توگو رئیس جمهور بالتیمور لغو رود چاوز در ستیز انتخابات

صادر شده در: Modified:

این خانه از یک کلید توگو در انتخابات احاطه شده بود توسط نیروهای امنیتی تنها چند ساعت پس از نظرسنجی بسته شده در روز شنبه و در انتخابات به طور گسترده ای انتظار می رود برای دیدن رئیس جمهور Faure بالتیمور لغو ادعا چهارمین دوره در قدرت است.

تبلیغات

نیروهای نظامی می تواند دیده می شود در خارج از خانه از Agbeyome Kodjo در نظر گرفته مهمی رقیب در رقابت های انتخاباتی به عنوان دولت تایید حرکت می کند و گفت که برای “خود ایمنی” است.

“ما تا حد زیادی در سرب در همه جا خانه من است, احاطه شده توسط سربازان” Kodjo به خبرگزاری فرانسه گفت.

مشروط زیادی از نیروهای امنیتی مسدود کردن دسترسی به همه ملک در پایتخت لومه با توجه به خبرگزاری فرانسه روزنامه نگاران در صحنه است.

نظامی موانع بودند قرار داده تا در جای دیگر در این شهرستان در حالی که اتصال به اینترنت به نظر می رسد به صورت پراکنده قطع شود.

نظرسنجی بسته شده در 1600 GMT شنبه پس از آنچه تا به حال بوده است, صلح آمیز, روز انتخابات با متوسط مشارکت مردم است.

بالتیمور لغو شد در حال اجرا در برابر شش نامزد دیگر به رهبری غرب کشور آفریقایی از هشت میلیون نفر از سال 2005 پس از مرگ پدرش بالتیمور لغو Eyadema که با مشت آهنین حکومت 38 سال.

Kodjo دیده می شود به عنوان یک پتانسیل dark horse در پای صندوق های رای پس از پیروزی در حمایت از با نفوذ سابق کاتولیک اسقف اعظم.

یک نخست وزیر سابق که در خدمت تحت بالتیمور لغو پدر او به نظر می رسد به دست آورده اند زمین در طول مبارزات انتخاباتی.

“این Togolese می خواهید تغییر آنها می خواهند جایگزین او گفت:” اوایل روز شنبه به او رای دادند در لومه.

“و هنگامی که ما می بینیم همه این بسیج و تمام روش های تقلب در جای خود قرار داده توسط دولت اگر در پایان انتخابات به جرات می گویند که در آن برنده است تصور کنید بقیه.”

توگو امنیتی وزیر Yark Damehame گفت: هر دو Kodjo را که از سابق اسقف اعظم شده بود احاطه شده به عنوان یک احتیاط.

“ما دریافت کرده اند گزارش می دهد که او در معرض خطر است از یک حمله در خانه اش توسط افراد متمرد اما من نمی توانم به شما بگویم که از آن طرف” او گفت:.

مخالفان چالش

نتایج انتظار می رود در اوایل هفته آینده با توجه به انتخاباتی مقامات.

شش نامزدهای اپوزیسیون پیشنهاد کرده اند آنها را متحد علیه رئیس جمهور اگر رای به دور دوم است که اتفاق می افتد در ظرف 15 روز از اعلام نتیجه اگر هیچ یک از نامزدها به اکثریت.

بالتیمور لغو سفر به خانه و خانواده خود را در منطقه از کارا به رای و به نام در Togolese به “اکسپرس انتخاب خود را در آزادی کامل به خاطر دموکراسی”.

اصلی رهبر مخالفان Jean-Pierre Fabre از اتحاد ملی برای تغییر آمد و دوم در دو انتخابات است اما موفق به حفظ اپوزیسیون ایران.

وی از مردم به رای دادن در اعداد “برای جلوگیری از تقلب و اجازه می دهد برای دور دوم”.

در تقابل منطقه از لومه که به طور معمول می رود به Fabre را ANC, پارتی, برخی از رای دهندگان فریاد زد: به ناظران که آنها تا به حال “با توجه به ما رای به Agbeyome”.

مقامات مواجه عمده اعتراضات در سال 2017 و 2018 خواستار پایان دادن به پنج دهه از حکومت سلطنتی که موفق به بلند کردن بسیاری از فقر.

اما تظاهرات petered در مواجهه با دولت سرکوب و مناقشات سیاسی در میان مخالفان.

در سال گذشته بالتیمور لغو تحت فشار قرار دادند از طریق تغییر قانون اساسی به او اجازه می دهد برای اجرای دوباره—و به طور بالقوه در دفتر باقی مانده تا سال 2030.

در لومه در روز قبل از آن برخی از رای دهندگان ابراز امیدواری برای تغییر.

“ما رنج می برند بیش از حد در توگو در این زمان این تغییر گفت:” اریک یک راننده در 30s.

“من قصد ندارم به شما بگویم که من رای خواهد داد اما این بار ما نمی خواهید به فریب خوردن از پیروزی است.”

ناظران حذف شده

این هفته 500 محلی ناظران خود را از دست داده اعتباربخشی متهم به دخالت در روند انتخابات و سیستم امنیت الکترونیکی از نتایج لغو شد در آخرین لحظه توسط کمیسیون ملی انتخابات مستقل.

برخی از 315 ناظران بین المللی مستقر هستند عمدتا از جامعه اقتصادی کشورهای آفریقای غربی (ECOWAS) و اتحادیه آفریقا با بسیاری از کشورهای آفریقایی حمایت از وقت.

“که دفاتر باز در زمان رای دهندگان وجود دارد کارکنان و تجهیزات وجود دارد بنابراین ما امیدواریم که همه چیز ادامه خواهد داد برای رفتن خوب” Hery Rajaonarimanpianina رئیس AU ماموریت و سابق ماداگاسکار رئیس جمهور گفته است: پیش از آن.

ثبات و امنیت مرکزی به بالتیمور لغو پیام به عنوان توگو چشم جهادی خشونت تاب همسایه شمالی خود بورکینا فاسو.

این کشور تا کنون موفق به جلوگیری از خونریزی ریختن بیش از آن ارتش و سرویس های اطلاعاتی در میان موثر ترین در منطقه است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>