تام هنکس خون است که استفاده می شود به منظور توسعه Coronavirus واکسن

پس از دوره نقاهت بعد از coronavirus تام هنکس و ریتا ویلسون ارائه داده اند خون خود را برای کمک به توسعه یک واکسن برای کوروناویروس.

در اوایل ماه مارس, زن و شوهر, آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که در استرالیا برای Baz Luhrmann را الویس پریسلی فیلمی که در آن هنکس است که بازیگران. آنها به خانه بازگشت به لس آنجلس در پایان ماه مارس پس از quarantining و دوره نقاهت بعد از خود را نشانه.

هنکس گفت: NPR پادکست “صبر کنید صبر کنید…لازم نیست به من بگویید!” هفته گذشته که او و ویلسون داوطلب برای اهدای خون و پلاسما برای coronavirus پژوهش است.

“بسیاری از سوالات [در حال] چه کنیم حالا ؟ وجود دارد چیزی است که ما می توانید انجام دهید ؟ و در واقع ما فقط متوجه شدم که ما انجام بادی,” او گفت:. “ما نه تنها نزدیک شده است ما گفت:” آیا شما می خواهید ما خون ؟ می تواند ما را پلاسما?'”

این بازیگر همچنین گفت که او تا به حال یک نام آماده اگر یک coronavirus واکسن ساخته شده از خون خود را اهدا.

“در واقع ما خواهد بود به آن را در حال حاضر به مکان های که امیدوارم به کار بر روی آنچه که من می خواهم به تماس ‘هنک-ccine,” او گفت:.

هنکس همچنین اطمینان میزبان که او و ویلسون احساس “فقط خوب” و “شیک پوش” پس از جلسه با ویروس. در یکی دیگر از مصاحبه هفته گذشته گفت: “ریتا رفت و از طریق یک زمان سخت تر از من. او تا به حال بسیار بالاتر تب. او تا به حال خود را از دست داد حس چشایی و حس بویایی. او مطلقا هیچ شادی از مواد غذایی برای بخشی بهتر از سه هفته است.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>