‘با هم در خانه” تولید کننده مذاکرات فرود رولینگ استونز متحد شبکه های, نادیده گرفتن که سیاسی

شما گاهی اوقات می توانید آنچه شما می خواهید — حتی توجه گرفتن ظاهر توسط جداگانه-اما-ایالات Rolling Stones — هنگامی که شما شهروند جهانی است و به ظاهر هیچ ستاره جهانی بیش از حد بزرگ به نوبه خود “یک جهان: با هم در خانه است.” شنبه شب نخست-زمان نشان می دهد شامل نوبت از همسر اول, Paul McCartney, بیش از حد, به عنوان به خوبی به عنوان در حال حاضر شیدایی-الهام بخش هنرمندان مانند تیلور سویفت, Billie Eilish, Lizzo و متقابلا پناه Shawn Mendes و Camila Cabello.

شهروند جهانی مدیر عامل هیو Evans کشیده است تمام ستاره خیریه پروژه های قبل از جمله سالانه پارک مرکزی گیگابایت, اما هیچ چیز مانند کشیدن هم هشت ساعت برنامه نویسی (دو ساعت نخست-زمان نشان می دهد تلویزیون قبل بود شش ساعت web live-stream) در یک ماده… ما به او اجازه دهید می گویند که چگونه بسیاری از روز. انواع مختلفی صحبت با او بعد از ظهر یکشنبه در مورد انتظار را در یک فرم از سنگ’ آخرین لحظه سهم به علاوه trickiness اقامت در حق تن در میان coronavirus بحران, چگونه آن کار می کرد به, CBS, ABC و NBC دست و احساسات خود را در مورد اخیر سیاسی از سازمان بهداشت جهانی است.

هر کسی که مصاحبه او می داند که او را بیشتر به احتمال زیاد به fanboy بیش از مراقبت های بهداشتی کارگران از او در مورد ستاره های موسیقی پاپ و او با آرنج در دوره های منظم خود را کار می کنند اما حتی یک نیکوکار به عنوان اختصاص داده شده به نگه داشتن چشم خود را بر روی بشردوستانه جایزه به عنوان Evans نمی تواند حاوی شور و شوق خود را در مورد سنگ.

انواع: آیا شما این برنامه قفل شده است و به خوبی به اندازه کافی جلوتر از زمان است که شما احساس اعتماد به نفس آن را می خواهم صاف قایقرانی رفتن در هوا ؟

ایوانز: واقعا صادقانه آن را بسیار سخت برای ایستادن در یک برنامه از این طبیعت در دو هفته و نیم. ما به معنای واقعی کلمه تنها شروع به تولید این دو هفته و نیم پیش. و پس از ویرایش و تمام میکس صدا و گرافیک و همه چیز را به سیم. اما ما را ترک نمی کند خودمان را انتخاب کنید. آن غرق شدن یا شنا کردن. و من بسیار هیجان زده است. من حتی نمی توانید به تماشای بسیاری از آن شب گذشته, از آنجا که ما مشغول به کار بودند تمام شب در اطراف آن است. اما فقط این بیت که من دیدم من پس از نقل مکان داستان قدرتمند از جامعه سلامت کارگران و, چگونه زندگی خود را لمس شد با این بیماری همه گیر و چگونه آنها بوده است در خدمت جامعه تا مجدانه… و آهنگ و هنری و پیام امید از رهبران جهان که یک بخش نیز می باشد. این احساس منسجم که من هیجان زده بود با زمانی که شما در حال تلاش به جلو و با هم بیش از هفت ساعت از برنامه نویسی در دو هفته و نیم از ایستاده شروع.

The Rolling Stones گذشته اعلام کرد در روز جمعه. آنها تعداد به عنوان هنرمند شما مرتب کردن بر اساس از اکثر نگه داشتن نفس خود را برای دیدن اگر آن را می خواهم می آیند ؟

آن را قطعا the Rolling Stones که من در نگه داشتن نفس من برای دلیل که شما را دیدم عملکرد خود را در حدود پنج دقیقه و 12 ثانیه و یا حوالی طوری که نسبتا مناسب و معقول تکه نشان می دهد. و ما فقط تایید نهایی در روز چهارشنبه از قبل. هر روز بود و یک هفته برای ما هفته گذشته. [می خندد.] که قطعا یکی که من زیاد بود… من نمی گویند مضطرب اما فقط بیشتر آگاه است. و هنگامی که دیوید جوزف از UMG و جویس (Smyth) که خود دیرین مدیر زنگ زد و گفت که آنها به طور کامل تایید کرد و به طور کامل در تمام تیم ما بود که خیلی هیجان زده. واقعا وجود دارد تنها یک گروه در جهان به نام Rolling Stones به طوری که افزایش قدرت از آنچه که به دست آورد در حال حاضر با شکوه شب.

