اگر شما با داشتن مشکل در به خواب رفتن تام هاردی کمک خواهد کرد که شما چرت زدن با یک داستان قبل از خواب.

این بازیگر خواهد بود خواندن شب قصه در “Bedtime Stories” این سری طولانی در حال اجرا در BBC children’s channel CBeebies. قسمت اجرا خواهد شد از 27 آوریل تا مه 1. هاردی ساخته شده قبلی در ظاهر نشان می دهد در سال 2016 و شبکه با خوشحالی اعلام کرد او می تواند در یک پست در روز چهارشنبه.

هاردی خواهد بود مطلب “آغوش من” توسط سیمون Ciraolo; “زیر همان آسمان” توسط رابرت Vescio و نیکی Johnson; “وجود دارد یک ببر در باغ” توسط Lizzy استوارت; “نگران نباشید خرچنگ کوچک” توسط کریس Haughton; و “مشکل با مشکلات” راشل رونی و Zehra هیکس.

این قسمت به ضرب گلوله کشته شدند در هاردی باغ اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل در طول coronavirus بیماری همه گیر. او می خواهد پیوست توسط خود بولداگ فرانسوی به نام آبی برای برخی از داستان های زمان خواب.

“این می رود بدون گفت که چگونه هیجان زده ما به تام خواندن داستان های بیشتر برای ما. آن را در طول زمان به چالش کشیدن مانند این است که بی بی سی در خدمت هدف خود را برای سرگرم کردن کل انگلستان و این داستان های جدید تضمین شده برای انجام درست آن با تم خود را از راه دور, دوستی های مشکلات و شجاعت واقعی در غلبه بر ظاهر غیر ممکن است چالش ها” گفت: Cheryl تیلور رئیس محتوا در کودکان است.

“داستان های زمان خواب” پخش هر روز هفته در ساعت 6:50 p. m. به وقت محلی در CBeebies و در دسترس است در BBC iPlayer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im