ببر تجمع در اطراف Brennan, Roos مربی می گوید او هنوز هم یک ستاره


ریچموند را “پیچیده خود را با اسلحه” در اطراف AFLW ستاره کتی برنان به عنوان گسترش جانبی معاملات با 0-3 شروع فصل.

برنان به حال درجه یک در حال اجرا هدف و 14 اموال در کنار او را 56-نقطه ریزش به نخست وزیری فانتزی شمال ملبورن در IKON پارک در روز یکشنبه به عنوان مربی تام هانتر دوباره نقل مکان کرد او بین کلید های جلو و هافبک نقش.

Ambushed by the Roos: Tigers Katie Brennan (centre) and Monique Conti (right) leave the ground after a disappointing loss to North Melbourne.

کمین توسط Roos: ببر کتی برنان (مرکز) و مونیک کونتی (راست) ترک زمین بعد از ناامید کننده از دست دادن به شمال ملبورن.اعتبار:گتی ایماژ

ببر مردانه مربی Damian هردویکک و فوتبال عملکرد مدیر تیم لیوینگستون هر دو رسیده به برنان در حالی که لیوینگستون و مشاور ارشد نیل Balme صرف یکشنبه در مربیان جعبه.

برنان خروجی و اقدامات او در این زمینه شده است موضوع انتقاد به عنوان طرف معامله با نصب صدمه لیست و اجتناب ناپذیر مبارزات با اینکه یک سال اول سمت.

تبلیغات

ببر مربی تام شکارچی گفت: Brennan ایستاده بود تا به منتقدان با حمایت از باشگاه است.

“قطعا آن را دشوار است هفته اما ما با قرار دادن اسلحه ما در اطراف کتی داخلی در شرایط دختران و کارکنان و همچنین گسترده تر پایی باشگاه به عنوان Dimma لمس پایه با او Livo لمس پایه با – ما می خواهیم او را به خوبی احساس پشتیبانی” شکارچی گفت.

Staying positive: Katie Brennan and the Richmond AFLW mascots run through the banner before the start of the game against the Kangaroos at Ikon Park in Melbourne.

اقامت مثبت: کتی برنان و ریچموند AFLW کثافت اجرا از طریق بنر قبل از شروع بازی مقابل کانگوروها در Ikon پارک در ملبورن.اعتبار:گتی ایماژ

“من فکر می کردم او با بازی نقش خود را امروز, تا به حال کمی بیشتر فرصت برای رفتن به جلو و تاثیر وجود دارد من فکر کردم ما تا به حال تعادل به عنوان یک هافبک و رو به جلو است.”

شکارچی گفت: Brennan شد به طور منظم در اطراف باشگاه و کار با مربیان از هر دو تیم.

“کتی است که همیشه در اطراف باشگاه طوری است روابط خود را با همه در بخش” شکارچی گفت.

“این یک پایی اداره می کند که هر دو مردان و زنان. آن را تنها نهاد.”

برنان در حرکت رو به جلو و هافبک نقش این فصل و شکارچی گفت که تعادل بود و هنوز در حال تعریف شده است.

“ما می خواهیم به حمایت های خود را از طریق هافبک ما می دانیم که او یک بازیکن با کیفیت در اطراف فوتبال بنابراین ما به او از هر فرصتی برای موفقیت وجود دارد اما همچنین تعادل است که با نقش تا به جلو و یا در بال” شکارچی گفت.

شمال ملبورن مربی اسکات Gowans گفت: طرف تا به حال توجه ویژه ای به نظام قبل از بازی به عنوان او انتظار می رود او را به آسانسور.

Gowans به یاد می آورد برنان بازی هر دو هافبک و رو به جلو نقش در VFL سطح قبل از اتخاذ یک حمله بیشتر نقش در طول زمان خود را در AFLW.

“ما ذکر آن را قبل از بازی از تجربه من با کتی برنان من فوق العاده نگران” Gowans گفت.

“من شده است در پایان چند کتی برنان thrashings در طول سال بنابراین ما ذکر آن در نظر مطمئن شوید او سرنشین دار تا اجازه دادن به او را به برخی از در حال اجرا زنجیره ای از پایی و دو تا اموال.

“از بودن در فوتبال عاشق من امیدوارم که او به یاد می آورد او یک سوپراستار و آن را به نوبه خود برای او در برخی از صحنه است.”

در این سوال ریچموند عدم برنده تا کنون شکارچی گفت: Balme و لیوینگستون دیدم شباهت در راه ببر بازسازی مردان خود را ،

“لیوینگستون نشسته در جعبه ما امروز و من تا به حال گپ زدن با او و خوشبو و او به من یادآوری چگونه آن را نگاه کرد در سال 2010 زمانی که آنها تا به حال اولین پیروزی خود در دور نه یا 10,” شکارچی گفت.

“Livo این است که به دنبال آن و با توجه به شباهت های بین آنها چگونه انجام کارهایی بودند و ما در حال انجام همه چیز. ما می خواهم برای به دست آوردن یک پیروزی در این فصل به عنوان دور 10 برای ما ممکن است فصل آینده است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>