آیا شما صبر کنید تا شما در واقع قطعه ای در دست از آنها را اعلام نکردند یا قطعه خود را در می آیند و حتی پس از آن ؟

ما منتظر تا زمانی که ما تا به حال قطعه در دست ما قبل از آن اعلام کرد. از آنجا که ما نمی خواهید برای دریافت جلوتر از خودمان را.

آیا شما در صحبت با مردم در سنگ’ کمپ در مورد آنها چگونه انجام شده است ؟

آنها به من گفت که یک داستان خنده دار در مورد آن, اما من احتمالا نباید آن را دور چون من نمی دانم اگر من مجاز به. من آرزو می کنم من می توانم به شما بگویم اما این اخبار خود را به بگویید. اما لجستیکی من حتی نمی دانم که چگونه آنها آن را کشیده و در زمان فوق العاده با میکس صدای خواننده و در عین حال آنها را از چهار به طور کامل بخش های مختلف کشور بسیار محدود فن آوری است.

آیا شما نگرانی در مورد داشتن یک تناقض از تن با بسیاری از هنرمندان درگیر هر یک خود انتخاب ؟

ما می خواستم به برخی از آنها را جهت فقط در مورد اهنگ, اما شما می دانید که هنرمندان باید این توانایی باید انگشت خود را بر روی نبض از این تمایلات جامعه و بنابراین ما نمی خواهید به بیش از مستقیم-آنچه مردم انجام داد. ما فقط می خواستم به ارائه برخی از اولیه جهت. ما را تشویق برخی هنرمندان نظر خود را جهت. اما من فکر می کنم همه آنها زده یک زمان مناسب که آیا آن را Eddie Vedder عملکرد در اتاق خود بود که به طور کامل دیدنی و پس از حرکت و یا اینکه آیا آن را Lizzo کارایی که من فکر می کردم نفس گیر بود و یا زمانی که سام اسمیت و جان لجند انجام شده با هم… من هم فکر می کنم عملکرد کریستین و ملکه بود که در جریان و همچنین برای شش ساعت (قبل از زمان نخست برنامه تلویزیونی)… ما بدست آنجا بازخورد مثبت در مورد این جریان در سطح جهانی به عنوان ما در مورد پخش.

اضافه کردن شش ساعت از زنده جریان در قبل از دو ساعت تلویزیون شد, گاز گرفتن کردن زیادی.

به نظر می رسد مانند وجود دارد متفاوت جمعیتی که درگیر شده بودند. من فکر می کنم ما تا به حال یک جمعیتی جوان در سراسر جهان تنظیم شده در این جریان نیز به دلیل آن بود که کمی پیش از آن در روز. ما شنیده ام داستان از خانواده ها در سراسر جهان است که در تنظیم شده برای هشت ساعت کامل و یا برخی که در تنظیم شده برای شش ساعت دیجیتال و سپس بچه ها به رختخواب رفت…. به همین دلیل ما می خواستیم به انجام کامل شش (اضافی) ساعت بود چرا که ما فکر آن را واقعا مهم است که مردم در سراسر جهان می تواند بخشی از این است. اگر ما آن را از 8 تا 10:00 p. m. شرقی در آمریکا پس از آن که بدیهی است که در حال حاضر خیلی دیر شده برای مردم در اروپا و در سراسر آفریقا و همچنین به طور بالقوه بسیار زود هنگام برای زمان. و بنابراین من فکر می کنم که قدرت این ترکیب جالب بین دیجیتال و خطی کار می کرد چرا که حتی اگر آنها احساس کمی متفاوت نشان می دهد که آنها احساس آنها خواهر و برادر به یک دیگر. آنها آمدند از همان ارزش-تنظیم حساسیت و نتیجه تلاش برای مطمئن شوید که ما گفتن داستان در مورد قدرتمند برای سلامت جامعه کارگران در حالی که در همان زمان آموزش و اطلاع رسانی به مخاطبان در مورد آنچه می تواند انجام شود برای جلوگیری از COVID-19 و آنچه می تواند انجام شود برای مبارزه و پایان دادن به کوروناویروس.

ما همچنین می خواستم مطمئن شوید که جریان بود و در دسترس همگان در سراسر جهان بیش از 72 ساعت است. و این که چرا بی بی سی برجسته امشب من خیلی مهم بود. به همین دلیل آن را پخش در آلمان در این شب به خوبی و در سراسر اروپا است.

