‘Tigertail’ طراح تولید امی ویلیامز در تجلیل مهاجر صحت

اکثر مردم احتمالا می دانید آلن یانگ اعتبارات از “Parks and Recreation” یا “خوب جای” اما “Tigertail” است که خود را شخصی ترین داستان تاریخ است.

یانگ نوشت و کارگردانی فیلم Netflix بکشد است که به بررسی داستان آسیایی, مهاجرت آمریکا. آن به شرح زیر پین Jui, بازی های برگزار شده توسط Tzi Ma, به عنوان یک مرد جوان در تایوان که حرکت می کند به امریکا در جستجوی یک زندگی بهتر است.

تأمل در گذشته به معنای این فیلم می توان گفت از طریق دو دوره متمایز و نشان دادن پین Jui داستان در تایوان و حال و روز نیویورک با دخترش آنجلا (کریستین Ko).

برای تولید طراح امی ویلیامز کلید برای او بگویید یانگ داستان و معتبر باشد به چه مهاجر دکور شبیه زمانی که ساختمان خود را تنظیم می کند. “من پرسید که چه عناصر آیا شما را از گذشته خود و شما چه پنهان” او می گوید.

فیلمبرداری ویلیامز و خدمه برای اولین بار به نیویورک و بعد از آن به تایوان است.

در تایوان او با شکوه سالن ناهار خوری بود که تبدیل به رستوران گران Yuelu. “آنقدر بزرگ ما را در بسیاری از مجموعه پانسمان عناصر آن را به نظر می رسد کوچکتر” ویلیامز می گوید.

سالن غذاخوری نیز استفاده می شود به عنوان یک پایه برای بعد از آن صحنه هایی که می گیرد در نیویورک رستوران. “ما فریب خورده و تا به حال به فیلم در همان محل به عنوان فلاش بک. به دلیل درگیری های برنامه ریزی ما نمی تواند شلیک کنید که واقعی صحنه در نیویورک بنابراین ما تبدیل شده است که سالن ناهار خوری به 1970s برانکس” ویلیامز نشان می دهد.

کارخانه صحنه های که در آن جوان پین-Jui کار می کند در حالی که زندگی در تایوان به ضرب گلوله کشته شدند در محل Huawei.

“آنچه که آنقدر بزرگ بود که در مورد آلن مادر بزرگ مشغول به کار در این کارخانه می گوید:” ویلیامز. که جزئیات اضافه شده به صحت است که او می خواست برای ایجاد هنگامی که او گفتن داستان تصویری.

یانگ و ویلیامز داده شده بود در حال اجرا رایگان از فضا به این دلیل که صاحبان می خواستم به افتخار یانگ و خانواده اش. برای یک صحنه خاص که در آن پین-Jui مادر بزرگ مجروح در کار ویلیامز تا به حال به از نو خلق کردن یک قطعه قدیمی از ماشین آلات. “این بسیار خطرناک است به استفاده از یک واقعی, بنابراین ما ساخته شده این قدیمی و کثیف ماشین خاص که صحنه,” او می گوید.

چرا که این فیلم تا به حال دو دوره متمایز ویلیامز خودش را تحقیق ادوارد یانگ فیلم و هلن لویت عکس کمک کرد که او را تحت تاثیر قرار پالت تلفظ رنگهای قرمز و سبز. او می گوید: “ما می خواستیم به یک مقدار زیادی از زندگی و زیبایی به تایوان داستان چون او را جوان و وجود دارد خوشبینی است.”

ویلیامز نیز تا به حال لوکس از ایجاد برای هر دو فیلم و دیجیتال. یانگ شات فوق العاده 16mm برای flashback بخش فیلم و دیجیتال برای این روز در حال حاضر. “گاهی اوقات آن را دشوار است به صورت دیجیتال برای گرفتن یک سفید و یا حتی به یک دیوار سفید می گوید:” ویلیامز. “زمانی که من متوجه ما شدند تیراندازی در سوپر 16, من می دانستم که من مجبور به محدود کردن خودم. فیلم باز می شود تا جهان است.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>