‘To Kill A Mockingbird’ برادوی عملکرد بازدید Madison Square Garden, ویژگی های, شهردار, بیل د Blasio و اسپایک لی

برای بسیاری از وسط و بالا دانش آموزان, “کشتن مرغ مقلد” توسط هارپر لی شده است سنگ بنای خود را ادبی آموزش و پرورش است. و در حال حاضر آمار مرحله نسخه ساخته شده حرکت از برادوی مرحله به باغ میدان مدیسون برای بسته بندی سالن از نیویورک دانش آموزان در روز چهارشنبه.

حدود 18,000 کنندگان جوان همراه با معلمان خود و chaperones در باغ جمع شده بودند و بسیاری از آنها را به دیدن اولین برادوی نشان می دهد. این رویداد نقطه عطفی علائم اولین بار است که یک برادوی بازی انجام شده در محل و در حال حاضر بیشتر با حضور در واحد اجرای یک بازی در یک دنیای تئاتر است.

شهردار بیل د Blasio و بانوی اول Chirlane McCray آمد برای این مناسبت همراه با اسپایک لی فیلمساز که در سخنرانی های خود که تشویق دانش آموزان برای رسیدن به رویاهای خود و بر این باورند که آنها می توانید یک تغییر در جامعه است.

“شک نکنید قدرت دبیرستان, دانش آموزان, مدرسه, دانش آموزان, تمام دانش آموزان که در حال حاضر در این شهرستان در این کشور در سراسر جهان در حال تغییر راه مردم فکر می کنم در حال تغییر چه چیزی ممکن است” گفت: De Blasio. “شما در حال تبدیل شدن به صدای وجدان و بیشتر و بیشتر در جامعه ما است. شما باید به خودتان باور برای همه ما برای زنده ماندن در این زمین است.”

لی پس از آن در زمان مرحله اعلام کرد که او یک محصول عمومی نیویورک است و فقط مانند بسیاری از کودکان در مخاطب است. او به نام تولید یک “لحظه تاریخی” و خواست کسانی که در حضور به دقت گوش دادن به کلمات از بازی و به دنبال احساسات خود را.

محبوب ترین ها در انواع

“از 20,000 کودکان و نوجوانان وجود دارد gonna be somebody امروز در اینجا که می گوید: “من می خواهم به یک نمایشنامه نویس’,” او گفت که یک دانشجو در میان جمعیت فریاد زد: “من!”

قبل از نشان دادن آغاز محلی گروه کر سنگ نشاط بخشی تفسیر از “افزایش” توسط Andra روز و حضار دست تکان داد خود را روشن کردن گوشی از طریق ایستد.

عملکرد رهبری اد هریس به عنوان Atticus سهره شد در یک 360 درجه مرحله بر خلاف آن از سنتی تئاتر برادوی. مخاطبان را تشویق می کردند که وکیل سهره ایستاده بود و از بالا, سیاه, مشتری, تام رابینسون به اشتباه متهم از باتری و تجاوز به عنف و gasped در نژادپرست گفت و گو از برخی از شخصیت های دیگر که هدف او به دلیل رنگ پوست خود را.

یک دانش آموز دبیرستانی 18 ساله Brianna Banful از Edward R. Murrow دبیرستان گفت: تنوع که لی, رمان, مجموعه ای در آلاباما در سال 1934 است و کتاب مورد علاقه خود را و سهره های شخصیت های مورد علاقه.

“من خیلی هیجان زده برای دیدن شخصیت های مورد علاقه من به زندگی می آیند,” او گفت:. “من به طور خاص مانند Atticus سهره چقدر قوی است حتی اگر کل کل شهر را می بندد خود را از او فقط برای دفاع از تام رابینسون. من فکر می کنم این واقعیت است که او قادر به رفتن در برابر آن و ایستادن و انجام کار خود را من فکر می کنم که الهام بخش ترین چیز است.”

این رویداد رایگان ترغیب لورا سیب زمینی سرخ کرده, 32, لاگاردیا دبیرستان را نزدیک به 150 نفر از درام دانشجویان به برادوی سازگاری. او گفت که او امیدوار است این عناصر موضوعی از تعصب و نژاد پرستی را جرقه بزرگتر گفتگو با دانش آموزان خود را.

“من فقط فکر کردم این امر می تواند بسیار مهم را به من درام درس و بحث در مورد آن,” او گفت:. “این یک بزرگتر گفتگو در مورد حقوق صاحبان سهام و در مورد مشکلات سیستمیک در کشور ما است. آن را به من قرض بدهید راه خود را به سادگی به مکالمه در حال حاضر.”

“کشتن مرغ مقلد” را در یک تور ملی شروع در ماه اوت است. گرگ کینر را بیش از نقش Atticus سهره با شروع در ماه آوریل است. نشان می دهد نمایشنامه نویس, Aaron Sorkin و اسکات رودین تهیه کننده نیز در آن حضور داشتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>