رفتن به لحن کلی: چند هفته پیش هنگامی که روباه را یک موسیقی خاص وجود دارد برخی از انتقاد که برخی از اجراهای بودند بیش از حد بیهوده و بیمعنی برای لحظه ای. و ما شاهد برخی مخالف پاسخ در مورد خود را نشان می دهد. به دنبال خوان دیدگاه وجود دارد تعداد کمی از مردم که گفت این احساس افسرده به آنها را زمانی که آنها تنظیم آن را فقط مایل به شنیدن چیزی که آنها را تشویق به بالا. در نهایت به نظر می رسد مانند بسیاری از افرادی که به تماشای آن را دوست داشتم اما در یک لحظه مثل این, شما در حال رفتن به دریافت حداقل یک کمی انتقاد مهم نیست که چه روش شما بر روی زمین. شما تا به حال به طور آگاهانه برای رفتن به یک تعادل ظریف.

من مؤمن بزرگ است که شما نمی توانید به مردم بگویید چگونه احساس می کنید. و بنابراین من فکر می کنم ما می توانیم در کار ما این است که به ارائه یک پلت فرم برای مردم قادر به بیان خلاقانه مختلف طیف وسیعی از احساسات است که همه را از طریق رفتن. برخی از مردم را ویران کرد [و می خواهید موسیقی است که طول می کشد که به حساب]. و به شما می گویند برخی از مردم نمی خواهید به تشویق کردن و آن را خوب به عنوان به خوبی. و هنگامی که جیمی فالون ایجاد خود آهنگ زیبا با ریشه [یک کلاه برداری نسخه از مردان بدون کلاه ایمنی رقص” شامل طراحی رقص از کارگران پزشکی] من فکر می کنم که قطعا تشویق می کردند تا بسیاری از مردم است. در حالی که من فکر می کنم که تیلور سویفت آهنگ (“به زودی شما بهتر است”) که اشاره به (سرطان) نبرد مادر او بود رفتن را از طریق در آن زمان بود بدون شک رفتن به بسیار سخت بود زیرا عمیقا شخصی است. Circumstantially ما می دانستیم که این زمان برای رفتن به یک زمان که در آن وجود دارد اوج مرگ و میر در ایالات متحده و اوج اخراج. بنابراین شما در حال رفتن به برخی از افرادی که در حال برخورد با مطلق ویرانی که برخی از افرادی که مایل به تشویق کردن. من فکر می کنم ما به مردم کمی از هر دو.

به عنوان شما گفت: شما حتی نمی باید یک فرصت به تماشای تمام نشان می دهد در تداوم آن را به عنوان پخش شد. اما وجود دارد برجسته برای شما ؟

که من پیدا کردم دو آهنگ بسیار در حال حرکت برای من. من عاشق این آهنگ توسط Burna Boy به دلیل آن را به من یاد چرا نیجریه در پاسخ به COVID-19 خواهد بود بنابراین مهم برای موج بعدی. من فکر کردم صدای او وجود دارد ضروری است. و من هم دوست داشتم سنگ نورد که برای من چه COVID-19 به من آموخته است که شما می توانید تمام بهترین برنامه در جهان است, اما مگر ما باید قوی, سیستم های سلامت, همه کسانی که قصد فرو ریختن یک شبه. و بنابراین من فکر می کنم آنچه که آنها خواند “شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید” — که آن را به من.

اجازه دهید بحث در مورد سازمان بهداشت جهانی است. چه یک لحظه به ستایش کار خود را و جمع آوری پول برای آنها. (لیدی گاگا و شهروند جهانی به جمع آوری بیش از 125 میلیون دلار از شرکت های بزرگ و بشردوستانه حامیان مالی تا کنون که بدون درخواست بینندگان برای پول است.) آن را واقعا فقط این هفته که شد تیتر یک-ساخت سیاسی فوتبال در امریکا با رئیس جمهور در جریان این حمله و تهدید به خروج منابع مالی است. شما هرگز می خواهم به انجام یک سیاسی هدفمند و یا تفرقه نشان می دهد. پس چگونه شما احساس می کنید به عنوان شما را تماشا می کردند که تبدیل به یک جنجال برانگیز پلاریزه چیزی که در آن به طور معمول آن شده اند که چیزی تقریبا هر کس می تواند توافق در مورد ؟

من فکر می کنم لیدی گاگا قرار داده و آن را واقعا به خوبی زمانی که او و من با هم با دکتر Tedros را نهایی کنفرانس مطبوعاتی روز قبل از این رویداد. او گفت که کل هدف این بود که این امر می تواند یک نامه عشق به جهان و عشق نامه سلامت جامعه کارگران است. و آن را بزرگ بود چرا که ما تا به حال یک جلسه تیم در اوایل امروز با همه ما شهروند جهانی کارکنان در آن ما فقط به حال هر کس در اطراف و به اشتراک گذاری بازخورد آنها تا به حال. و بسیاری از کارکنان دریافت کرده بود تماس شبانه از پرستاران و پزشکان و ماماها و آزمایشگاه پزشکان از سراسر امریکا و در سراسر جهان گفت که آنها احساس کردند که عشق; آنها احساس کردند که توجه به آنها. و اگر هر چیزی است که چیزی که به انجام طراحی شده است. این طراحی شده است برای تقویت سیستم های بهداشتی به طوری که متخصصان مراقبت های بهداشتی می تواند کار خود را به طور موثر. و بنابراین من فقط خوشحالم که نتیجه آن احساس شد. من تا به حال این, زیبا, دوست داشتنی, صدای جیر جیر از بهداشت و درمان کارگر در سیاتل است که گفت: چه نقل مکان کرد او را نشان می دهد و برای من او قهرمان واقعی است. بنابراین من نوشت: بازگشت به او را بلافاصله و فقط گفت: من خیلی خدا را شکر که آن را دقیقا آنچه ما می خواستیم آن را به انجام.

