توگو رئیس جمهور Faure بالتیمور لغو برنده چهارمین دوره

صادر شده در:

توگو رئیس جمهور Faure بالتیمور لغو برنده چهارمین دوره در قدرت ملی کمیسیون انتخابات اعلام روز دوشنبه به عنوان رقیب اصلی او را متهم به مقامات تقلب.

تبلیغات

رهبر فعلی در زمان 72 درصد از آرا در دور اول انتخابات ریاست جمهوری در این کمیسیون گفت: به مراتب جلوتر از نخست وزیر سابق Agbeyome Kodjo با 18 درصد است.

این به طور گسترده ای انتظار می رود پیروزی گسترش بیش از نیم قرن از حکومت سلطنتی بیش از سابق مستعمره فرانسه توسط بالتیمور لغو خانواده با وجود گسترده سرخوردگی بیش از شکست خود را به کشیدن بسیاری از فقر.

بالتیمور لغو رهبری این کشور از هشت میلیون نفر از مردم پس از مصرف بیش از در سال 2005 پس از مرگ پدرش بالتیمور لغو Eyadema که با مشت آهنین حکومت 38 سال.

در مه, او نظارت تعمیرات اساسی از قانون اساسی که به او اجازه اجرا در این سال — و به طور بالقوه در دفتر باقی مانده تا سال 2030.

گیلبرت Barawa وزیر توابع عمومی و یک حامی قوی از رئیس جمهور تشریح نتیجه به عنوان “یک اقدام بی سابقه نمره” برای رئیس جمهوری که انتخاب شد با 58 درصد آرا پنج سال پیش.

“بالتیمور لغو ممنوعیت رفت و آمد ساخته شده است دستیابی به موفقیت بزرگ که قبلا در مناطق دشوار است,” او گفت:.

ساعت قبل از نتایج رسمی اعلام شد, Kodjo بود که نخست وزیر تحت بالتیمور لغو پدر اعلام کرده بود خود را به پیروزی به عنوان “رئیس جمهور منتخب دموکراتیک” با بین 57 و 61 درصد از آرا.

او وعده داده شده به فرم خود را “دولت فراگیر در روزهای آینده” متهم مقامات با استفاده از رای گیری چاشنی و جعلی مراکز رای دهی به انحراف نتایج در وقت را به نفع.

Kodjo حال ظهور به عنوان یک اسب رقیب در مسابقه پس از پیروزی در حمایت از با نفوذ سابق کاتولیک اسقف اعظم.

ثبات و امنیت

مقامات ممنوع صدها نفر از ناظران محلی از نظارت بر روز انتخابات و لغو سیستم امنیت الکترونیکی در آخرین لحظه.

برخی از 300 ناظران بین المللی مستقر شدند عمدتا از جامعه اقتصادی کشورهای آفریقای غربی (ECOWAS) و اتحادیه آفریقا با بسیاری از کشورهای آفریقایی حمایت از وقت.

شش مخالف رقبا پیشنهاد کرده بود آنها را متحد علیه بالتیمور لغو اگر او موفق به پیروزی آشکار اکثریت و انتخابات تا به حال اقدام به دور دوم.

در سال 2017 و 2018, Togolese مقامات مواجه اصلی تظاهرات خواستار پایان دادن به پنج دهه حکومت.

با وجود رشد اقتصادی حدود پنج درصد از نیمی از توگو زندگی در کمتر از $1.90 در هر روز.

اما تظاهرات پژمرده در مواجهه با دولت سرکوب و مناقشات سیاسی در میان مخالفان.

ثبات و امنیت مرکزی به پیام رئیس جمهور به عنوان جهادی خشونت سنگ همسایه شمالی بورکینا فاسو.

توگو است که تا کنون موفق به جلوگیری از خونریزی ریختن بیش از آن ارتش و سرویس های اطلاعاتی در نظر گرفته شود از جمله موثر ترین در منطقه است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>