به افزایش صنعتی یوگی دولت برای راه اندازی ‘سرمایه گذاری’

هدف قرار به آمار تریلیون دلار اقتصاد خوانده شده را علامت توسط 2024, اوتار پرادش برنامه ریزی برای راه اندازی یک جناح خاص برای جذب سرمایه گذاری خصوصی و شتاب صنعتی در دولت است.

‘سرمایه گذاری’ تکرار خواهد شد سرمایه گذاری توسعه مدل های سرمایه گذاری هند و iNDEXb عملکرد در مرکز و گجرات بود.

“ما در روند راه اندازی چیزی شبیه به سرمایه گذاری هند است. پیشنهاد این است که در بحث های جدی و امیدوارم وزیر را به یک تماس در این راستا” تا MSME و توسعه صادرات وزیر Sidharth نات سینگ گفت: استاندارد کسب و کار در اینجا.

او گفت: در حالی که سرمایه گذاری خواهد بود موظف به جذب تازه سرمایه گذاری دولت موجود صنعت رابط Udyog Bandhu را نگاه پس از خوشحالی خود از این طرح های سرمایه گذاری.

“هر دو این سازمان ها باید وظیفه خاص خود را قطع. سرمایه گذاری خواهد شد و در واقع کار در الگوی iNDEXb گجرات” او اشاره کرد.

ISO 9001-2015 گواهی سازمان, صنعتی, فرمت, دفتر – محبوب شناخته شده به عنوان iNDEXTb – نهاد تنظیم توسط گجرات دولت با هدف تسریع دولت در توسعه صنعتی. این عمل به عنوان یک نقطه تماس برای کارآفرینان برای ایجاد صنعتی سرمایه گذاری. علاوه بر این دفتر تسهیل گجرات صنایع بخش در تبلیغ صنعتی تبلیغاتی سیاست های جذب سرمایه گذاری صنعتی سازماندهی رویدادها, سمینارها و نمایشگاه صنعتی و غیره.

از آنجا یوگی Adityanath دولت نیز برنامه ریزی برای میزبان ‘سرمایه گذاران جهانی در اجلاس سران’ در اکتبر-نوامبر سال 2020 به موقعیت به عنوان یک سرمایه گذاری ایده آل مقصد بین المللی نقشه راه برای سرمایه گذاری فرض بیشتر اهمیت است.

علاوه بر این دولت نیز فروش سخت دفاع از خود در تولید را در دستور کار خود به خصوص در زمینه آینده مگا تا دفاع راهرو و امضای یادداشت تفاهم (MoU) به ارزش 50,000 تومان کرور روپیه با دفاع کنندگان در به تازگی به این نتیجه رسیدند DefExpo 2020 در لکنو.

پیش از این اجلاس جهانی بود آزمایشی ثابت برای فوریه سال 2020 دولت تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن نشان می دهد با توجه به DefExpo در فوریه 5-8, 2020, که در آن بیش از 200 تفاهم نامه امضا شد.

در اجرا تا اجلاس جهانی دولت برنامه ای برای سازماندهی roadshows در تمام عمده صنعتی سازمان ملل مي باشد. ایالات متحده آمریکا, انگلستان, روسیه, امارات متحده عربی, هلند, چین, کانادا, فرانسه و غیره.

به گفته منابع دولت چشم دوخته اند و برای جلب سرمایه گذاری های پیشنهادی به لحن تومان 10 تریلیون در اجلاس جهانی. “ما خواهد بود بدیهی است که به دنبال جذب حداکثر مشارکت سرمایه گذاران و صنایع ما در اجلاس جهانی” تا توسعه صنعتی وزیر Satish Mahana پیشتر گفته.

در تا سرمایه گذاران در اجلاس سران در ماه فوریه 2018 دولت امضا کرده بود MoUs تومان ارزش 4.68 تریلیون مختلف دولتی و شرکت های بخش خصوصی که بنیاد صنعتی و پروژه های زیربنایی در مجموع بیش از Rs 1.25 تریلیون دلار در حال حاضر گذاشته شده است در حالی که پروژه های دیگر گفته می شود در این خط لوله در سراسر بخش های مختلف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>