‘Tigertail’ مدیر آلن یانگ شکسته شدن دو کلید صحنه سال و قاره ها از هم جدا

برای خود ویژگی کارگردان اولین آلن یانگ تصمیم به نگاه نزدیک به خانه. بر اساس یانگ خانواده خود را از تجربه “Tigertail” است که در گذشته و در حال حاضر و به بررسی زندگی بازنشسته تایوانی مهاجر پین-Jui (Tzi Ma). ما با او به عنوان یک کودک و تماشای او را تبدیل به یک مرد جوان (با بازی هنگ-Chi Lee) که می افتد در عشق با یک دوران کودکی, دوست, دوست یوان (Kunjue Li). او در نهایت برگ و تایوان پشت شروع یک زندگی جدید در آمریکا با همسر او به سختی می داند.

در شکستن دو تا از فیلم صحنه برای انواعیانگ تصمیم به تمرکز در اوایل لحظه ای که جوان پین-Jui است که در تاریخ با عشق واقعی خود را در یک بار. بعد صحنه را نشان می دهد پین-Jui به عنوان یک تلاش برای اتصال با رشد دختر آنجلا (کریستین Ko).

صحنه رقص (گذشته)

این اولین بار است که نگاه ما به دوستداران جوان از دوران کودکی و ما پرش به سمت راست به جایی که آنها یک زن و شوهر. من فکر کردم که abruptness نوعی فضیلت است. ما دیده ایم او به عنوان یک مرد مسن تر و آن را به یک تغییر چشمگیر را به ببینید که چه کسی او را به عنوان یک مرد جوان است. من فکر کردم در مورد پدر خود من; من شنیده شایعات او partied و او مورخ و آن چیزی است که شما هرگز فکر می کنم در مورد با پدر و مادر خود را.

محل و نگاه: ما می خواستیم به شلیک گذشته در 16mm و آن را متمایز از حال حاضر آن را احساس رنگارنگ و اشباع و رویا تقریبا. برای محل امی ویلیامز ما تولید, طراح و من رفت و بیش از بسیاری از عکس های مرجع. آن نیاز به یک, جالب, زیبا, سرد, پرنیان در حالی که در همان زمان ساخت آن را به نظر می رسد مانند آن را در یک شهر بزرگ یا یک باشگاه مجلل. هیچ یک از مکان های ما بازدید به نظر می رسید کاملا درست است. بنابراین حقیقت این است که ما با استفاده از لابی مانند یک سوخته هتل در روستایی در تایوان است. فقط یک اتاق خالی آنها ساخته شده از ابتدا.

این لباس می گوید داستان خاص خود را دارد. یون می آید از یک ثروتمندتر خانواده; او یک لباس زیبا که اولگا میل ما طراح صحنه و لباس, طراحی الگو برای. یون بسیار رنگارنگ است و نشان دهنده حافظه از جوانان خود را. او با پوشیدن یک بسیار ساده و سفید تی شرت, نمایندگی خود را فروتن ریشه.

استفراغ کردن, جوان, Pin-Jui: Hong-چی لی بود چنین کشف. من در اصل می خواستم یک ستاره فیلم کسی که فوق العاده جذاب و پرشور و جذاب است.

در تایوان آنها لازم نیست که مرتب کردن بر اساس همان فرایند ریخته گری ما در اینجا انجام دهید. من در طول پرواز و ملاقات بسیاری از بازیگران در فرد و پروتکل به صحبت کردن با آنها به صورت کمی و اگر شما اعتصاب یک رابطه دوستانه با آنها را به شما از آنها بخواهید اگر آن را OK به خواندن خطوط با آنها. این چیزی است که من با هنگ-چی. ما امتحان این صحنه رقص.

و او وحشتناک بود. [می خندد] من می دانستم که وجود دارد چیزی در مورد او من را دوست داشت رفت با دل و روده من و بازیگران او را به هر حال. صحنه اول ما ضربه او پس از اولین نگاهی به اولین تبلیغ توماس Fatone تکیه بیش و گفت: “من صحبت نمی کنم یک کلمه از ماندارین ولی آن باور نکردنی است.” او که ستاره با کیفیت.

در پایان از شلیک ما در حال قرار دادن شام و او آمد و گفت: “من فقط می خواهم برای معذرت خواهی من می دانم که در استماع من وحشتناک بود. این دلیل است که من انجام داده ام هرگز استماع در زندگی من است.” من گفتم: “شما چگونه خود را برای اولین بار کار؟” او گفت: “من راه رفتن پایین خیابان و یک پسر من را دید و گفت:” هی شما یک نگاه-شما می خواهید در یک فیلم؟'” و او شروع به انجام ،

ناهار صحنه (در حال حاضر)

Pin-Jui صحبت کرده است به همسر سابق خود و او می داند که آنجلا است که با داشتن یک زمان سخت [در زندگی شخصی او] اما او هنوز نمی دانند که شوهرش او را ترک کرده است. او را دعوت به ناهار در یک رستوران.

محل: آن را به ضرب گلوله کشته شد نزدیک به آنجلا آپارتمان در بالای سمت غرب نیویورک. با یک فیلم از این مقیاس شما به طور کلی تیراندازی بزرگ روز و شما در حال تلاش برای جفت صحنه است. بنابراین ما scouted و آن را تا به حال به این خوبی ویندوز و نوع احساس ما می خواستیم — نه خیلی خوب و نه خیلی پایین با نور پشت سر آنها. من همیشه آن را در ذهن من است که ما را شلیک پروفایل از آنها برای نشان دادن جدایی بین دو
از آنها و چگونه آنها در حال اتصال و احساس تنهایی می کنم.

بازیگران: کریستین Ko سزاوار co-نوشتن اعتباری که در مورد صحبت کردن و تمرین صحنه ارسال یک ایمیل به من و گفت: “من فقط احساس می کنم کمی وجود دارد بیشتر حفر ما می توانند انجام دهند این به عنوان رزونانس به عنوان امکان پذیر است.” او آمد تا با چند ایده به آن را نه فقط در مورد شوهرش می روم اما کل تاریخ او را با پدر او. او تا به حال یک پدر تمام زندگی خود را اما نه احساس مانند آن; او هرگز شناخته شده است که چگونه به صحبت کردن با او. آنها همین را بگویم که هر یک از آنها عاشق یکدیگر. همه که بیرون آمد از مکالمات من با کریستین.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر