Tim McGraw اعلام بازگشت به ماشین بزرگ در کشور رادیو سمینار تعجب

Tim McGraw اعلام کرد که بازگشت خود را به ماشین بزرگ در ظاهر در یک کشور رادیو سمینار ناهار که به میزبانی برچسب گروه جمعه در نشویل.

“آه, تیم من به شما از دست رفته!” deadpanned یک بشاش اسکات Borchetta بزرگ, ماشین, بنیانگذار, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت به عنوان McGraw ظهور از پشت پرده.

“من از دست رفته شما بیش از حد!” retorted McGraw. “بدیهی است!”

“ما تا به حال چنین بزرگ هم اجرا می شود و من خیلی افتخار ما به بازگشت پس از این کار دوباره” Borchetta گفت: 1,000-به علاوه جمعیت از رادیو برنامه نویسان و شخصیت (دیدن ویدئو زیر را ببینید). “انرژی فقط شگفت انگیز بوده است. آهنگ های جدید باور نکردنی است. تیم من را دوست دارد تیم خود را. من نمی توانم به شما بگویم. این نگاه — این واقعی است,” او گفت: “ارسال با مشت خود را در هوا. “من خیلی افتخار می کنم به شما پشت در خانواده مرد است.”

“خوب, با تشکر از شما مرد گفت:” McGraw. “منظورم این است که من اسکات و رفتن به یک راه طولانی است. ما به بازگشت 25 سال در این کسب و کار. پدر خود را امضا من برای جلوگیری از ثبت یک مدت زمان طولانی پیش, بنابراین من جایگاه ویژه ای در قلب من برای Borchetta خانواده است. پس از آن خوب به پشت با اسکات. من می دانم که ما مقدار زیادی از کار را به انجام, و ما می توانیم انجام این کار است.”

به نظر می رسد قدیمی-صفحه اصلی هفته در نشویل. پنج شنبه, Reba مک انتیر اعلام کرد او می روم بزرگ ماشین برای رفتن به قبلی برچسب MCA Nashville در یک گروه موسیقی جهانی Nashville, ویترین.

McGraw به حال اخیرا گرفته شده است یک مسیر انحرافی را طی به Sony موسیقی برای چندین سال در یک معامله است که او را دیدم انتشار یک دوئت پروژه با ایمان هیل اما هیچ آلبوم انفرادی خود را. McGraw تا به حال به فروش می رسد آمدن آلبوم به عنوان یک بسته نرم افزاری با بلیط برای تور آینده خود پس از آن به نظر می رسید به احتمال زیاد او تا به حال یک آلبوم تقریبا به پایان رسید را می توانید هنگامی که خبر شکست که این کشور سوپراستار شکستن بود با سونی.

McGraw امضا شده با ماشین در سال 2012 پس از یک کار طولانی و موفق اما بسیار پر سر و صدا حرفه ای با محدود کردن سوابق. این همکاری منجر به چهار شماره 1 تک اخیرا 2016 را “فروتن و مهربان است.” در سال 2017, او و همسرش هیل اعلام کرد یک مشترک جدید مقابله با Sony موسیقی نشویل. اما علاوه بر این آلبوم duets قرارداد هرگز منجر به انفرادی هر موسیقی از مک به جز دو فروتنی انجام مجرد. معلوم نیست که آیا این دو آهنگ خواهد شد در اولین آلبوم خود را به عنوان یک ماشین بزرگ هنرمند. هیچ تاریخ عرضه ای برای مک/ماشین بزرگ سرگیری اعلام شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>