توگو رئیس جمهور Faure بالتیمور لغو برنده دوره چهارم با توجه به موقت نتایج

صادر شده در:

توگو رئیس جمهور Faure بالتیمور لغو برنده چهارمین دوره در قدرت با توجه به موقت نتایج اعلام شده توسط ملی کمیسیون انتخابات.

تبلیغات

او در زمان 72 درصد از آرا در دور اول انتخابات ریاست جمهوری در این کمیسیون گفت: به مراتب جلوتر از نخست وزیر سابق Agbeyome Kodjo با 18 درصد بود که او نیز ادعا کرد که پس از پیروزی روز شنبه رای دادن.

این به طور گسترده ای انتظار می رود پیروزی گسترش بیش از نیم قرن از حکومت سلطنتی بیش از سابق مستعمره فرانسه توسط https://www.france24.com/en/tag/faure-gnassingbe/https://www.france24.com/en/tag/faure-gnassingbe/’s خانواده با وجود گسترده سرخوردگی بیش از شکست خود را به کشیدن بسیاری از فقر.

بالتیمور لغو رهبری این کشور از هشت میلیون نفر از مردم پس از مصرف بیش از در سال 2005 پس از مرگ پدرش بالتیمور لغو Eyadema که با مشت آهنین حکومت 38 سال.

یک منبع در دفتر رئيس جمهور پیشتر گفته است که حکم UNIR حزب برگزار شده بود به تمام پایگاه های سنتی خود و همچنین بهبود نتایج آن در مناطق دشوار از جمله در جنوب و پایتخت لومه.

Kodjo بود که نخست وزیر تحت بالتیمور لغو پدر, حال ظهور به عنوان یک اسب چلنجر پس از پیروزی در حمایت از با نفوذ سابق کاتولیک اسقف اعظم.

او به اتهام “افشای تقلب” پس از این نظرسنجی بسته شده است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>