انگلیسی, بازیگر و کمدین تیم بروک تیلور ستاره محبوب BBC سری “موضوعات” درگذشت از coronavirus در 79.

این بازیگر عامل تایید به انواع مختلفی که بروک تیلور درگذشت, اوایل روز شنبه از ویروس.

بروک تیلور حرفه ای در کمدی شروع شد و در دانشگاه کمبریج جایی که او بخشی از مشهور Footlights باشگاه — یک گفتوگو برای چنین کمدی استعداد به عنوان John Cleese, Stephen Fry and Emma Thompson — قبل از حرکت به رادیو در پخش عمومی BBC که در آن خود را نشان می دهد شامل, کمدی, برنامه “من متاسفم من که دوباره خواندن.” او برای اولین بار به دادگاه تجدید نظر در پانل نشان می دهد “من با عرض پوزش من یک سرنخ” در سال 1972 و در ادامه به حضور منظم در برنامه.

انتقال خود را به تلویزیون از جمله برجسته به عنوان “در آخرین سال 1948 نشان می دهد که” او یک نویسنده-بازیگر در کنار Cleese و همچنین به عنوان مجموعه کمدی “مارتی” و “گسترش ذهن خود را.”

او break-out با موفقیت و با این حال با بی بی سی دو سریال “موضوعات” که زد از سال 1970 تا 1982 — پایان اجرای آن با یک سال آخر چه شد ITV — و ستاره دار بروک تیلور و همکار کمدین گریم باغ و بیل Oddie بودند که وظیفه انجام “هر چیزی” در نتیجه یک آرایه از antics که در ترکیب کمدی بزن و بکوب طرح و کمدی موقعیت در سراسر نشان می دهد.

“موضوعات” بود و در میان برای اولین بار در انگلستان به استفاده از stop-motion تکنیک در عمل زندگی می کنند فرمت.

اخیرا بروک تیلور میزبانی شرکت کانال 4 روز بازی نشان می دهد “ضرب و شتم ملت” با گریم باغ. نهایی خود را تلویزیون اعتباری بود و یک قسمت از بی بی سی یک پزشکی صابون “پزشکان” در سال 2015.

بروک تیلور منصوب شد افسر منظور از امپراتوری بریتانیا (OBE) در طول ملکه 2011 تولد افتخارات برای خدمات به سرگرمی است.

بروک تیلور جان سالم به در با همسر کریستین Weadon و دو پسر بن و ادوارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر