توکیو المپیک به جلو بروید با وجود coronavirus شیوع بین المللی المپیک می گوید

“کمیته بین المللی المپیک هیات اجرایی امروز ابراز تعهد کامل برای موفقیت در بازی های المپیک توکیو 2020,” هیئت مدیره بعدا اضافه شده, در بیانیه ای.

با این حال, چند, رویدادهای ورزشی در سراسر جهان لغو شده اند, در این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 3000 نفر در چین به بیش از 60 کشورها از جمله ژاپن که در آن عفونت های نزدیک 1000 و 12 نفر کشته شده اند.

IOC president Thomas Bach said the Tokyo Olympics would go ahead as planned.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ گفت: توکیو بازی های المپیک خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.اعتبار:AP

و قبل از آن در روز سه شنبه ژاپن در بازی های المپیک وزیر Seiko هاشیموتو اذعان کرد که توکیو قرارداد اجازه می دهد برای به تعویق افتادن تا پایان سال است.

با وجود نگرانی از خطرات بهداشتی برای تماشاگران و شرکت کنندگان در المپیک بدن تمایلی به علنی بحث در مورد گزینه های دیگر مانند لغو و یا به تعویق افتادن دانستن است که پرتاب این بازی به سردرگمی است.

کمیته بین المللی المپیک مدیره گفت: یک نیروی کار مشترک ایجاد شده بود در اواسط ماه فوریه با خود به توکیو, بازی, برگزار, شهرستان, دولت و سازمان جهانی بهداشت برای کمک به مقابله با کروناویروس پیش از بازی های المپیک است.

در حال بارگذاری

“کمیته بین المللی المپیک EB قدردانی و پشتیبانی از اقدامات گرفته شده که تشکیل یک بخش مهم از توکیو قصد دارد به میزبان امن و بازی ها” به آن اضافه شده در این بیانیه است.

توکیو دارای پمپ در بیش از $US12 میلیارد دلار (18 میلیارد دلار) برای سازماندهی این رویداد در حالی که میلیاردها دلار بیشتر شد صرف شده در پروژه های مرتبط.

توکیو بازی برگزارکنندگان با توجه به ارائه گزارش از طریق ویدئو کنفرانس به هیئت اجرایی در روز چهارشنبه زمانی که بازی مورد بحث قرار خواهد قبل از کنفرانس خبری باخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>