” طولانی بیانیه می رود به رد این سری اشاره است که او ممکن است شده اند درگیر در مرگ شوهرش همین Lewis که بدون هیچ ردی ناپدید شد. (خانواده تنها یک چرخ گوشت او می گوید: در حالی که Netflix doc نشان داد یک عکس از یک مقدار بزرگتر از یک است که می تواند بیشتر معتبر زمین تا لوئیس.) در حال حاضر 58 او همچنان به زندگی با شوهر سوم خود را Howard, Baskin در گربه بزرگ نجات مرکز در نزدیکی تامپا فلوریدا., و طرفداران به توقف پرورش گربه های بزرگ و نگه داشتن آنها را در اسارت. این مرکز در حال حاضر بسته به علت coronavirus اما شما می توانید ببینید گربه ها در Instagram.

چیزهایی که شما نمی دانید در مورد کارول: او ازدواج کردم برای اولین بار زمانی که او فقط 17 و تا به حال یک دختر جیمی که همچنین با این نسخهها کار در بزرگ گربه نجات.

آنچه در مورد همین Lewis? پس این نشان می دهد برای اولین بار منتشر شد, Hillsborough County Sheriff چاد Chronister آغاز شده است به دنبال او ناپدید شدن Baskin را شوهر سابق همین Lewis. Chronister گفته TMZ او فکر می کند بیش از یک نفر بود به احتمال زیاد درگیر و به این امید که کسی “می خواهد به در آمده و این خاموش قفسه سینه خود را.” لوئیس’ وکیل یوسف فریتز گفته TMZ که او فکر می کند برخی از وضوح پدیدار خواهد شد در محل Baskin و او معتقد است که از منابع “هستند و مردم کوچه و خیابان.”

Bhagavan “Doc” Antle: Doc Antle صاحب موسسه به شدت در معرض خطر انقراض و گونه های نادر (T. I. G. E. R. S.) از Myrtle Beach, South Carolina, با انتشار بیانیه ای گفت که او “نا امید” در این مجموعه و متهم کنندگان از پرداخت کنندگان است. صفری است که در حال حاضر بسته به علت coronavirus بحران است. دو تا از Antle کودکان Kody و Tawny, کار در موسسه.

چه شما نمی دانید در مورد Doc Antle: 60 سال, سابق حیوانات مربی که نام آنها در واقع به نظر می رسد Mahamayavi Bhagavan Antle (Bhagavan به معنی “پروردگار” در هندی) هر چند او به نام کوین در مدرسه می گوید: او آموزش دیده به عنوان یک دکتر در چین است.

Antle همچنان به اصرار خود تسهیلات پایبند به استانداردهای بالا از رفاه حیوانات است و او ندارد “حرمسرا” اما صرفا دارای بیش از یک دوست در یک زمان. کارولینای جنوبی بزرگ گربه عاشق در دست بررسی است و توسط چندین سازمان برای جنایات اطراف غیر قانونی حمل و نقل و فروش گونه های عجیب و غریب با توجه به TMZ.

ریک کیرخم: تولید کننده بود که تیراندازی جو عجیب و غریب, واقعیت تلویزیون سری وب آغاز شده به عنوان یک خبرنگار جرم و جنایت و شروع به سیگار کشیدن ترک در حالی که ظاهر می شود در “داخل Edition.” او در حال حاضر زندگی در بدو نروژ که در آن او اعیاد در گوزن های شمالی خورش با همسر جدید خود را و در حال کار بر روی یک پروژه مستند در مورد یک مرد با یک بازی هیجان انگیز دو زندگی خود را با توجه به Facebook post.

چیزهایی که شما نمی دانید در مورد ریک کیرخم: پس از تمام فیلم های خود را از جو عجیب و غریب شاخه های سوخته شده در آتش سوزی مشکوک در باغ وحش او به شیکاگو نقل مکان کرد که در آن خانه خود را تصادفا سوزانده فقط شش ماه بعد با توجه به New York Magazine مقاله توسط رابرت مور.

جو عجیب و غریب: مرکزی, شخصیت, ببر پادشاه خود جو Maldonado-عبور (né Schreibvogel) بود خدمت به 22 سال حبس در اوکلاهما را Grady زندان شهرستان پس از محکوم به 17 فقره سوء استفاده از حیوانات و دو فقره قتل-برای-استخدام. او به تازگی نقل مکان به تگزاس زندان جایی که او در قرنطینه; اما او نه قرارداد coronavirus.

اما زندانی را متوقف نکردم 57-ساله سابق باغ وحش مالک از پر کردن $94 million طرح دعوی در دادگاه در 17 مارس (سه روز قبل از این سریال کاهش یافته است) در برابر دولت فدرال و Jeff Lowe که بیش از G. W. باغ وحش از جو. با توجه به رولینگ استون او ادعا که دولت منجر به مرگ مادر خود را و که لاو ارائه اظهارات نادرست به فدرال.

چیزهایی که شما نمی دانید در مورد جو: هر چند او به نظر می رسد در تعدادی از کشور, موسیقی فیلم, او در واقع لب همگام سازی موسیقی از کلینتون جانسون گروه است. با توجه به مور جو با استفاده از چوب زیر بغل به عنوان یک نتیجه از یک تصادف در سال 1985 که در آن او می گوید که او در اقدام به خودکشی است.

همانطور که برای برخی از دیگران در این سری Kelci Safferyکه از دست رفته بخشی از یک بازو و بازگشت به کار بلافاصله پس از ترجیح به نام Saff و با استفاده از او/او ضمایر. هاوایی بومی گزارش شده است که هنوز هم مشغول به کار در باغ وحش. در aftershow, Saffery شوخی که Brandon Baker یا Ken Jeong می تواند او را اگر وجود دارد یک “ببر پادشاه” فیلم است.

Jeff Lowe است که هنوز هم در حال اجرا بیشتر Wynnewood وحش و هنوز هم با همسرش لورن که تا به حال حداقل یک دختر پس سریال فیلم برداری شده است. او برنامه ریزی برای باز کردن یک باغ وحش جدید در اوکلاهما به امید شروع تازه است. لاو یکی از چندین “ببر پادشاه” افراد همراه با Saffery, Antle, Finlay, جو عجیب و غریب کنونی شوهر دیلون گذشت جیمز Garretson و جاشوا شماره گیری که در دسترس هستند برای ارسال Cameo ویدئوها به طرفداران برای قیمت های مختلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر