Infinite ستاره نقد و ماوریک بیکر ثبت نام با عکس های استودیو

نقد و ماوریک بیکر, نوجوان, برادر دیجیتال اثرگذارندهها و نوازندگان با موارد زیر در Infinite کوتاه-تصویری برنامه اجتماعی باید امضا شده با شرکت مدیریت عکس Studios که استعداد فهرست همچنین شامل Lele Pons.

متولد و بزرگ شده در Henryetta, Okla., بیکر برادران اجرای مشترک Infinite حساب (با 7 میلیون ع) که در آن آنها ارسال کمدی, lip-sync و رقص با هم فیلم. هر اول تاسیس خود را در فرد Infinite حساب: پول نقد (که در نوبت های 17 ماه آینده) به 14.6 میلیون پیروان و ماوریک (19 سال) به 12.1 میلیون.

نقد و ماوریک در سال 2018 منتشر شد اصلی آهنگ “راه شما حرکت می کند” و این دو فقط اعلام کرد 18 شهر در ایالات متحده زندگی می کنند, تور, مجموعه برای اجرای این تابستان از ژوئن 27-Aug. 1. برادران همچنین فروش یک خط از محصولات از جمله plushies از خود.

با توجه به عکس Studios, با علاوه بر این از نقد و ماوریک بیکر, عکس کانال های Infinite را در ترکیب پس از بیش از 55 میلیون نفر است.

“با خود طنز, خلاقیت و درایو آنها را تبدیل به دو تا از بزرگترین سازندگان در Infinite” گفت: جان شهیدی مدیر عامل شرکت عکس Studios که شرکت تاسیس شرکت با برادرش سام شهیدی. “من لذت بردن از داشتن جلسات خلاق با هر دو برادران است. آنها نه تنها خلاق اما همچنین آمده از یک خانواده بزرگ پس از آن باعث می شود کار کردن با آنها خیلی بیشتر سرگرم کننده و الهام بخش است. آنها مرا به یاد برادر من سام و خودم.”

محبوب ترین ها در انواع

عکس های استودیو را مدیریت پول نقد و ماوریک بیکر برای کمک به آنها با استفاده از مخاطبان خود را به رشد در سیستم عامل های دیگر از جمله یوتیوب (که در آن آنها در حال حاضر 1 میلیون و مشترکان به صورت مشترک خود را کانال) و همچنین توسعه یک پادکست و موسیقی خود را استخدام. استراتژی, استراتژی, شبیه به یکی از این شرکت گرفته شده با کمدین و خواننده Lele پونز که سال گذشته امضا یک قرارداد با Spotify در برای یک واقعیت نشان می دهد پادکست.

در علاوه بر این به Lele پونز, L. A. مبتنی بر عکس Studios همچنین مدیریت دیجیتال دیگر سازندگان و اثرگذارندهها از جمله Juanpa Zurita رودی مانکوسو انور Jibawi بی دست و پا عروسک Delaney گلیزر و هانا جوراب زنانه ساقه بلند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>