تام هنکس و ریتا ویلسون, بازگشت به آمریکا پس از Coronavirus تشخیص در استرالیا

تام هنکس و ریتا ویلسون در حال بازگشت به خانه در ایالات متحده پس از آنها نشان داد که آنها تا به حال قرارداد coronavirus و قرنطینه در استرالیا.

هنکس به یک به روز رسانی در توییتر صبح روز شنبه ضمن تشکر از همه کسانی که تا به حال به آنها کمک کرد در استرالیا و اطمینان مردم است که آنها هنوز هم منزوی خود را در ایالات متحده آمریکا

“هی مردمی…ما صفحه اصلی در حال حاضر و مثل بقیه از امریکا ما را در پناه در محل و اجتماعی فاصله. بسیاری از تشکر برای همه در استرالیا است که پس از نگاه ما. مراقبت از خود و راهنمایی ساخته شده است ممکن است ما به ایالات متحده آمریکا بازگشت. و با تشکر فراوان از همه شما که رسید با آرزوهای خوب. ریتا و من خیلی آن را درک” هنکس نوشت.

روز دوشنبه هنکس به یک به روز رسانی کرد و گفت که او و ویلسون بودند احساس بهتر و دوره نقاهت از نشانه های خود را پس از آنها تشخیص داده شد دو هفته قبل.

هنکس شده بود فیلمبرداری Baz Luhrmann را الویس پریسلی biopic در استرالیا زمانی که زن و شوهر خود را دریافت کرد تشخیص است. بازیگر نقش سرهنگ تام پارکر, خواننده افسانه ای مدیر. تولید این فیلم تعطیل بعد از خبر مثبت خود را تشخیص.

هنکس و ویلسون برای اولین بار افراد مشهور نشان می دهد که آنها تا به حال قرارداد coronavirus که اتفاق افتاده است در همان روز که بازیکن NBA رودی Gobert نیز تست شده و فصل بسکتبال به حالت تعلیق در آمد. از آن پس Idris Elba, اندی کوهن, Kristofer Hivju و بیشتر نیز آزمایش مثبت است.

محبوب ترین ها در انواع

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>