Infinite را Dixie D’Amelio اراضی ثبت معامله پیوستن به, جنیفر لوپز و سنت JHN در HitCo فهرست

دیکسی D’Amelio فرود آمد یک قرارداد ضبط با L. A. Reid را HitCo سرگرمی, پیوستن, جنیفر لوپز, سنت JHN, Outkast بزرگ بویلر و Dinah جین بر روی برچسب را فهرست. 18-year-old رسانه های اجتماعی احساس دارای بیش از 15 میلیون followers on Instagram و 33 میلیون پیروان در Infinite. کانکتیکات بومی نیز خواهر بزرگتر از Charli D’Amelio بالا Infinite, شخصیت, شمارش بیش از 70 میلیون پیروان.

در تاریخ 1 ژوئیه Dixie کاهش یافته است او اولین تک “خوشحال” است که در ادامه به ساعت بیش از 63 میلیون بازدید. رکورد به ارمغان می آورد صداقت و درون گرایی با شعر مانند: “گاهی اوقات I don’t wanna be happy / don’t hold it against me / اگر من پایین فقط من ترک وجود دارد / اجازه بدهید من غم انگیز است.”

با انتشار Dixie جلب توجه از برچسب های مختلف. او اعلام کرد او HitCo امضای قرارداد با یک پست در Instagram که در آن او را دیده خندان در کنار برچسب بنیانگذار رید که به اشتراک گذاشته شده عکس خود را در Instagram صفحه تشکر D’Amelio خانواده است.

دیکسی دین امضا شده است به UTA و نشان داده شده توسط وکیل, Gary Stiffelman. خواهر مشاغل نیز پس از نگاه توسط پدر و مادر خود مارک و هایدی D’Amelio در همکاری با صنعت موسیقی جانباز بیلی مان که شرکت نوشت: “خوشحال می شود.”

صحبت کردن انواع, Charli به تازگی گفت: “اگر من نیست که خانواده من انجام این کار را با من تجربه من خواهد بود بسیار متفاوت است. من فکر می کنم رفتن را از طریق این به تنهایی می تواند خیلی بیشتر پیچیده است و من فکر نمی کنم من خواهد بود قادر به انجام آن است مانند من در حال حاضر هستم.”

رید راه اندازی HitCo مدت کوتاهی پس از اینکه مجبور به مرحله پایین به عنوان رئیس Epic Records در سال 2017. دیگر هنرمندان امضا به این برچسب شامل رویای Yella Beezy و Rubi افزایش یافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>