تام هنکس باز می شود تا در مورد علائم کروناویروس: “من پاک’

تام هنکس را باز کرد تا در مورد دوره نقاهت بعد از coronavirus و علائم او و همسرش ریتا ویلسون تحمل در حالی که در استرالیا.

این بازیگر در گفتگو با “دفاع ملی نمایش رادیویی” روز پنج شنبه در مورد خود و ویلسون تجارب و گفت که آن را تحت تاثیر و آنها را در راه های مختلف.

“ریتا رفت و از طریق یک زمان سخت تر از من,” او گفت:. “او تا به حال بسیار بالاتر تب. او تا به حال خود را از دست داد حس چشایی و حس بویایی. او مطلقا هیچ شادی از مواد غذایی برای بخشی بهتر از سه هفته است.”

او گفت که او تا به حال برخی از “بد بدن درد بود و بسیار خسته.” بعد او اضافه کرد که ویلسون “بود به طوری که حالت تهوع, او تا به حال به خزیدن روی زمین از تخت به امکانات.”

هنکس و ویلسون اعلام کرد خود را تشخیص بیش از یک ماه پیش در اوایل ماه مارس در ساخت آنها از اول مشهور به پایین آمدن با این ویروس.

هنکس در استرالیا فیلمبرداری Baz Luhrmann را biopic در الویس پریسلی در آن زمان است. او نقش پریسلی مدیر سرهنگ تام پارکر و تولید در این فیلم تعطیل بعد از او نازل شده خود را تشخیص. او گفت که او و ویلسون بودند قرنطینه در بیمارستان به مدت سه روز پس از آزمایش مثبت است.

“آن را نسبتا زود در استرالیا در پاسخ به کروناویروس و آنها می خواستند به ما نمی دهد آن را به هر کس دیگری است.” “همین دلیل است که ما در مستند.”

هنکس خواهد سعی کنید برای انجام تمرینات اولیه در حالی که تحت درمان در بیمارستان اما “من محو” پس از تنها 12 دقیقه به 30 دقیقه تنظیم کرد.

“هر کس آن را به یک دکتر یا پرستار را به هوا ما تحت فشار و انزوا ، او گفت: “حالت چطوره ؟” و من گفتم: “من فقط به حال عجیب ترین چیز است. من فقط سعی کردم به انجام نرمش و تمرینات بر روی زمین و من حتی نمی توانستم در نیمه راه از طریق” او به یاد می آورد. “و او به من نگاه کرد از طریق عینک خود را مانند او در صحبت کردن به اشتباهترین انسان است. و او گفت: “شما COVID-19.'”

خوشبختانه هنکس و ویلسون باید بهبود از ویروس و بازگشت به خانه به لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>