همانطور که برای سیاسی شدن این است که زمانی که شما کلید بازیگر عمده بحران جهانی و سپس آن را غیر معمول نیست برای رهبران جهان از تمام قد سعی کنید به نقطه انگشتان به دلیل سیاست است که در برخی موارد در مورد بقا است. و بنابراین من فکر می کنم که آن را بسیار تعجب آور است که آن را تبدیل به فوتبال سیاسی ایران. اما من فکر می کنم که آنچه که ما باید به یاد داشته باشید این است که هیچ دوم سازمان بهداشت جهانی. فقط یکی وجود دارد. این auspiced توسط سازمان ملل متحد به این چند جانبه نهاد برای کمک به پاسخ می دهند. و آن را در کل حمایت از مجمع عمومی سازمان ملل متحد. و در سال 2019 آن را به حال خود رکورد جمع آوری کمک های مردمی در سال, همیشه, بنابراین به وضوح وجود دارد بسیاری از پشتیبانی از آن را به عنوان یک نهاد. بنابراین من فکر می کنم که با حمایت آنها نیاز به ادامه تلاش خود را برای ارائه تجهیزات حفاظت شخصی, سرمایه گذاری در, واکسن و ایمن سازی, و بهترین در کلاس پژوهش به طوری که ما می تواند به مبارزه با COVID-19 بلافاصله.

در نهایت چقدر مهم بود به مساوی وزن به سه پخش شبکه های CBS, NBC و ABC? آنها هر نمایندگی با خود newscasters شرکت به عنوان به خوبی به عنوان Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel و, Stephen Colbert, شرکت میزبانی وب. آیا آنها احساس تعادل کار می کرد به طوری که آنها نمی باید به نگرانی در مورد رقابتی بودن این شب خاص?

اوه کاملا. من صحبت شب گذشته و من قصد دارم به صحبت می کنند به آنها را در سه دقیقه, در واقع — به داگ, Vaughan, جک Sussman و به اسکات Iger در سه شبکه; ما در مورد پرش در تماس با هم و انجام گزارشگیری. ما با تشکیل یک پیوند واقعی میان این گروه است. این شگفت انگیز است. وجود دارد یک حس واقعی است که همه ما در حال مبارزه با یک دشمن مشترک. شما قطعا احساس کردند که از طریق وحدت از سه میزبان اما این شبکه به همان اندازه در تمام خود را در طول روز, برنامه نویسی, شب خود را نشان می دهد, خود را نشان می دهد صبح — به طور مداوم نشان داد تا در حمایت از مبارزات انتخاباتی. من نمی دانم اگر شما را دیدم رتبه بندی, اما من فکر می کنم آنها بیش از (15 میلیون) بینندگان شب گذشته و این که فقط و فقط خطی برای اولین بار تعداد و نه از جمله هر یک از کابل و نه از جمله هر یک از دیجیتال. پس آن عهد را به کار سخت خود را.

آن را بسیار سخت به جلو و اعداد در سراسر هیئت مدیره از کابل و جریان اما شما خطر یک حدس می زنم که چگونه بسیاری از مردم ممکن است تنظیم در دسترس نباشد ؟

چالش ما این است که آن را در 120 عجیب و غریب کشورهای خطی و پس از آن شما تا به حال هر دستگاه پخش دیجیتال. مانند اگر شما فقط Tencent Alibaba و بایدو در چین به تنهایی این تعداد خواهد بود مجنون فقط در این کشور به دلیل وجود یک میلیارد نفر وجود دارد. و سپس آن را در اندونزی و در تمام ایستگاه های بزرگ در هند است که یک میلیارد نفر است. بنابراین اگر من به شما یک شماره در حال حاضر آن را فقط می توان مبالغه. … همچنین در Facebook به تنهایی تا به حال بیش از 20 میلیون یونیک و آله از یوتیوب 20 میلیون یونیک. که فقط دو سیستم عامل. … شما می توانید در هر رسانه ای بر روی این سیاره در زمانی که کل کره زمین است در داخل خانه و مردم مصرف رسانه ای در نرخ ثبت و فوق العاده اعداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>